Království zombie (2019) (seriál)

Jsem fanda korejských historických seriálů a filmů a je škoda, že tohle posrali těma zombiema. Nejde prostě udělat vážný historický téma v kombinaci s něčím tak debilním, jako jsou zombie.. To není problém jenom tohoto seriálu, ale zombie obecně. Jestli to má být strašidelný, tak potom proč se tak kreténsky pohybujou a vydávají ty nablblý zvuky? Sorry, radši si pustím jiný korejský historický věci, a že se jich najde spousta dobrých i bez týhle infantilní vložky..

Wangyi doen namja (2019) (seriál)

Přiznávám, že nejsem na červenou knihovnu, takže ke konci jsem už přeskakovala. Ale zahrané to bylo krásně a pro fanoušky žánru to musí být top.

Hlas - Série 2 (2018) (série)

Mám v podstatě stejný výhrady jako k první sérii. Tolik nesmyslů a technických pakáren jsem snad v jiným seriálu neviděla.. Na druhou stranu se mi líbil hlavní příběh, i když ani ten nijak extra nevyčníval nad průměr. Hlavní herečka je naprosto příšerná a konec považuju za happy end. Jak píše Vavča - nechápu, proč se natočí spíš pokračování vynikajícího Missing Noir M, a místo toho se točí takovýhle tuctovky.. Škoda.

Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)

Za scény se hrou 5*, ale romantika byla strašně vlezlá a nudná, navíc ta příšerná uječená hlavní píseň.. Skvělý rozjezd, ale pak to začalo být opravdu zdlouhavé.

Peulleieo (2018) (seriál)

Poslední dobou jsem podobných věcí viděla několik, takže počáteční nadšení už trochu opadlo. Tady ale musím pochválit výborně napsaný a zahraný postavy.

Jsi taky člověk? (2018) (seriál)

Nehodnotím přes vlhké kalhotky a dávám průměr. 50%

Beullaek (2017) (seriál)

Tak přemýšlela jsem o 4*, protože prostřední část se mi hodně líbila. Ale ten konec, a hlavně těch posledních cca 10 minut, to zabil. Vůbec ta romantická linka byla debilní, do atmosféry seriálu se to vůbec nehodilo. Jako detektivka to bylo super, příběh dobrý, provázaný, skoro jsem si musela začít psát, kdo je kdo, protože podstatných postav, které se časem "vrací" na obrazovky, je hodně, plus jejich rodiny.. Mám ráda takový příběhy a tady se to všechno pěkně nakonec ujasnilo a vysvětlilo, ačkoliv někde v půlce jsem moc nechápala, jak spolu všichni vlastně souvisí. To se mi líbilo. Líbila se mi partička policajtů. Naopak mi vyloženě leze na nervy, když někde policajtům pomáhají "náhody" typu škrtič bez prstu, jizvy na obličeji, tetování a zde neustále se opakující náhodně položené a popadané návodné fotografie.. To bylo fakt už dost přes čáru. Nelíbila se mi taky vůbec Go Ara, která podle mě není moc dobrá herečka a navíc vypadala jako vorvaň (naducaný obličej, chybějící krk a to vše umocněno příšerným pytlovým oblečením). Nejlepší ze seriálu byly chvíle, kde nebyla hlavní hrdinka. Jsem ráda, že jsem to dokoukala, protože po prvním díle jsem si říkala, že takovou srágoru asi nedám, a to by byla škoda. Ale znova si to už asi nepustim. (Btw, pochopili jste někdo, proč hlavní hrdinka neviděla celou dobu toho smrťáka, kterýho hledal Black, když se s ním opakovaně setkala a nebyl v černým?)

Byeongwonseon (2017) (seriál)

Tohle je taková ta klasická lékařská záležitost, poměrně dost zidealizovaná, s nepříliš reálnou hlavní hrdinkou, která odoperuje všechno od transplantace orgánů až po přišití amputované ruky. Kdo máte rád lehce přislazené příběhy o lékařích, jejich pacientech a různých životních trampotách (které samozřejmě mají svojí mez), pak se Vám to bude určitě líbit.

Život ve vzduchu (2017) (seriál)

Fajn nápad, ale záběry ze soukromého života protagonostů mě neskutečně nudí a nutí brát do ruky ovladač a uvažovat o přepnutí. Pro dříve komentujícího sskrblika - angličákům se nepřizpůsobujeme, přizpůsobujeme se angličtině, která je v dnešní době nejpoužívanější jazyk při mezinárodní komunikaci. Gejty a bórdingy jsou to proto, aby tomu rozuměli všichni. Samozřejmě ti nikdo nebrání, aby ses na letišti zeptal na bránu 10.