Prezident Blaník (2018)

Několikrát jsem se fakt zasmál ale postupně ten humor upadal. 60%

Jackie (2016)

Atentát na JFK znají všichni. Ale tohle je z pohledu jeho manželky. Film si drží jedno dlouhé nudné tempo bez ničeho. Kdyby tenhle film měl pouze 45 minut stačilo by to. Protože je to neuvěřitelný kýbl nudy, který je fakt otřesný a tak moc se to snaží být umělecké dílo hodno Oskara až je to smutné. 30%

Království zvěrstev (2010)

Pomalá australská gangsterka s docela slušným zakončením. Lidi v tom filmu mě nějak neoslovili. A hlavně James Frecheville mě nudil. 55%

Sicario 2: Soldado (2018)

Asi to nedosahuje takové atmosféry jako předvedl Denis Villeneuve v prvním díle ale musí se nechat, že je to úcty hodné pokračování. Hudební podtext je tu super a já si ten snímek docela užil. Dvě hodiny i rychle utekly protože se furt něco dělo a to je super. Film má rozhodně otevřená vrátka na další díl a pokud se tak stane doufám, že to bude poslední aby to uzavřel nějak dobře protože oba filmy jsou dobré a nerad bych aby se to nějak pokazilo. Benicio Del Toro je fakt dobrej a věřím mu, tak moc že by to mohl dělat normálně. Josh Brolin měl plodný rok koukám a vždycky to byla trefa do černého. Za mě 75%

Mandy - Kult pomsty (2018)

Nicolas Cage na koksu a tripu jde po bandě fanatiků a motorkářů. Film měl něco do sebe ale minimálně o 30 minut bych ho zkrátil. Ty psychadelický artovky mě moc nebrali a zbytečně to oddalovalo ty jatka, která zákonitě musela přijít. Potom co se u Cage doma stane jedna otřesná noc se sebere a jde si za svojí pomstou a jde si za ní tvrdě. Cage si to náležitě užívá a jeho psycho výraz je zde zcela oprávněně. Film asi nesedne každému ale pokud chcete vidět Nicolase Cage s fantasy sekerou, kterou si sám vyková tak směle do toho. 60%

Gringo: Zelená pilule (2018)

Dost zamotaný a taky dost zvláštní tempo ale slezina docela známých tváří a nejhorší to určitě nebylo 50%

Predátor: Evoluce (2018)

Tak jsem si zašel na novýho Predátora. Neodešel jsem z kina vyloženě zklamaný. Sice to už neni ono a Predátor už nemá to svoje kouzlo. Shane Black nepřišel ani s pitomým nápadem či scénářem ale vymizelo z toho celkový napětí a ta stará akce. Těchto scén je tam pár ale mělo to být hlavně o tom. Chybí mi tam to napětí a to, že predátor nebyl půl filmu vidět. Tady se vždycky objeví a hned to vyknedlí. Herci mi ani moc nevadili i když někteří byli docela pitomí., Jediný co mii vadí jsou děti podle mě děti do těchto filmu nepatří a zbytečně se to zlehčuje. I některá muzika co podtrhovala tu danou scénu mi tam neseděla, znělo to jak z nějakýho dobrodružnýho sci-fi. A ta myšlenka s predátoří evoluci a i revolucí mi nepřišla zase tak pitomá. Jen si s tím více pohrát a docela mě štve, že se opustilo z kostýmů a je to převážně CGI. Film docela šlape nemá moc hluchých míst a snaží se dost i bavit a dost hlášek mě pobavilo ale né všechny. Shane Black nenatočil úplnou srajdu ale čekal jsem něco víc od člověka, kterého Predátor vykostil. Jedničku a dvojku už nic netrumfne ale koukat se na to dalo a z kina jsem odešel v pohodě a né zklamaný. To poslední Alien byl oproti tomu brak. Nad filmem nelámejte hůl a určitě na něj mrkněte. Za mě 55%

Rudá volavka (2018)

Film mě absolutně nebavil a jeho pomalé tempo mě pomalu zabíjelo. Herecky je film v pořádku ale nějak mi tenhle snímek nesedl a to i když zde je Jennifer Lawrence zcela nahá. Filmy tohohle typu mi nevadí a některé patří i mezi mé oblíbené ale zrovna tenhle snímek mi prostě nesedl. 55%

Kazišuci (2018)

Průměrná komedie co ale neurazí a při nedělním hnusném počasí se na ní dá koukat a občas se i docela zasmát. 55%