Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Metoda Markovič: Hojer - Cesta ke světlu (2024) (epizoda)

Předchozímu dílů jsem ubral jednu hvězdu, teď bych ale dal celkem šest. Prostě dokonalost sama. A Kotek s knírem a fousama vypadal jako Pablo Escobar. Škoda, že už je konec.

plakát

Zalez do spacáku - Epizoda 1 (2024) (epizoda) odpad!

Za to, že obsadíte neherce Fluse, vám někdo platí? V tom případě chápu jeho neustálé obsazování. To už snad raději nánu s unylým gziftem, Smetanu.

plakát

Sedm schodů k moci (2023) (seriál)

Prima konečně pochopila, že když se má seriál podařit, nesmí hlavní roli hrát Emmmmma "kyselá gzifta" Smetana. Že by zvonilo na lepší seriálové časy? Zdá se, že tomu tak je.

plakát

Metoda Markovič: Hojer - Rodinná záležitost (2024) (epizoda)

Dám opět plný počet, ale slizáka Štajndlera, alias spařený prase, tam příště nedávejte. A mám trochu obavy o Uhlíka. Po téhle roli bude mít velké problémy si najít přítelkyni. A pokud ji už má, pak to děvče musí mít hodně neklidný spaní :-)))) (viz Blbec z Xeenemünde)

plakát

Policie Hvar - Povídka (2024) (epizoda) odpad!

Nejlepší byl Štáfek v Devadesátkách. Tam ho zastřelili hned v prvním díle

plakát

Metoda Markovič: Hojer - Poslední facka (2024) (epizoda)

Uhlík zraje jako víno. Oskar za cizojazyčný film (serial), má vážného kandidáta. Fakt, že to je pošmak s křenem a hořčicí (Dahmer jídlo :-)

plakát

Policie Hvar - Dobro došli (2024) (epizoda)

Zatím bez komentáře. Ujeté ukázky naznačují, jak asi dopadne celá série.

plakát

Díra ve zdi (1983) (TV film)

Oddechovka, která stála za to. Herci, kteří umí hrát se už dnes nerodí. A pořád jsem měl pocit, že Vydra prodával noviny tam, kde bydlel vrchní Dalibor Vrána, miláček publika. 80%

Ovládací panel