ondrech

ondrech

oblíbenější než POMO

• 5.4.2007  19:00
    King Kong (2005)

Kamera: Andrew Lesnie.....ponekud zdlouhave, ale jacksonova rezie je znat... takze si udelal svuj detsky sen a mohl by trhnout rekord a udelat film kratsi, nez tri hodiny.:) A kamera Andrewa Lesnieho nema chybu, jeho smysl pro akčnost je vidět jak v LOTRu, tak v kinkongovi....

• 5.4.2007  18:54

nikdy jsem tyto blbiny nemel a rad a vubec mi neprijdou vtipne...

• 5.4.2007  18:54

Tohle je skvělé, o psychiku se hodne zajímám a líbí se mi kouzla... nechápu takové nízké hodnocení. A technicky je tento film skvělý též, ty barvy jsou živé a z přístroje zvaného kamera se zde vytřískává maximum.

• 5.4.2007  18:49
    Paskvil (TV pořad) (1997)

To nejlepší, co před půlnocí seženete:)

• 5.4.2007  18:47
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

super! nejlepší bylo o prázdninach sledovat bednu kolem poledne a ta znělka je dokonalá!

• 5.4.2007  18:46

Kamera: tommy lee;))).... ještě horší, než paris hilton, "slavne" hvezdy se pouze ztrapnuji a pornofilmy by meli nechat zkusenejsim hereckam:) Na verejnosti delaji machry, ze jsou sexualni dracice a nymfomanky a pritom jsou hrozne lamyy:)

• 5.4.2007  18:43
    Lebkouni (TV seriál) (1989)

haha ha rofl, to je vse, co se k tomu da rici.

• 5.4.2007  18:42

Šteindlerův komentář je nejdokonalejší!!!

• 5.4.2007  18:36

Toto je dokonalé!

• 2.4.2007  22:06
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

obvykle začínám sledovat všechno odprostředka(tedy prvně jsem viděl miami)... a chybi mi tu ta skvela blondyna, ty skvele akcni zabery, carusovo charisma... urcite to neni tak dobre jako miami... sorry

• 2.4.2007  21:59

hej rofl, výběr ester jako moderátorky bylo nejlepší rozhodnutí ever.

• 2.4.2007  21:56

nesnáším landu.

• 2.4.2007  21:43
    Den poté (TV film) (1983)

Kamera: Gayne Rescher ..... tohle se nemusí vidět, ale kdo neviděl, přišel o hodně... protože tohle je nejlepší katastrofický film s nukleární tématikou. a kamera je originální, Rescher používá hodně starých záběrů a některé výjevy jsou dobré jako staré fotky. Líbí se mi to velice, přestože příběh je poněkud těžkopádný...

• 2.4.2007  17:29
    Amen. (2002)

Kamera: Patrick Blossier ...... další špatný film z francouzské produkce... jediné, co stojí za zmínku, je mathieu kassovitz, jeho herecke vykony jsou vynikajici.

• 1.4.2007  16:45

Kamera: Mathew F. Leonetti ....... ashton Kutcher ma podobny osud jako Jim Carrey - dokáže zahrát dokonalé role, ale příležitosti dostává pouze u debilních snímků, ve kterých dělá blbečky. Ale tento film jen dokazuje, že je to skvělý herec, který je pouze nevyužitý... tento druh filmů se mi neuvěřitelně líbí...

• 31.3.2007  23:35

Kamera: Vladimír Smutný..... obrovské zklamání! pousmál jsem se jednou(a to, když na scénu přistoupili herci z DJC). Asi jsem na to příliš mladý, ale tohle mě vůbec ale vůbec nepobavilo. V kině se všichni váleli smíchy, ale já si říkal:"Aha, tak teď to asi bylo vtipný..." Nechci ale dávat nízké hodnocení, protože Svěrákovy filmy(obou svěráků) mám velice rád, ale tohle se mi naprosto nelíbilo. Proto radši nehodnotím. Když už jsem si říkal, že to není tak špatný(kolem 20té minuty, kde se konečně dostane do výkupu lahví), tak se to opět vrátilo na nízkou úroveň. Scéna v balonu by mě celkem dojala, ale rozhořčen nad předešlým jevem jsem tuto scénu přešel....... Herecké výkony jsou ale skvělé - po svěrákovi nejvíc oceňuji Budaře, protože to, co předvádí je neuvěřitelné..... a teď ke kameře, což je jediný důvod, proč nehodnotím 1 hvězou - ta je skvělá! Opravdu! Např. scéna, kde Wasserbauer vyznává Tkalounové lásku je vyvedená k dokonalosti. Nebo jak letí balón po nebi, také krásné... S odstupem času to asi pochopím, ale v kině jsem se vubec nesmal, což se nestava tak často...

