REC (2007)

Bravo. Tohle jsem teda od Španělů nečekal. Po delší době jsem se u obrazovky i bál a rozhodně jsem se nenudil. Každou vteřinu jsem byl nervózní co se stane. Herecké výkony, kamera i scénář výtečný. Vytknul bych možná jen trošku vlažnější začátek. Těším se na pokračování. 91%

Rychlé šípy (1969) (seriál)

Tohleto je moje srdeční záležitost. Jako malý jsem si vydupal knížku kde byly všechny komixy téhleté partičky. Zároveň jsem vlastnil všechny kazety do kazeťáku a měl nahraný na kazetách jak film tak i tenhle celej seriál. Prostě bomba na kterou nedám nikdy dopustit. 100%

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Jediné možné vysvětlení je, že pan Vorlíček si léčí parkinsona marihuanou. Jinak nevím, proč tenhle paskvil vytvořil

Sebevražedný oddíl (2016)

Tenhle film je podle mě těžce nadhodnocenej,během 2 hodinové stopáže se toho událo zoufale málo ( v podstatě vzali padouchy z krimu, dali jim kvéry a zabili čarodějku). Myslel jsem také, že to je komedie ale za celou dobu jsem slyšel snad jen 1 vtip, což je taky zoufale málo. S hvězdama bych o dost víc šetřil nebýt Margot Robbie, která dělá půlku výkonu filmu. V dobrým světle se ukázal ještě Will Smith a Jared Leto jinak to byla velká bída. Za mě *** s hodně odřenýma ušima, bez Margot by to byly ** s taky odřenýma ušima.

Schindlerův seznam (1993)

Jednu hvězdu ubírám za bezbarevnost filmu... Kamenujte mě jak chcete, ale černobílé filmy nemám moc rád. Jinak toto dílo je dokonalost sama. Ukazuje naprosto přesně a syrově jak Nacisté využívali, ponižovali a utlačovali Židovský národ. Po filmu jsem změnil úplně jinak názor na holocaust a chvílemi se mi u filmu chtělo i brečet, porotože jsem nechápal, že se tu v minulosti mohly dít až taková odporná zvěrstva. Pane Spielbergu jste King of Directors. Klobouk dolů.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Když jsem viděl na internetu článek, že se budou natáčet Simpsonovi ve filmu, zaplesalo mi srdce radostí. Měsíce jsem čekal na premiéru a? Myslím, že film byl pro tvůrce krok vedle. Ve skrytu duše jsem to trochu čekal, že se ''džoukama'' to bude v 83 minutách trošku slabší než v normálních seriálových epizodách, kde vtipy ze seriálu doslova tryskají naplno. Místama mi to přišlo trošku suchý a nudný. Nicméně jsou to Simpsonovi a plno scének bylo zase výborných, takže 55% ,ale vidět znovu bych to už nemusel.

Stranger Things (2016) (seriál)

První dvě série paráda, třetí série obrovský sešup dolů a čtvrtá série nudná hrůza s nepochopitelně dlouhými díly. Když měl díl 50 minut, tak to krásně odsejpalo. Ve čtvrté sérii při délce dílu okolo hodiny a půl se po 60 min. znuděně koukám na TV kolik ještě do konce a mám problém to dokoukat.