Plivu na váš hrob 2 (2013) odpad!

A už je to tu zas stejná situace kterak jedna husa je znásilněna několika tupci kteří dostanou co proto, čistý kalkul a omezenost tvůrců na nejnižší divácké pudy vítězí, demence k zblití. 0%

Kam orli nelétají (1968)

Jedna hvězda za pokus o válečný film ale jinak se jedná o tak neuvěřitelnou propagaci že 2. světová válka zase nebila tak strašná záležitost.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Pitaval je špička mezi všemi seriály na krimi téma a že to bylo natočeno za minulého režimu je mě ukradené.

O princezně z Rimini (1999) (TV film)

Tv. pohádka Ludvíka Ráži která hravě strčí do kapsy mnohé filmové pohádky ať naše či zahraniční produkce.

Zpátky na zem (2001)

Užvaněný Chris Rock vás unudí k smrti, typická komedie na černošské téma kterak milionář (běloch) zhebne a vráti se zpět z prořízlou hubou Chrise Rocka, nu co od to jsem vlastně očekával.

Clona (2014) (seriál)

Snaha tvůrců o seriál ala Kriminálky všech zemí spojte se a hle je to o ničem, zlatý pitaval.

Muž v povětří (1955)

Už jen ozvěna někdejší slávy Vlasty Buriana a smutné koukání na údajnou komedii.

Klapzubova XI. (1938)

Jó mít v bráně Theodora Pištěka dnes v repre to by Péťa koukal no ale teď vážně Klabzubová jedenáctka je fajn filmeček ale některé scény jsou parodii sebe sama, to si raději dám svijanskou jedenáctku.

Studentská máma (1935)

Výborná Antonie Nedošínská jako studentské mámy v celkem podprůměrném filmu.

Policie Hamburk (2007) (seriál)

Ruku na srdce né vždy co stvoří naší sousedé za kopečky v seriálech na téma policie musí být okamžitě odpad, proti sci-fi Kobra 11 kde auta stráví ve vzduchu více než letadla armád rozvojových zemí se jedná o příběhy lidí a jejich běžných starostí.