Upíří deníky (2009) (seriál) odpad!

Tento seriál je opravdu stráta času. Když se řekne slovo "Upír" tak si představím něco tajemného a ne blbost v podobě deníků ! 10%.

Útok na věžák (2011)

Tento film nedal prakticky do světa filmu nic nového. Film se opírá o slabý příběh se silným rozuzlením to je pravda, ovšem apokalipsa o které ví zhruba 10 lidí a ti zachrání "celý svět " .. Trošku klišé film o partě mladých teenagerů, kteří se stanou hrdiny .. Mizivých 25%

Víla Zuběnka (2010) odpad!

Film , který hlavně vydělá peníze, a hlavně mi přijde že jen Znásilnil Dwayna Johnsona jako reklamu..

Vřískot (1996)

Kvalita výborná,. Tento film splňuje téměř vše co mám rád, škoda že se na konci ghost face odhalí :( jediné mínus. 75%

Wanted (2008)

Přehnaná akce, klišé na denním pořádku. Nesmysl už snad od 2 minuty, nebo kdy se v tom věžáku objevil ten noname z Harryho Pottera.

Zabij mě třikrát (2014)

Tohle byla fakt nuda. Celej film je v naprosto hrozném tempu. Simon Pegg bohužel velmi nudnej.

Země bez zákona (2012)

Film byl skvělý prostředím, které bylo ukázkové.Trošku předvídatelné okamžiky a .....SPOILER : Podřízlý krk a 4 kulky do břicha a Tom H. se vyléčil .. KONEC SPOILERU............To ubírá na jinak skvělém filmu , obsazení herců do rolí kam se opravdu hodí skvělé. Myslel jsem, že bude mít Garry Oldman větší roli než měl. 55%

Znamení (2002)

Film je skvělý, napínavá podívaná se skvělou depresivní znělkou.. Trochu slabší závěr 97%