• 30.3.2007  16:29
    Barry Lyndon (1975)

Kamera: John Alcott ...... zajímavý příběh, herecké výkony skvělé. Nejlepší ale na celém snímku je to, co s ním souvisí - že použili speciální objektivy, které už se dlouho v té době nepoužívaly, se světelností f0,9, takže mohl Kubrick natočit film bez použití jediného umělého světla.(jo, tohle všechno vím ze jednoho skvělého dokumentu;) a proto kubricka oceňuji nejvíce ze všech - že bořil tabu a rozšiřoval pojem "film".

• 26.3.2007  22:17
    Síť (1995)

Kamera: Jack N. Green .... namet je hooodne zajimavy - co kdyz vas takhle najednou vymazou ze sveta?

• 26.3.2007  22:08

Kamera: Frank Griebe..... opravdu zlatořezová záležitost, to co dělá Griebe se světlem je neuvěřitelnost. A příběh je taky skvělý, herecké výkony věrohodné, příběh má spád a ta scéna s celým náměstím je opravdu jedinečná. Role Dustina Hoffmana je tak dobrá, že jsem ho ani nepoznal. Tykwer UMÍ točit, jeho práce se pozná.

• 26.3.2007  21:24

Kamera: Ron García ..... neuvěřitelné prostředí, přesto na lynche až příliš srozumitelné.

• 26.3.2007  00:17

Kamera: Frederick Elmes ..... určitě pět hvězdiček. Lynchova temná fantazie je nevyčerpatelná. Již natočil takové množství filmů, u kterých jde příběh plynule dále a přitom si říkáte, o co tady jako jde. Navíc u tohoto snímku mame moznost sledovat horici cigaretu z neskutecneho blizka.

• 25.3.2007  00:19
    Návrat (2003)

Kamera: Mikhail Krichman ..... čistá práce s kamerou, celý film je jeden velký řez. navíc prostředí ostrova je tak krásně vykreslené, že bych neváhal a hned se tam prestehoval. Skvělá práce!

• 23.3.2007  23:31
    Hannibal (2001)

Kamera: John Mathieson ....... po tomto filmu mam strach z Antonyho Hopkinse.

• 23.3.2007  23:21
    Gothika (2003)

Kamera: Mathew Libatique ........ opět se neshodnu s místními, ale tohle dílo me naprosto nadchlo. Těch pět hvězd, co tomu dávám, je hlavně kvůli kameře, která je v tomto filmu skvělá! Sice se často objevuje přepálené světlo, ale imho to jen dopomáhá k depresivnímu příběhu. Ale i příběh mě příjemně překvapil. Díky bohu za lidi jako je Mathew Libatique.

• 22.3.2007  21:00
    Štěstí (2005)

Kamera: Diviš Marek, David Dolník ...... atmosféra paneláků a polorozbořených domů je více než výmluvná. velká česká realita a skvělý herecký výkon všech představitelů.

• 21.3.2007  23:43

Kamera: Jean-Luis Bompoint ...... nemam slov. Filmů, kterých mě udrží v extázi celý večer, moc není. ALe toto je geniální, přestože Gondry jaksi nezvládl konec. Opravdu nepopsatelný zážitek. Jo a Charlotte Gainsbourg, ač se tvůrce snažil jak se snažil, je opravdu nádherná a její herecké schopnosti jsou naprosto dokonalé.

• 18.3.2007  23:34

Kamera: Michaut, Lucien Tainguy .... haha, ani se nedivím, že to točili dva, musela je z toho bolet ruka:) kažopádně tohle dílo si nic jiného, než pět nezaslouží. A dívat se na film starý 105 let, to uz je pojem. To, ze se divate na obraz z 15. stoleti je sice chvalyhodne, ale kdyz reknete sto let starej film, tak vam to nikdo neuveri, ze jeste ubirate.

• 18.3.2007  23:08

Kamera: Jan Malíř..... ROFL! Seidlová je na posledním místě...:) však co, hrála tam jenom jednu druhou titulní postavu, pohoda, né?

• 18.3.2007  23:02
    Světla pasáže (TV seriál) (2007)

Už ta znělka, kterou zpívá falešně nějakej rádoby zpěvák mě odrazuje od toho, abych viděl minutu tohoto blivajze.

• 18.3.2007  22:32
    Restart (2005)

Kamera: Kasimir Lehto..... sedmdesátiminutový orgasmus kameramana by si zasloužil i hvězdiček deset. Tolik inovace, nových pohledů... Kasimir mě velice příjemně překvapil. A docela výjimečně mi nevadila ta tuna přepalů a třepající se obraz. Bravo!