Big Hit (1998)

Akční komedie co fakt pobavila a měla co nabídnout. Finální souboj ve videopůjčovně cool. Že jsem na ten film ale narazil až teď to nechápu. 75%

Máš ji! (2018)

Tohle byla po dlouhý době fakt skvělá komedie. Nebyla extra přehnaná a byla dost vtipná. Jedná známá tvář vedle druhý a padali i dobrý hlášky. 80%

Traffik (2018)

Trh s bílým masem je docela výdělečná činnost a proto si v severní Kalifornii banda motorkářů s drobnou pomocí vydělává na živobytí. Film má docela hutnou atmosféru postupem času a dobře se na to kouká i se sešlo dost známých tváří. Film má jen 90 minut a rychle uteče. Film bych rozhodně neřadil mezi špatné filmy, které se dostanou je do televize. Určitě se jedná o lepší B a pokud někoho tohle téma bere a thrillery jsou mu při chutí tak ať klidně do severní Kalifornie zavítá. 70%

12 hrdinů (2018)

Thor odložil kladivo a plášť a osedlal koně a vzal si M4. Porazil Al-kaidu, která měla tanky, kulomety, raketomety a minomety. Bylo jich 12 a měli jen koně plus 200 rebelů. Nevím jak moc je to přitažené za vlasy ale opravdu se stalo. Dobrých válečných filmů je teď jako šafránu a já se nebojím říct, že patří k těm lepším a co víc opravdu se to stalo. Film má tři větší jména v popředí jednotky ale je jasně vidět, že Thor to táhne hodně nahoru. Nicolai Fuglsig si natočil svůj první film a myslím, že to vzal za správný konec protože tohle se mu povedlo. Neříkám, že je to něco převratného ale film má něco do sebe. Mě atmosféra bavila a akční scény vypadali jak od Baye a ten je v nich fakt pan někdo. Pokud někoho baví tohle téma tak by měl zbystřit a dát tomu filmu šanci. Za mě 75%

Odnikud (2017)

Naprosto skvělá Diane Kruger. Silný příběh a famozní konec. 80%

Přání smrti (2018)

Po dlouhý době výbornej Willis. I když se jedná o remake klasiku s Charlesem Bronsonem, Tak tohle mělo sílu a bavilo mě to celých 100 minut. 70%

Escobar (2017)

Výbornej Javier Bardem fakt, že jo. Seriál Narcos jsem neviděl, takže nemůžu srovnat ale bavilo mě to. Narcos asi taky rozjedu ale tohle je povedený film podle knížky Virginie Vallejo, kterou ve filmu ztvárnila Penélope Cruz. Některý scény s násilím byli dost vostrý. 75%

Vadí nevadí (2018)

Mno co na to říct? Nic jsem od toho sice nečekal ale, že to bude takovej bullshit? to jsem fakt nečekal. 35%

Pacific Rim: Povstání (2018)

Nevím jestli to je tím, že jsem unavený ale já se fakt bavil. Vypnul jsem a koukal se na to jak se opět mydlí potvory a roboti velký jak mrakodrapy. Příběh nebyl ani zase tak pitomej a dobře se na to koukalo. 70%

Ant-Man a Wasp (2018)

Vtipný jak jednička a více akční. Celý film se točí okolo kvantového světa a taky toho co Ant-man provedl v občanské válce s kapitánem Amerikou. Dvě hodiny cool, akční sci-fi jízdy. Dobrý je, že film neztrácí a to co bylo na jedničce super je i tady a za to jsem rád. Protože některý sequely nejsou zrovna dobré jako například Iron man 2. Film nikterak nerozšiřuje MCU ale jako další díla Ant-mana je to super. Já si to užil více než Black Panthera. Příště se potkáme s Ant-manem až v Avengers 4, tak snad to rychle uteče. 80%