tuctovychlap

veďjetofuk ladislav

okres Nitra

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 21.1.2019  02:32

tentokrát opět fajn komedie..závěrečný popiči-kungfu-fajt tomu nasadil korunu i euro..jen tak dál..!

• 4.1.2019  13:43
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

pro Dwayna Johnsona (myslím nick, ne toho opravdového, ho ho)..kde seženu osmý díl..? (úsměv)

• 25.12.2018  18:47

dokument, ktorý ani nemusel byť nijako zaujatý..je to ako so ZSSR, stačí ukázať realitu a inteligentný človek pochopí..je to jasné, politický čurákizmus, patologická jebákovina je dedičná..a snáď tretí Kim Pi-Čus syna mať nebude..(nie, ani sa nepokúšajte zistiť, ktorý z Jeblej Trojice / Fucky Trinity bol / je postihnutejší..)

• 18.12.2018  22:21

po tretej epizóde je čas zdvihnúť hodnotenie zo štyroch na päť *..neskutočne príjemný koncert hereckých hviezd..príjemné aj vidieť Cuddyovú od páně Gregoryho Housů ako Newlanderovic "mladú" Phoebe..

• 6.12.2018  17:58
    Born to Kill (TV seriál) (2017)

neprehliadnuteľná labilita (jablko nepadlo ďaleko od stromu), neschopná regulácie filantropickým čítaním, prehliadaná okolím a vyťaženou, ochranárskou mamou nezadržateľne smeruje od postele k člnu..no, tu Clyde proste svoju Bonnie nenašiel..a niekde pod tým šelest mizérie britskej spoločnosti..

• 6.12.2018  17:10
    F.B.I. - Pilot (E01) (epizoda) (2018)

áno, ďalšia krimi séria, ktorá síce nevyniká nad priemer, ale nemá význam ju zatracovať..možno práve preto, že agenti (zatiaľ) nie sú sjupehíróz..ostáva len veriť, že sa z Missy nestane nadradená Kůstka, ktorá všetkých prevyšuje a bez ktorej by boli všetci v prdeli..to každou epizódou sa mi páči viac najmä Zeeko..

• 27.11.2018  10:02
    Atroz (2015)

stredo- a juhoamerické zobrazenie zverstiev spoločne s Visceral prináša pohľad na človeka s jeho úchylkami, nechutnosťami a zvrátenosťou..napriek tomu, že sú len filmy s dobrými trikmi, je pre mňa predstaviteľná ich realita..a nemusí to byť až hen, za stodolou v kordyljerach..

• 27.11.2018  09:36

zmätený latinskoamerický (ne)dej s výbornými fx..zvrhlé nechutnosti medzi jednou a piatimi *..vyberám si štyri ukrutné..

• 18.11.2018  10:28
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

samozrejme, začiatok..takže zoznamovačka so zápletkou a postavami..spokojnosť s vývojom a perspektívou, zatiaľ silné tri a ak si to udrží kvalitu, viem si po záverečnej epizóde predstaviť povýšenie na štvorhviezdičkový počin..

• 17.11.2018  22:39

vtipná fabulácia, podivný fejs M.S., Nixonova snaha "dát ho dolů", ocelové drápy tygra etc...Elvis is king..!

• 10.11.2018  11:35
    Žert (1968)

film má svoje plusy aj mínusy..niekde medzi tromi a štyrmi *..ale keďže mám rád Kunderu a Somra, do hodnotenia dám štyri.."a nyní vám zahrajeme pro dobrou náladu.."

• 10.11.2018  11:10

sklamanie..napriek hereckému osadenstvu..

• 10.11.2018  11:08

beznádej plynúca z naivity a potemkinovská nádej, že "všecho bude líp"..zabiť takú mater..

• 30.10.2018  17:14

seriál nevybočujúci z priemeru, držiaci sa predlohy..iste, prenos do českých reálií môže niektorým spôsobovať podaktorým opozitnú erekciu, vedúcu k exhibovaniu, ba priam ejakulácii..ale "odpad"..? tak to snad né, soudruzi..práve preto aj tretia hviezda..

• 30.10.2018  16:17

skvělé vyprávění..a pátá hvězda jako provokace všem konspirátorům..

• 23.10.2018  14:06

vravím si..síce je to rozprávanie rozvláčne, ale nemusí byť všetky klipovo ubehané..síce to nie je Pustina, ale nemusí mať všetko 4 alebo 5 *..síce je to v hudobných motívoch preklavírované, ale viac by mi vadilo ako podmaz techno-tuctuc-piča-acid-kefír-tecno..dám tomu ešte šancu (priznávam, že aj také Vzteklina či Pustina ma "chytili" až postupne)..

