Blázni a děvčátka (1989)

Krásny film s výborným hereckým výkonem Milana Šimáčka a ostatní herci odvádi také skvělou práci, Karel Kachyňa vystihl přesně tehdejší náladu 50. let škoda že tento výborný snímek není v Tv vysílán častěji než některé stále dokola vysilané filmy.

Zobani (1993) (TV film)

Na vojně jsem byl a šikana? ano byla! ale tento výtvor ve mě vyvoláva nechtěný úsměv je to tupost až na půdu zcela právem opomíjeny film, Clapci a chlapi byl seriál strašný ale tohle Zobani je hravě překonali.

Krvavá sklizeň (2007) odpad!

Tupost na kterou rád zapomenu. Odpad nic jiného

Návštěvní den č. 2 (1969) (divadelní záznam)

Tomu říkam zábava když se dnes koukám na dnešní takzvanou zábavu tak je mi do breku, pánove Grosman a Šimek jsou výborní.

Skleněné peklo (1974)

Bezkonkurenční katastrofický film společně s Dobrodružstvým posejdonu, které nikdo už nepřekoná ani v čase digitálních triků, výborný příběh, hromada skvělích herců v čele s Paulem Newmanem a Stevem McQueenem, nezapomenutelný film.

King Kong (1976)

Nuda a hlavně slabý příběh, efekty slušné ale klasika z třicátých let je nepřekonatelná největší chyba že se to odehráva v současnosti což je samoosobě nevěrohodné. 40%

Drive Angry (2011) odpad!

Cage a jeho další trapný kousek za který bych ho nakopal do hader, Drive Angry je zbytečný film.

Četník v New Yorku (1965)

Tento Četník je neslabší v celé sérii pár dobrých scén tento rejžák nezachráni.

Senna (2010)

Výborný dokument o nejlepším jezdci F-1 když jezdil Senna tak to nebyla nuda jako dnes