Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Ve výsledku je to škoda. První půlka filmu byla zajímavá a s napětím jsem čekal co bude dál ... A co bylo dál? Podprůměrná duchařina s mrtvolami a úplně nudným závěrem. Počet hodnocení: 8994

Joker (2019)

Temný, syrový, odpudivý, dechberoucí, obdivuhodný, soucitný, nelítostný, krutý, spravedlivý, politováníhodný i vtipný. Takový byl pro mě Joker a Joaquin Phoenix. Podmanivá hudba a pro mě adept na Oscara za nejlepší hlavní roli. Nejlepší film, který jsem letos viděl.

Thor: Ragnarok (2017)

Absolutní nechutnost srovnatelná se Strážci Galaxie. Další ze série stupidního humoru a absolutního propadu oproti 2.pokračování. Nechápu, jak mohl nastat takový propad. Zřejmě jiný režisér, jiná nálada a schopnosti. O to víc mě ještě udivuje tak vysoké hodnocení a vážně už plno věcí nechápu. Kdyby mi někdo řekl, že tohle je parodie na Thora, tak mu to zblajznu a budu to tak brát. Nejhorší na tom je ten fakt, že se to opravdu bere vážně. Počet hodnocení: 27 636

Strážci Galaxie (2014) odpad!

Rozhodně nejhorší film co jsem letos viděl. A nejhorší i za posledních pár let ... Tohle je 101.nejoblíbenější film na čsfd? Vážně? Pro mě úplně ubohý příběh s trapným hlavním hrdinou, kde se snaží ještě o nějaký rádoby humor. Kdybych tímhle začal komiksové filmy tak se v životě už na žádný nepodívám. Rád bych něco i vyzdvihl, ale nemůžu na nic přijít. Uvažoval jsem o jedné hvězdičce, ale taková nechutnost je prostě za odpad. Díky a dvojku opravdu ne.

Strážci - Watchmen (2009)

Tak netradiční a originální, že mně vůbec nevadilo sledovat SE edici v 215 minutách. Super komiksový film se skvělou hudbou a herci. Příběh propracovaný a originální. Moc hezky se na to koukalo. Počet hodnocení: 33835

Thor: Temný svět (2013)

Jednoznačně lepší než první film. Velmi se mi líbil úvod, který byl právě tak temný jako název. Většinou mě komiksové filmy vůbec nenadchnou ať po akční stránce nebo příběhové. Tentokrát bych našel jediné hluché místo, a to v podobě "světa" Jane. Absolutně nezajímavé, nic neříkající a nudné. Jinak ovšem špička. Souboje, zvraty, nečekaný konec. Vůbec se mi do Thora nechtělo, ale jsem rád, že jsem to udělal. Neměl bych problém ho vidět znovu. Hudba velmi, velmi povedená. Počet hodnocení: 37 415

Amazing Spider-Man (2012)

Překvapilo mě, jak mě bavila více první polovina filmu než akčnější pasáž. Zrod a průběh Parkerova života, se solidní hudbou, mě prostě dostala mnohem víc. Akce byla taková klasická, občas příliš umělá a sršela příšernými hláškami. Byl jsem rád, že pak již byl konec. Z počátečního čtyř hvězdičkového hodnocení jsem to shodil na tři, možná dvě. Sám vůbec teď nevím. Relativně překvapil dabing, který nebyl až tak špatný.

Ženy v běhu (2019)

Místy dost naivní, ale prostě se na to hezky kouká. Běhání zbožnuju, takže to má také svůj vliv. Herci příjemní, nenucení a dobře zapadají. Vtipy skvěle poskládané a promyšlené. Sedlo to náramně a je to film, který nemám problém vidět znovu. Počet hodnocení: 1 245

Velký dar (2017)

Nádherné drama, které vás chytne za srdce a donutí přemýšlet, vcítit se, litovat a přát. Tyhle filmy mám ve velké oblibě.

Nadvláda (2018)

Není nic co by v tomto dokumentu mělo chybět. Vše co je potřeba vědět je zobrazeno a následně v závěru i vysvětleno v širším odvětví. Zavést povinně do škol, nic víc, nic míň.