Buď v klidu (2005)

Gray a jeho buď v klidu není v klidu je to mega průser, filmová komédie kde se člověk nezasměje, jednou stačilo a už nikdy více.

Zelené barety (1968) odpad!

Souhlas s gouryella, tato sračka zahleděna sama do sebe je k smíchu a to ne jen dějem ale hlavně herecky odfláknuto. Zelené barety jsou jen přiblblá propaganda. 0%

Mstitelé (1998)

Dětinské, hloupé a hlavně šíleně trapné včetně všech herců kteří se lopotí dějem bez ladu a skladu. J.S Chechik režisér výtečných Vánočních prázdnin tady selhal nebo to bylo někým jiným? to je otázka do rvačky. 5%

Skafandr a motýl (2007)

Tento film neohromí? ale ano ohromí a to hlavně nezlomnou vůli žít i s tak příšernou nemocí hlavniho hrdiny který není výplod scénaristy ale skutečný příběh člověka který napsal (namrkal) do podoby knihy. Režiser Julian Schnábel natočil neuvěřitelně živelný film a úchvatnou kamerou Janusze Kaminskeho, hlavní představytel J-D Dominiqa Mathieu Amalric je ve své životní roli úchvatný totéž platí o ostatních hercích a hlavně Marie- Josée Croze v roli logopedky jenž přenese vše trpělivě na papír, příběh J-D Dominiqua je o životu o úvahach nad tím co člověk měl a neuvažoval nad tím, zcela zasloužený úspěch tohoto krásného ale smutného snímku který by měl vidět snad každý bez rozdílu. 100%

Mosty na Toko-Ri (1954)

Některé dialogy Mosty na Toko-Ri jsou nejen z dnešního pohledu naivní a sebeparodické až to pěkné není a proto toto válečné drama mě moc nebere, jediný důvod proč se na Mosty kouknu je technikcká stránka filmu. 25%

Všechny moje lásky (2000)

Bezva pohodový film s krásnou hudbou a s výborným hereckým obsazením hlavně John Cusack a Jack Black jsou ve svých rolích dokonalý, Stephen Frears natočil krásný film ke kterému se rám vracím.

Semtex Blues (1993)

Dennis Quaid v takové kravyně? tak tomu říkam zklamáni.

Moje modré nebe (1990)

Steve Martin a Rick Moranis to je teda dvojice k pohledáni, slušná zábava.

Poloprofesionál (2008)

Will Farrell je v této nanickomédii trapný a jednou stačilo a již nikdy více.

Chaplin (1992)

Životopisné drama Chaplin Rycharda Attenborougha je především herecký koncert Roberta Downeye jr. a mnoha dalších herců, tulák se stal Chaplinovi osudem a my můžeme být jedině rádi.