Bodyguardi (2023) (seriál)

že "Slováci budou sedmej díl nenávidět"..ale piču, je to zábava..to skôr Češi nadávajú na ostatné epizódy, resp. celý seriál, pričom ani ovce trtkať nemusia..:) piata hviezda na vyváženie hejterov..;)

Three-Body (2023) (seriál)

pre mňa rovnako preceňovaná pičovina ako 12 rozhnevaných mužov..počas výkladu hypotézy lovca a farmára som pochopil, že toto čínske tmolenie sa okolo ničoho reálneho nie je môj poldecák borovičky..kydy, kecy, kvákanie..fyzika ako taká neexistuje, ak by, keby, napríklad..a napriek tomu kovový kolos pláva, letí vzduchom a na poliach nám rastie obilie..20 % za vizuál a pekné šikmé oči rákosníčok..

Indián (2022)

v celku pobavilo..milo naivistické nazeranie na okolitý život a jeho možnosti..nebyť opiče kerekešovej, dám aj štyri hviezdy..ale keď mne je z nej taaak blivno..

Arvéd (2022)

mysterióznejšie a strašidelnejšie, než mnohé horory označené ako mysteriózne a strašidelné..ďalšie moje slová sú zbytočné..(ak niečo, tak Matty to popísal vcelku výstižne..)

Docent - Lesní vražda (2023) (epizoda)

spokojenost..celá série za 80 %..až na uřvanou pipinu..takže..Ramba, Ramba, to chování je hanba..a dvojče Hádek jako polda není schopen zapamatovat si EVČ auta..? probůh..!

Lepší než my (2018) (seriál)

Arisa není k mání..?? no jo, asi ne.. :/ a druhá série taky leda v hustém lese u Jekatěrinburgu..a to je škoda..nejlepší ruský seriál pro mě za poslední léta..jo, byli tam mouchy, ale v zanedbatelném počtu a velikosti..spokojenost, fakt spokojenost..

Zlatá labuť - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

i povedali si na oboch stranách rieky Moravy, že urobia seriál..pre slovač jeden z obchodného domu, pre čehúňov z druhého obchodného domu..ak je to ako s Einsteinom, ktovie, či aj táto sliepkoidná dvojpičovina nemá vajce pôvodom z dojču..?? odpad ako sovietsky kolchoz v zabudnutej dedine..

Dunaj, k vašim službám - Episode 1 (2023) (epizoda) odpad!

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 6 (2023) (epizoda)

hoven plný svět..takže jedno kadění (a dobře jí tak, bábě!!! :)) průser nedělá..spokojenost.. teda aj spätne zdvíham hodnotenie na štyri červené päťcípe pri všetkých epizódach..Pruša ma už asi výrazne neprekvapí (predsa len..úchyl je Průša ;)), takže sa zdá, že na 80% hodnotení ostanem..

Iveta - Episode 1 (2021) (epizoda)

päť hviezd za rodný Trebišov..vnímam to niekde okolo 70 %, ale hodnotenie hejtrov ma motivuje k už uvedeným *****..pán primátor to príliš prežíva..nadhľad je potrebný..a to najmä pri vnímaní toho, ako sa vnímať a ako nás vnímajú..:) trochu mi vadila Mauréry, či nie vždy ľúbozvučnosť "hutoreňa", ale zasmial som sa (a, na rozdiel od iných, neurazil)..pozn.: mladý Mižu Kinik bol moc fajn, v "hrají" ho nevidím, ale čsfd predsa obsahuje nejednu zvláštnosť (čím pozdravujem kadejakých vkladateľov, doplňovateľov, úpravcov a ďalšie funkcie)..:D