tuctovychlap

veďjetofuk ladislav

okres Nitra

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.11.2018  10:28
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

samozrejme, začiatok..takže zoznamovačka so zápletkou a postavami..spokojnosť s vývojom a perspektívou, zatiaľ silné tri a ak si to udrží kvalitu, viem si po záverečnej epizóde predstaviť povýšenie na štvorhviezdičkový počin..

• 17.11.2018  22:39

vtipná fabulácia, podivný fejs M.S., Nixonova snaha "dát ho dolů", ocelové drápy tygra etc...Elvis is king..!

• 10.11.2018  11:35
    Žert (1968)

film má svoje plusy aj mínusy..niekde medzi tromi a štyrmi *..ale keďže mám rád Kunderu a Somra, do hodnotenia dám štyri.."a nyní vám zahrajeme pro dobrou náladu.."

• 10.11.2018  11:10

sklamanie..napriek hereckému osadenstvu..

• 10.11.2018  11:08

beznádej plynúca z naivity a potemkinovská nádej, že "všecho bude líp"..zabiť takú mater..

• 30.10.2018  17:14

seriál nevybočujúci z priemeru, držiaci sa predlohy..iste, prenos do českých reálií môže niektorým spôsobovať podaktorým opozitnú erekciu, vedúcu k exhibovaniu, ba priam ejakulácii..ale "odpad"..? tak to snad né, soudruzi..práve preto aj tretia hviezda..

• 30.10.2018  16:17

skvělé vyprávění..a pátá hvězda jako provokace všem konspirátorům..

• 23.10.2018  14:06

vravím si..síce je to rozprávanie rozvláčne, ale nemusí byť všetky klipovo ubehané..síce to nie je Pustina, ale nemusí mať všetko 4 alebo 5 *..síce je to v hudobných motívoch preklavírované, ale viac by mi vadilo ako podmaz techno-tuctuc-piča-acid-kefír-tecno..dám tomu ešte šancu (priznávam, že aj také Vzteklina či Pustina ma "chytili" až postupne)..

• 22.10.2018  12:37

he he..prý "zpátky", "pořádný koule", "návrat....velkolepý"..pičitam..jsem se koukal na jiný seriál..??!! (divící se pohled) v podstatě se třetí série D&K dostala do pozice, kdy Hádek nechyběl..dalo se to zkouknout, i zvyknout na páně MH neprítomnost (tenhle díl patřil k těm lepším)..ale že Terka Braunová-Hofová NEMÁ PRSA - tak to je k uzoufání..!! (detail na Munchův Výkřik)

• 16.10.2018  15:22

ako milujem Kinga, tak sa k nemu modlím, aby lazarovo povstanie z lôžka bolo predzvesťou nielen jeho, ale aj seriálového (u)konc(eni)a..ďalšia séria by pravdepodobne dovŕšila prepad na dvojhviezdičkovú etáž..

• 15.10.2018  09:18

začiatok mi pripomínal iný zahraničný krimi seriál (VIP vraždy nesledujem, zahraničím myslím mimočeskoslovensko :))..v ostatnom súhlasím s krušovicami..teda kladnom..vlastne rakovníkom..

• 12.10.2018  12:55

jak sem hodil čučku na tenhle betelný biják ze štatlu, nemám žádný fedry..teďka už gómu - všechno bude fajn..! (lochec)

• 9.10.2018  19:07

tak hoši..tfuj..! :)

• 9.10.2018  17:49

od piatich (1. séria) k trom (súčasnosť)..začína prestávať baviť..niekedy je menej naozaj viac..

• 9.10.2018  17:33
    Ghoul (TV seriál) (2018)

tiež som to zmákol na jeden šup..sacred games boli skvelé..a hoci ghoul nemal početnosť epizód, ani postáv zmieneného sg, stratil som sa v ňom..pocitovo..možno ak by to bolo v efektnej, temnej, menej urevanej, 80minútovej forme, dal by som hviezdy tri..

• 17.9.2018  11:29

netuším, čo práve niekde inde (či pre niekoho iného) natáča mladý Hádek a preto netuším, kedy sa v seriáli opäť objaví..(ne)tušenie však prechádza v istotu v pocite, že to (zatiaľ) ide dolu kopcom..

• 16.9.2018  18:05
    Jagveld (2017)

presne tak..prost(ink)á naháňačka vyprahnutou krajinou..juhoafrická killbillUT s ukončením vtedy na juhu neprináša síce päťhviezdičkový (za)biják, ale ani to nie je nič podpriemerné..dokázalo to udržať pozornosť po celú dobu, preto tri zaslúžené hviezdičky..

• 16.9.2018  12:36

plný počet zdvihol úroveň na 52 %..jasne, nebolo to predstavenie za 5 hviezdičiek..ale ak sa pozriem, ako sú v hodnoteniach nacápané hviezdy na kadejakú pičovinu so superhrdinami, tak som si povedal, že toto si určite pri porovnaní s emeriken hýrouz nezaslúži 50% ocenenie..môj subjektívny pohľad: na hranici troch * (70 %)..pretláčanie vzorov síce viditeľné, ale vizuál a koniec bol fajn, užíval som si to..

