Poslední nás zachrání (2015)

Docela zábavná parodie. Skvěle si tu vyhráli jak naložit s pravou parodií v ději, tak i s barvami, které dobře low keyem nastřelovali, aby ta nadsázka dávala ještě věcí smysl. Jo fajn uvolňovačka.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Koho budou bavit storky o něčem co víme jak dopadne? Mě teda ne. Plus dávám za scény s Vaderem a, že se dozvíme proč má tak mocná zbraň jako hvězda smrti tak easy achylovku jako je ventilace. Ale jak už psal níže SeBig. "Bez jedi to prostě není pravý Star wars". Jo třetí hvězda za ten konec, kterej akorát zkazila CGI Lea.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015)

Vyvrcholení přišlo i nepřišlo..Jinak řečeno, opět otevřený konec. Podle mě už jsou tyto díly spíše jen pro fanoušky, protože čím novější díl, tím víc jdeme do minulosti a zároveň jsme v současnosti.. Prvek s kamerou a démonem jasné + neboť v předchozích dílech jsme se báli trošku jiným způsobem ( nebudu spoilerovat). Co mě trošku zklamalo bylo, že to nebylo dotažené podle mého do zdárného konce.. 60%

Hanebný pancharti (2009)

Nevím jestli je to tím, že jsem na tento film slyšel tolik chvály až se mi to vymstilo nebo ne, ale za mě rozhodně nejslabší počin Tarantina ... Nezaujal mě příběh ani nějaké top hlášky.. Postavy byly v celku nudné a musím říct že nebýt Christopha Waltze dám o hvězdu méně. Jeho postava mě naopak hodně bavila a nutila mě se na film dívat. Naopak Pitt měl odejít z ringu po druhém kole.. 50%

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Hobit 1 a 2 mi nějak extra dobrý nepřišel, takže jsem neměl příliš valné očekávání u 3 dílu, ale ten mě příjemně překvapil.. v LOTRU byly skvěle epicky udělané fighty, což mi tu chybělo.. Dále sem vůbec nedokázal postřehnout hudbu, místo toho mě do uší bodal neustálý zvuk meče vytaženého z pochvy . Co mě na filmu naopak mile a zároveň nemile překvapilo byla role Legolase.. Jeho postava mi byla celkem dost sympatická, ale někdy už to bylo i na mě moc přehnané.. Vyvážení komické a vážné mi přišlo tak akorát, to se mi líbilo, ale čekal sem, že budou víc narážet na Pána prstenů a ono nic ( za což, nemůžu teda hodnotit negativně, pouze mé subjektivní přání ) . Ve zkratce.. Hudba ani nevím, že tam byla, Příběh hrozně jednoduchý nebo spíše scénografie, všude mrte techniky a CGI, Vyváženost vážnosti a komedie akorát, ale také někdy přehnané viz scéna na konci.. Skvělé Fighty, chyběli mi hlubší emoce.. 75%

Světáci (1969)

Po dlouhé době jsem se kouknul na tento film, a své hodnocení jsem musel hoodně poupravit, hodně dobře udělaný film :)

Jakub lhář (1999)

Mě přišel tento film zajímavý v mnoha ohledech. Myslím si, že to i může vystihnout tehdejší dobu, zároveň je to trošku přehnané. Ale ta možnost naděje se mi líbí .. Sympatických 65% :)

Kurs sebeovládání (2003)

Skvělý začátek, poté film trošku ztratil tempo sem tam nějaký výbuch smíchu :D. A už se blížíme ke konci, kde všechny moje orgány v těle vybuchnou smíchem.95%

Noční můra v Elm Street (1984)

Začátek tohoto filmu i jeho průběh mně bavil, ale ten konec jsem nepochopil :/..57%