Athena (2022)

Jo, asi realistický film. Osobní drama na pozadí společenského dramatu. Režisér se potatil, kvituju.

Svatební sezóna (2022)

Romantika s příchutí exotiky a bollywoodským tanečkem v závěru. Chemie funguje, herci sympatičtí. Určeno pro relax.

Láska ve vile (2022)

Uffff, to bylo hodně těžkopádné. Herecké výkony vesměs trapně přestřelené. Ani tu Veronu neuměli prodat.

Jan Žižka (2022)

Poselství 600 let staré, dnes víc než aktuální. I kdyby byl příběh smyšlený, hlavní aktéři jsou historicky zdokumentovaní svými činy. A Jan Žižka si vybral stranu, za kterou bojoval, právě pro své zkušenosti. Víc než dobře to Petr Jákl udělal ! Zejména ve srovnání s tristními ukázkami nových českých filmů, které běží před projekcí. Krásný je i hudební podkres. Herci v hlavních rolích přesvědčiví. Není to o Žižkovi , jak ho známe z dob husitství, ale o tom , jak se takovým Žižkou stal , kde vzal tu vnitřní motivaci, aby se z nájemného žoldáka přidal k husitům.

Delhi Crime - Série 2 (2022) (série)

Život spodních vrstev v Indii je peklem na zemi, ale přes závažnost zločinu mě vždy rozveselí autíčka s naaranžovanými záclonkami, kterými jezdí policie.

Physical - Season 2 (2022) (série)

Je to tak, s každým dílem lepší a lepší, dialogy vybroušené, postavy prokreslené, casting dokonalý.

Physical (2021) (seriál)

Apple Tv sází na kvalitní scénáře. Vyvrbilo se z toho zajímavé drama v dokonalých kulisách osmdesátek. Nedivím se , že je ve státech  potřeba tolik psychoterapeutů, populace plná traumat.