Návštěvníci (1983) (seriál)

Nejlepší Český sci-fi serial který u nás vznikl, prostě tato expedice se povedla od výborné režie Jindřicha Poláka přes skvělé herecké obsazení v čele s Josefem Bláhou a výbornou hudbou Karla Svobody.

Robin Hood (1984) (seriál)

Robin Hood byl pro mě to nejlepší co v seriálové tvorbě televize dávala a ve škole jsme také o ničem jiném nemluvili a proto nechápu že ČT dala to zrůdné nové zpracováni které nesahá ani po paty této klasice.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Karel Smyczek nemohl natočit tuto knížku Karla Poláčka lépe, Bylo nás pět je dnes seriálová klasika na kterou se rád kouknu vždy a s chutí už jen pro výbornou atmosféru předválečné doby, herecké výkony, skvělou režii a nádhernou hudbu Petra Hapky.

V jámě lvové (2007) (divadelní záznam)

Další divadelní adaptace Brněnského Městského divala na kterou se jen tak nezapomína, Erik Pardus je jako židovský herec v dvojroli excelentní včetně ostatních herců, Režiser Ondřej Kepka Znovu prokázal že tyto hry umí.

Smrt Pavla I. (2008) (divadelní záznam)

Vynikajíci divadelní inscenace Brněnského divadla kterou jsem měl tu čest shlédnout a Erik Pardus strhnul veškerou pozornost svým výkonem na sebe a je jen škoda že tak nečekaně zemřel. Brněnské Městské divadlo umí tyto hry a vždy se dá těšit na další, v Tv by se to mělo dávat častěji.

Soudce Dredd (1995)

Zdařile vykreslená budoucnost a výprava je jediné co stojí za něco v tomto nepovedeném Sci-Fi, hlavní je snad příběh a ten je slabý jako mír na blízkém východě ale zato dementních keců je tam že by jeden zaplakal, sem tam bum prásk a rádoby humor Roba Schneidera. 30%

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Jsem zástáncem eutanázie a to je právo každého těžce nemocného člověka který nemá naději je neuvěřitelné že když si zláme nohu kůň tak ho zastřelíme aby netrpěl ale když člověk těžce trpí a má bolesti tak ať žije vesele v bolestech až do konce, Doktor smrt a jeho hlavní hrdina Jack Kevorkian ve skvělém podáni Al Pacina je smutná postava amerických dějin člověk který ukončil život lidem kteři už trpět nechtěli byl nespravedlivě odsouzen a Amerika se může je a jen stydět, HBO má další velké plus a Barry Levison natočil film na který se jen tak nedá zapomenout. 100%

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Na Mission Impossible je zajímavé to že část od části je lepší a lepší neříkám že jsou předchozí části špatné ale 3 a 4 část jsou skvělé a jak poznamenal Enšpígl práce kameramana je výborná, herecká sestava Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg je dokonalá, Brad Bird prokázal že je stejně dobrý režisér hraných jakožto i animovaných snímku s Ghost Protokol jsem maximálně spokojen. A ten Pavel Kříž je jako terorista na fotce super.

2012: Soudný den (2008) odpad!

Prásk, prásk, prásk tak by dopadl režisér tohoto skvostu kdybych ho potkal, zbytečnost byl už jen nápad natočit tento film.

Partyzánský film (2009)

Výborný Srbský dokument o jugoslavském vlastnim žánru který ukazuje vznik některých slavných snímcích té doby s rozhovory tvůrcu a pamětníku.