Revolta & Hellena Grey - Hvězdy nás čekají (2014) (hudební videoklip)

I při "absenci klipu" dávám plný počet, protože je to tak lehký song, uklidnující a nejlépe se dá vychutnat v létě při ležení na louce a pozorovat hvězdy :)

Komando (1985)

Klasicke kvalitni hlasky bavi cely film!

Útěk z MS-1 (2012)

Guy pearce mi cely film nekoho pripominal, nakonci jsem si vzpomel koho, marpa :D jinak hlasky super, pribeh usel, zadna hluboka myslenka, ale i tak jsem se nenudil. Vsichni kritizuji kameru, nevsiml jsem si niceho, co by me na kamere otravovalo nebo vadilo. Davam 5, ikdyz je to Becko, ale uteklo to tak rychle(protoze to bylo zabavne), ze ani nemuzu jinak

Likvidátor (1996)

Klasicke hlasky arnolda, bavil jsem se celou dobu.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Po jednicce kapitana, ktery pro me byl ze vsech avengeru nejhorsi a taky proto jsem na dalsiho kapitana nesel do kina, winter soldier neskutecne bavil a po 2 hodinach jsem si rekl, sakra to byl konec? Vzdyt to melo mit pres 120minut! Tesim se na avengers 2!

Já, legenda (2007)

Já viděl teda nějakou divnou verzi kde mi to nedávalo moc smysl,, jinak celý film jsem byl napjatý a bavil mě, nejen kvůli konci 3 hvězdy. Nápad se mi libíl a smith též. Jen nějaké věci mi přišli nevysvětlené a tím padem to ubírá celkovýmu dojmu.

Na život a na smrt (2013)

Chvilema jsem nedychal, nechapu proc jsem tento snimek tak dlouho odkladal :) pro me uplne vynikajici 5 hvezd!

Transformers: Zánik (2014)

když "brečíte" při zabíjení autobotů... to jsou transformers !!

Vzpomínky (2006)

nejdřív jsem chtěl napsat jaké mám pocity z toho filmu, ale rozhodl jsem se to napsat výstižněji a tedy : MASAKR ! :))