• Romantický

Přes noc třicítkou (2004)

Kdybych mohla, tak dám těch hvězd klidně deset. Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů, snad i možná jediný, který jsem viděla asi dvacetkrát a pořád mě stále stejně baví:-)

Vy nám taky, šéfe! (2008)

Až na tu příšernou hudbu od příšernýho Xindla, to bylo celkem fajn...prostě průměrná komedie, nad kterou by se nemělo moc přemýšlet, a na zabití letního nudného večera OK. Znovu bych si to už ale asi nepustila.

Posedlá (2009)

Co to proboha bylo???

Muži v naději (2011)

Jak jsem české filmy neměla v oblibě, posledni dobou je i sama vyhledávám. Nevím, ale jestli je to tím, že se mi mění vkus, nebo se úrověň českých filmů zvedá. Ještě nad tím budu muset zapřemýšlet :-)

Všemocný (2011)

Asi jsem ten konec úplně nepochopila. Ale to asi bude tím, že jsem v sobě neměla taky jednu pilulku. Pak by mi to určitě bylo jasnější...

Líbáš jako ďábel (2012)

Možná jsem to trochu nadhodnotila, ale protože mě to bavilo a smála jsem se prakticky pořád, dávám 5*. Dřív jsem komediální filmy moc nevyhledávala, ale poslední dobou, kdy se fakt od srdce zasměju málo čemu (což je velká škoda) jsem ráda, že alespoň u těch filmů se dokážu vychlámat, a zlepšit si alespoň na chvilku náladu. A to poslední dobou oceňuju nejvíc, prostě nic neřešit a smát se. Takžééé pro mě spokojenost.

Probudím se včera (2012)

Na tenhle film jsem se fakt těšila. Už když jsem koukala na trailer, tak jsem věděla, že mě to bude bavit. Nejlepší je tam samozřejmě Mádl, to jsem se fakt chlámala od začátku do konce, a když nebylo čemu, tak alespoň těm lidem v kině, oni se dokážou tak dobře smát, že vy vlastně musíte taky:-D. Ještě teď když to píšu tak mám úsměv na rtech. A to prosím české filmy moc nemusím, ale tohle stálo i s těma pár nedostatkama fakt za to. Jinak abych se vyjádřila k těm orbitkám, o kterých tady všichni blbě debatujete..vůbec si nemyslím, že by to filmu uškodilo, jasně tak se tam objevovaly orbitky, ale zas tak hrozné to nebylo, to už mi přišlo, že to víc přehánějí s tou drogerií Teta než se žvejkama. A krom toho, někdo film sponzorovat musí, proč ne zrovna společnost Wrigley.

Vyměřený čas (2011)

Rozmýšlela jsem se, jestli mám dát 2 nebo 3 *, ale bohužel to pro mě na tři nemá. Nápad s časem je sice fajn, ale film to nezachránilo. Po nudném začátku, kdy jsem přemýšlela nad tím zda to nevypnout, se sice začalo něco dít, ale na lepší hodnocení to u mě nestačilo. Škoda. Film má dobrý potenciál, ale pro mě zůstal nevyužitý. PS: Fakt jsem nepochápala, proč tam v každým záběru ta číča běžela na deseticentimetrovejch podpadkách!? Za to by měla dostat nějakou cenu, protože v reálu to samozřejmě není vůbec možný!