route60

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60
    • 15.1.2019  23:05
    Zásah z pekla (1994)

Chuck Norris = brak! a nikdy jinak.

• 14.1.2019  09:54

Je pro mě záhada proč tohle (veledílo) vzniklo že by nechtěná sebeparodie? nebo jen zářná ukázka úpadku českého filmu? I mnohdy výborní herci nemají co hrát a krása Beskyd to nezachrání.

• 5.1.2019  11:02
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Pohádka? ale kdeže? tato konina v podáni ČT je spíše zkouška co diváci ještě vydrží, mladí herci no jestli se tomu dá říct herectví odvedli mizernou práci vypadá to že se Zdeněk Zelenka zbláznil anebo že by jen potvrdil jen svou marnost? Zkrátka odpad jak vyšitý milá (slavná ČT) styďte se.

• 4.1.2019  17:39
    Home (2009)

Krása přírody a varováni zároveň jak křehká je naše planeta a že my lide si řežeme větev pod prdelí drancováním pro naší bezmeznou pohodlnost, Y. A-Bertrand zabodoval a já mu děkuji. 100%

• 20.12.2018  18:16
    Dangal (2016)

Krásné filmové řemeslo z Indie, nemám co dodat.

• 20.12.2018  18:08
    Ta chung ča (2018)

Tuto koninu stojí zato nevidět a když to risknete tak jen sledujete idiotské triky jako vystřižené ze špatné počítačové hry no zkrátka už niky více.

• 3.9.2018  17:51

Hodně nedoceněný seriál, drsný, na nic si nehraje a ukazuje násilí bez příkras a nádechu Sci-Fi která je všudypřítomná hlavně v Kriminálce Miami, tvůrci a herci jsou bezchybní, za mě 100%.

• 3.9.2018  17:38

Od Eliho Rotha nikdy nelze čekat nic světoborného a Přáni smrti je toho příkladem ale také je to první film který se dá hodnotit slušně ono vzít si příklad z takové legendy s CH. Bronsonem není nic jednoduchého, Willis se alespoň snaží nenudit v roli doktora ale i tak se jedná o film který zapadne do prachu historie. 60% s odřenýma ušima.

• 28.1.2018  10:36

Vice než Tv film Antonína Moskalyka a zrůdnosti nacistického režimu na který se už dnes mnohdy zapomíná, Jiří Adamíra a jeho ztvárnění nacisty Brenského je ukázka hereckého umění a zbytek herecké elity v ničem ne zaostává, mrazivý film který by si zasloužil více pozornosti než jednou za uherský rok vysílat v noci na TV.

• 21.1.2018  18:10

Pěkný dokument který donutí diváka premislet, Columbus objevil oficiálně ameriku jako první a to bez diskuse ale kdo byl jako první už před ním to se bohužel nikdy nedozvíme jestli to byly Keltové nebo někdo jiný to je otázka je jasné že předci inků, Indianu atd, se tam museli o mnoho let před vznikem jejich kultury nějakým způsobem dostat a to bude navždy jen v rovině spekulaci.

• 21.1.2018  07:07

Kdepak tento film je všechno jen dobrý je to prostě jak třikrát přelévane pivo má sice barvu ale pěna a chuť nikde, Ridley Scott je stále dobrý režisér ale v poslední době si vybírá špatné projekty a Covenant je toho důkazem.

• 21.1.2018  06:45
    Tetička (1941)

Lekce (truchlícím) nenasytným příbuzným která se hodí do každé doby, Tetička pohodový filmecek Martina Friče s výtečnými herci a hlavně Ferenc Futurista v roli majordoma nemá chybu.

• 8.1.2018  08:38

Pohotový filmecek jak pro děti tak dospělé jistě to už jsme někde viděli ale proč né co natom že toto jezero nesousedí s mořem, vždyť jde o fantazii a tady je ji dost.

• 2.1.2018  09:43
    Runway 06-24 (TV film) (2014)

Takto má vypadat dokument o stavbě, žádné zbytečně keci a divák se nenudi ani minutu, Roman Buťa odvedl výbornou práci.

• 10.12.2017  15:59
    Počesku (TV pořad) (2000)

Krátké a výstižné bez zbytečných keců kolem, to se panu Žmolíkovy opravdu povedlo.

