Zločiny budoucnosti (2022)

Prostě tenhle režisér už nešokuje, tak jako dřív. Některý scény jsou trochu víc ale rozhodně né, aby se kvůli tomu utíkalo z kina. Body art občas pěkný, ale spíš je to takový filozoficky upovídaný. Z tohohle bizarního světa moc nevidíte ani nechápete. Známý herci a zvučné jméno na postu režiséra občas není vždy záruka kvality. Celkem utahaný na skoro dvě hodiny. 50%

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Hele jestli máte rádi Cage a jeho akční snímky z devadesátek, tak mrkněte na tuhle zvláštní buddy komedii. Párkrát jsem se fakt nasmál. 70%

Addamsova rodina 2 (2021)

Příjemný animák s pošahanou rodinou. Vtipný, svižný, koukatelný. 70 %

Men (2022)

Tohle bylo fakt divný. Rozhodně to není horor roku, jak se avizovalo. Mě teda ani nijak nebrala režisérova Ex-Machina. Tohle mělo svoje scény, ale ten artový přesah mě nějak minul. Ze začátku docela psycho a pak jsem čekal finální gore a místo toho jsem dostal neobjasněnou finální scénu. 50%

Princezna (2022)

Na jedno shlédnutí ideální. 90 minut rytířské řežby s dobrou choreografií. Krve trochu teklo a je to takový klasický styl, kdy musíte projít celou věž tu vykydat a sejmout bosse. 60%

Zvrhlost (2019)

Hodně silný příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Co všechno ti asi musí v dětství udělat, aby se z tebe stal nekrofil a sériový vrah. Nádherná příroda a okolí, kde se děly fakt zvěrstva. 70%

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Není to nejlepší seriál ze světa star wars, ale rozhodně mě nijak neuráží. Scénář sice občas pokulhává zato je tu příjemná nostalgie. Vader a Kenobi jsou tu nejlepší. Díly jsou krátký a tak lehce stavitelný. Mohlo to být klidně lepší, ale taky to mohlo být o dost horší. Se slabostí pro SW dávám 75%.

Pam a Tommy (2022) (seriál)

Bejt zmetek se nevyplácí, i když jste rocková hvězda. Jedna blbá chvilka, jedno špatný rozhodnutí a jedna nahrávka domácího porna a o průser je zaděláno. Líbilo se mi herecké výkony obou hlavních představitelů, super dobová atmosféra a soundtrack. Seriál byl svižný, temperamentní a hlavně i vtipný. Scéna, kdy Tommy mluví se svým penisem byla opravdu kuriózní. 85%

Duše (2020)

Pixar umí to se ví už léta. Tenhle snímek, ale krásně pohladil na duši. Příjemný, vtipný a dojemný. Krásná animace, miluju animáky a tenhle se mi opravdu líbil. 85%

Spiderhead (2022)

Když jsem viděl trailer čekal jsem docela úchylárnu. Hlavně zdatný režisér co má na kontě samý pecky a taky velice dobré herce. Nějak se to nepovedlo. Neříkám, že bych se vyloženě nudil nebo tak něco, ale asi jsem čekal víc. A přitom to nebyl zas tak špatný nápad. 55%