milwaukee

okres Hradec Králové

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 18.9.2019  18:57
    To se ví (TV pořad) (2019)

Tak to už spíš Oskara Soukupovi, než tahle srac*a. Budu zvracet. Pár odpadů jsem už přidělil, tenhle ovšem bezkonkurenčně vede

• 9.4.2019  09:16
    Nahota na prodej (1993)

Je to odpad. Půl hvězdy dám za nadčasovou písničku "Červi v kině", která je už dnes zakazaná

• 27.1.2019  17:18
    Narušitel (2019)

Vysoká modrá zeď je oproti tomuto výtvoru oskarový film. Odpad. Jinak hodnotit nelze

• 31.12.2018  20:31

Na skupině Queen jsem vyrostl. Tenkrát na diskotékách frčelo Rádio Gaga a když jedu v autě, hraje pravidelně Crazy little thing called love. Fredy zazářil jako meteor. Proletěl a zanechal něco, na co se nedá zapomenout. Není mnoho filmů, kdy dávám pět hvězd, ale v tomto případě bych uvítal, když by stupnice byla do deseti. Pár filmů mě dokázalo přimrazit ale tenhle dokázal víc. Moc nechybělo, aby ukápla slzička. A ne jednou, hned třikrát. Fredy byl božský a zaslouží absolutorium a pochopitelně i tvůrci filmu, protože takový zážitek nenastane každý den.

• 30.12.2018  20:55

Rozhodně to nebylo tak špatný, jak tu někteří rádoby experti píšou. A pokud je to podle skutečné události, tak je tenhle film spíš horor. Tvůrcům se podařil naturalismus v té nejsyrovější podobě a pátou hvězdu nedám jen proto, že nakonec oddělali Suchánka, který se post mortem tvářil, jako když zpívají Los Rotopedos

• 26.12.2018  20:20
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Raději nebudu hodnotit, protože vše již bylo řečeno. Ale takovou hrůzu jsem už dost dlouho neviděl

• 21.10.2018  21:54

"Šaty patří do skříně. Tak je tam dejte." Jedna hláška za druhou a já se bavil od začátku do konce. Lepšího Hitlera jsem neviděl a Sovák, když očumuje pánský odér mě prostě dostal. A nebyl sám. Jedna herecká hvězda za druhou je prostě záruka kvality. Pět a ještě jednu na vrch.

• 7.10.2018  19:09

"To nemyslíte vážně čeče. Ale myslím a nemám žádný křeče." Jedná hláška za druhou a Leslie exceluje. Tenhle film zaslouží absolutorium

• 16.3.2018  18:19

Vincent si padoucha vychutnával a pokud existuje nějaký žebříček filmových lotrů, tak bych ho klidně nominoval na první místo. Jennifer jako vždy k nakousnutí a když sváděla Cliva, tak se jí to hodně dařilo. Počítám, že by dokázala rozehřát i eskymáka. A závěr filmu jsem tedy vůbec nečekal, o to to tedy bylo větší překvápko.

• 16.3.2018  17:55

Už jsem jednou na tenhle pochybný seriál koukal. Pro dnešek to byli buzeranti, transky, růže napouštěné jedem a detektiv, který působí jako seladon ve výslužbě. Pokleslá německá kultura v podání TV Barrandov. Návštěvy bez možnosti přepínat kanály, nic extra :-)

• 31.12.2017  10:09

Krásná Audrey a galantní Gregory. Klasické téma princezny a běžného občana. Rozdíl je ale v tom, že Gregory se chová jako novinář, nikoliv jako presstitut, což je běžný jev v současnosti, viz třeba Slídil. Prostě film, který si pět hvězd zaslouží naprosto bez diskuze. A fotografové vyvolávají filmy na aukci :-)

• 31.12.2017  10:03

Správně mělo být: "Jaký máš šance, že odsud odejdeš v tyhle bundě? Nadprůměrný." Tohle je ukázka, jak zprasenej dabing dokáže oddělat dobrej film. A to není problém jen tohoto filmu. Tři a půl hvězdy, jinak bych dal za čtyři