• 10.12.2017  15:53
    Ross Kemp - extrémní svět (TV seriál) (2011)

Ross Kemp je především výborný manipulátor s lidským vědomím a pohledem na danou tématiku.

• 9.12.2017  17:55
    Záhada Severního moře (TV film) (2011)

Důslednost německé nátury je všem známa ale tu nelze hledat v tomto přehledu nesmyslů a chyb, zmiňovat se o nich je zbytečné stejně jako film samotný je toto Tv dílko bez napětí a gradace a hereckých výkonu nemluvě no pak se najde jouda který na to kouká! já jsem ale blbec.

• 7.12.2017  19:58
    Svatební cesta do Jiljí (TV film) (1983)

Pohodový film Hynka Bočana s výborným Josefem Abrhámem a kouzelnou Libuši Šafánkovou, lze jen litovat že nevzniká více o takových filmů.

• 23.11.2017  01:55
    Shortbus (2006)

Sexualita má mnohé cestičky a J.C. Mitchell mám jí ukazuje bez obalu a sledovat lidi u tohoto filmu je zážitek sám o sobě každý má meze nastavené jinak a tak se nelze divit komentářům ať pro či proti já nevím filmařina fajn ale z hrdiny filmu se neztotožňuji, je mě jich líto. Porno či ne, záleží na úhlu pohledu.

• 19.11.2017  08:36
    Poldové (2010)

Poldové, nepovedený film s Willisem a s trapně ukecaným černouškem který se snad do filmu dostal omylem, no on je celí ten film omyl nebo úlitba bohům? nevím ale je tragický stejně jako režie Kevina Smitha. 35% s notnou dávko sebezapření.

• 19.11.2017  08:21

Kevina Jamese jako komika beru ale tento film neměl zapotřebí.

• 19.11.2017  08:07
    Mr. Church (2016)

Konečně naplno nám Edie Murphy dokázal že je opravdu výborný herec který se mnohdy zahazoval debilitách tipu Norbit atd, tady jako Mr. Church je úžasný a dobře že Bruce Beresford mu takovou roli, Britt Robertson je ve své roli okouzlující, silný příběh skvělá filmařina co více si divák může přat.

• 18.11.2017  23:33
    Space Jam (1996)

Je to už drahně let co jsem to viděl, pamatuji si jen to že se mi vůbec nelíbilo, no asi bych to měl vidět znovu což je nepravděpodobné.

• 18.11.2017  20:10
    Prázdniny v Provence (2016)

Já chtěl sledovat pohodový film a dostal jsem trapné nic a ještě je to prezentováno jako komedie no mám takový dojem že Vladimír Michálek zapomněl na režii jako takovou natož aby se vůbec snažil, herci dělají vše co mohou ale je to k ničemu, 0 od 0 pojde.

• 18.11.2017  07:46

Ano Batman, Wonder Woman a další hrdinové jakoby vypadli z kuchařky pana Babici kde se smíchá vše co je po ruce a na talíři je hromada žrádla ale konzumovat to nejde, spláchnout do však vy víte kde 300 miliónu za film kde má člověk pocit že sleduje počítačovou hru je už trochu moc jen důkaz že současný film jde do háje ti super hrdinové jsou okoukaní jako zeď nářku, no ale pokavaď to vydělá a asi ano tak bude oko diváka drceno i nadále těmito digitálními koninami.

• 18.11.2017  07:24
    Inferno (2016)

Nejslabší Hanksuv film za poslední roky a Ron Howard asi zapomněl vše ze svého umu režiséra ale u mě ten odpor pramení hlavně z předešlých dvou filmů a k látce jako takové.

• 17.11.2017  20:37
    Karel Kryl pro studenty (koncert) (1990)

Vzácný člověk zpíval studentům a už v té době věděl kde se politické dění ubírá.

• 17.11.2017  16:47
    Život ve vzduchu (TV seriál) (2017)

Také patřím do kategorie lidí kteří propadli letadlům a tento dokument ČT jsem přivítal s velkou chutí a nezklamal mně.

• 17.11.2017  16:17

Troška rádoby humoru, hodnotit je zbytečné.

• 17.11.2017  16:14
    Řachanda (2016)

Řachanda? ale kde že pouhé ticho po pěšině, hodně známých herců nedělá dobrý film zkrátka nepovedená pohádka.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 45 60