• 15.9.2018  20:22

čo tomu vytknúť..? vlastne ani neviem..akože..príbeh to malo, kulisy fajn, hudobné aranžmá nevadilo, multikulti postavy akceptovateľné, čínština medzi angličtinou sexy, ale....aj tak to nefungovalo..jedna * za presun vesmírnej lode do prdele, druhá * za vyžratého hrocha na konci sajfajmúvi, vynoriaceho sa z prachu&dymu sťa Venuša z morskej peny..(ups..bojler..:))

• 15.9.2018  16:58

všeličo na všakoraký spôsob..voľakto tu písal, že od 15. minúty mal otvorené ústa..i mne voľakde v tom čase spadla sánka..ale z pocitu nenaplnenosti..nedopozerané, radšej som si pustil jednu z Očíst..(bojler: v schoolvagóne FAKT nepôjde o sprznenie školačiek..)

• 15.9.2018  12:09

mám strach, že Strach nám konšpiračno-špiónskym rozhovorom Stolařová/Stolař naznačil, že Adamove výlevy skrz výjavy pramenia z pobytu práve v ich chlieve, prípadne inej hospodárskej fritzlmiestnosti..ale je možné, že sa mýlim a vrahom je skutočne záhradník..len aby prílišné kombinovanie neskončilo v prekombinovaní..

• 9.9.2018  17:32
    Útěk z dětství (TV film) (2017)

prečítajte si podrobnú anotáciu od Primy a..a ušetríte čas na pozretie niečoho kvalitnejšieho..

• 7.9.2018  11:09
    Rig 45 (TV seriál) (2018)

vkusná (nenaťahovaná) severská mňamka..

• 7.9.2018  11:08
    Temný Wales (TV seriál) (2013)

pustil som sa do seriálu s očakávaním, nadšením..prvá epizóda navnadila..ale potom..ako v zime na saniach..dolu kopcom..možno ani nie tak kvalita seriálu, ako moja zaujatosť ním..ponurosť prostredia výborná, ale.....

• 7.9.2018  11:04
    Time Trap (2017)

vcelku zaujímavé, nasmerovanie v časopriestore nad jaskyňou skvelé, fx postačujúce, casting mi neučaroval, niektoré časové súvzťažnosti neboli (po)riešené..ak by bolo k dispozícii 10 päťcípych, dal by som ich sedem..takto mi štvrtá príde navyše..

• 30.8.2018  11:53
    The Innocents (TV seriál) (2018)

ak to takto pôjde ďalej, nad dve päťcípe sa u mňa nedostane..

• 30.8.2018  10:05
    Rig 45 - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2018)

ak by diváka nevtiahla do deja už úvodná epizóda, po druhej prípadná indolencia iste pominie..vzrastá napätie, na pokoji nepridáva ani vhodne ťaživá hudba, či pohľad na vežu uprostred búrkou bičovaného mora..na malom priestore dostatok temnoty..skvelá severčina..

• 16.1.2018  14:57
    Elven (TV seriál) (2017)

Malá, pokojná dedina Djupelv pri ruských hraniciach..jedného dňa nájde dievčatko v rieke telo chlapca..miestny policajný dôstojník Thomas Lønnhøiden sa rozhodol vyšetriť túto záležitosť a to napriek silným varovaniam od svojich nadriadených..následne na to dievča zmizne..vyšetrovanie ukazuje na to, že bola zavraždená počas zimných cvičení NATO..Thomas pokračuje vo vyšetrovaní a to ho núti nazerať sa na komunitu malých miest v novom svetle..prečo jeho nadriadení nechcú poznať pravdu..? prečo obyvatelia chránia minulosť..? čo je skryté v horách, tu blízko hraníc s Ruskom..? (przez braci z Polski)

• 12.8.2015  08:33
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

pripájam sa k hlasom, ktoré tvrdia, že kým tam bol Charlie (nech už bol akýkoľvek), bolo to minimálne o level ak nie lepšie, tak rozhodne zaujímavejšie..Ashton mi ako herec nevadí..ale v tomto TU..???? nie, ďakujem..takže za Charlieho 75 %, za Ashtona 25 %, priemer 50 %..nakoľko hviezdne hodnotenie csfd nie je desiatkové, znižujem to na dve hviezdy..

• 16.5.2015  16:17

ak by ho chceli FAKT umlčať, umlčali by ho..ak by sa ho FAKT chceli zbaviť, ani by z lietadla nevystúpil..snílek, ktorý kvôli sláve z piesní mal pocit, že aj jeho slovné a gestové politakárčenie má hlbočizný zmysel..nezmysel..ak by FAKT mali, svet už je jedno pekné, ružové, šibalsky rebelsky sa tváriace miesto..vždy je to o tom, že kričať môžete tam, kde je demokracia..mal sa vydať pod islamský mesiac a tam kázať slovo Lennonovo..ale..ako jeden z komentujúcich správne poznamenal (aj keď pravdepodobne v inom zmysle:)) "Lennonovy USA velice sedly"..hviezdička za hudbu, ktorá sa nesnaží jednostranne znásilňovať..

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9