• 22.10.2018  12:37

he he..prý "zpátky", "pořádný koule", "návrat....velkolepý"..pičitam..jsem se koukal na jiný seriál..??!! (divící se pohled) v podstatě se třetí série D&K dostala do pozice, kdy Hádek nechyběl..dalo se to zkouknout, i zvyknout na páně MH neprítomnost (tenhle díl patřil k těm lepším)..ale že Terka Braunová-Hofová NEMÁ PRSA - tak to je k uzoufání..!! (detail na Munchův Výkřik)

• 16.10.2018  15:22

ako milujem Kinga, tak sa k nemu modlím, aby lazarovo povstanie z lôžka bolo predzvesťou nielen jeho, ale aj seriálového (u)konc(eni)a..ďalšia séria by pravdepodobne dovŕšila prepad na dvojhviezdičkovú etáž..

• 15.10.2018  09:18

začiatok mi pripomínal iný zahraničný krimi seriál (VIP vraždy nesledujem, zahraničím myslím mimočeskoslovensko :))..v ostatnom súhlasím s krušovicami..teda kladnom..vlastne rakovníkom..

• 12.10.2018  12:55

jak sem hodil čučku na tenhle betelný biják ze štatlu, nemám žádný fedry..teďka už gómu - všechno bude fajn..! (lochec)

• 9.10.2018  19:07

tak hoši..tfuj..! :)

• 9.10.2018  17:49

od piatich (1. séria) k trom (súčasnosť)..začína prestávať baviť..niekedy je menej naozaj viac..

• 9.10.2018  17:33
    Ghoul (TV seriál) (2018)

tiež som to zmákol na jeden šup..sacred games boli skvelé..a hoci ghoul nemal početnosť epizód, ani postáv zmieneného sg, stratil som sa v ňom..pocitovo..možno ak by to bolo v efektnej, temnej, menej urevanej, 80minútovej forme, dal by som hviezdy tri..

• 17.9.2018  11:29

netuším, čo práve niekde inde (či pre niekoho iného) natáča mladý Hádek a preto netuším, kedy sa v seriáli opäť objaví..(ne)tušenie však prechádza v istotu v pocite, že to (zatiaľ) ide dolu kopcom..

• 16.9.2018  18:05
    Jagveld (2017)

presne tak..prost(ink)á naháňačka vyprahnutou krajinou..juhoafrická killbillUT s ukončením vtedy na juhu neprináša síce päťhviezdičkový (za)biják, ale ani to nie je nič podpriemerné..dokázalo to udržať pozornosť po celú dobu, preto tri zaslúžené hviezdičky..

• 16.9.2018  12:36

plný počet zdvihol úroveň na 52 %..jasne, nebolo to predstavenie za 5 hviezdičiek..ale ak sa pozriem, ako sú v hodnoteniach nacápané hviezdy na kadejakú pičovinu so superhrdinami, tak som si povedal, že toto si určite pri porovnaní s emeriken hýrouz nezaslúži 50% ocenenie..môj subjektívny pohľad: na hranici troch * (70 %)..pretláčanie vzorov síce viditeľné, ale vizuál a koniec bol fajn, užíval som si to..

• 15.9.2018  20:22

čo tomu vytknúť..? vlastne ani neviem..akože..príbeh to malo, kulisy fajn, hudobné aranžmá nevadilo, multikulti postavy akceptovateľné, čínština medzi angličtinou sexy, ale....aj tak to nefungovalo..jedna * za presun vesmírnej lode do prdele, druhá * za vyžratého hrocha na konci sajfajmúvi, vynoriaceho sa z prachu&dymu sťa Venuša z morskej peny..(ups..bojler..:))

• 15.9.2018  16:58

všeličo na všakoraký spôsob..voľakto tu písal, že od 15. minúty mal otvorené ústa..i mne voľakde v tom čase spadla sánka..ale z pocitu nenaplnenosti..nedopozerané, radšej som si pustil jednu z Očíst..(bojler: v schoolvagóne FAKT nepôjde o sprznenie školačiek..)

• 15.9.2018  12:09

mám strach, že Strach nám konšpiračno-špiónskym rozhovorom Stolařová/Stolař naznačil, že Adamove výlevy skrz výjavy pramenia z pobytu práve v ich chlieve, prípadne inej hospodárskej fritzlmiestnosti..ale je možné, že sa mýlim a vrahom je skutočne záhradník..len aby prílišné kombinovanie neskončilo v prekombinovaní..

• 9.9.2018  17:32
    Útěk z dětství (TV film) (2017)

prečítajte si podrobnú anotáciu od Primy a..a ušetríte čas na pozretie niečoho kvalitnejšieho..

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9