• 27.12.2017  06:40

Bylo to hodně ujetý, ale ne víc, než na dvě hvězdy. Pořádnou ujeťárnu si představuju trochu jinak. Třeba jako Vrtulnikovu Runway party, ta byla bezkonkurenčně na 5 hvězd * :-)

• 23.12.2017  10:46

To je film, který nedokážu nijak okomentovat, protože slova nestačí. Po shlédnutí jen zavřít oči a ..... poděkovat, že byl natočen

• 16.12.2017  23:20
    Monstrum z hlubin (2013)

To snad neee.

• 14.11.2017  17:16
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Za mnoho to nestalo, ale tahat do toho v diskuzi politiku, to snad může jen magor.

• 3.11.2017  16:34

Entree Chucka Norrise bylo více než impozantní. Teď už chápu, že je sólista a vystačí si sám. V tom případě netuším, proč tam oxidoval zbytek týmu :-)

• 2.11.2017  18:58
    Já, pomsta (2016)

Pomsta chutná za tepla a ten konec byl opravdu děsně americkej. Dvě hvězdy, na víc to fakt nebylo

• 22.10.2017  08:50

Jason je všechny sejme a ani okem nemrkne. Ideální film na sobotní noc, když se ještě nedostavil spánek.

• 22.10.2017  07:47
    13. revír (1946)

Stará dobrá kriminálka podle Edvarda Fikera. Inspektora Marvan zvládl perfektně a Miloš Nedbal snad ani neumí hrát nic jiného, než nerudné mrzouty. I po letech se rád podívám

• 20.10.2017  20:03
    Ostravak Ostravski (2016)

Co je tohle za piiiiiii.ovinu? Jinak to ani nelze pojmenovat

• 19.10.2017  18:51

Taková lehká oddechovka s Clivem. A když ještě hlavní padouch v napjaté chvíli sdělí všem přítomným, "to mě mrdej do kulata", tak z dva a půl zaokrouhlím na tři. Na víc to ale není i když při jedné ze stříleček hraje Lemmy a Motorhead

• 8.10.2017  07:39
    Hledá se táta a máma (TV pořad) (2010)

Někdo již řekl, že většina pořadů typu reality show je sračka idiotů pro idioty. A tenhle si takové označení pravém zaslouží.

• 24.9.2017  07:26
    Zmizení herce Bendy (TV film) (1979)

Dobře zpracována kapesní povídka. Stará herecká parta v dobré formě.

• 24.9.2017  07:10

Reese je pořád kočka, ale už bych na to podruhé nešel. Ale na sobotní deštivé odpoledne by takový film stačil. A další plus, v bufáči bylo občerstvení zdarma, jako věrný návštěvník Cinestaru. A to se vyplatí

• 24.9.2017  07:05
    Vdova po dvou mužích (TV film) (1981)

Tys byl v Turecku? Jo byl. Tam je to nádherný, hlavně to hospodářství :-)

• 6.8.2017  10:02

Německá piglovačka každého s každým a ještě je do toho všeho zakomponovaná dávka nekrofilie. A aby to nebylo jen o šuku a penězích, tak se jen tak okrajově řeší vražda. Tak to už raději komisaře Wolfa

• 6.7.2017  10:04

No jo. Německá slátanina. Ale pokud chci úplně vypnout a jen blbě koukat na bednu, tak se to dá. A komisař Wolf mi až tak moc nevadí, i když se koupe na adama. Ale dokoukal jsem to jen proto, že jsem byl na návštěvě a dálkový ovladač měl v ruce někdo jiný :-)

• 31.5.2017  20:58
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Caruso mi prostě sedí. Kliďas, který to vždycky vyřeší. A plno hezkých holek.

• 23.5.2017  17:29
    A je to naše! (TV pořad) (2017)

Bez komentáře, raději

<< předchozí 1 2 3