Síť (1995)

Kamera: Jack N. Green .... namet je hooodne zajimavy - co kdyz vas takhle najednou vymazou ze sveta?

Městečko Twin Peaks - Pilot (1990) (epizoda)

Kamera: Ron García ..... neuvěřitelné prostředí, přesto na lynche až příliš srozumitelné.

Hannibal (2001)

Kamera: John Mathieson ....... po tomto filmu mam strach z Antonyho Hopkinse.

Štěstí (2005)

Kamera: Diviš Marek, David Dolník ...... atmosféra paneláků a polorozbořených domů je více než výmluvná. velká česká realita a skvělý herecký výkon všech představitelů.

Lotrando a Zubejda (1996)

Kamera: Jan Malíř..... ROFL! Seidlová je na posledním místě...:) však co, hrála tam jenom jednu druhou titulní postavu, pohoda, né?

Policajt v Beverly Hills (1984)

Kamera: Bruce Surtees ...... sranda, eddie murphy opět podává solidní výkon

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kamera: Andrzej Sekula .....zbytečně nadhodnocené. Hlášek hodně, ale je opravdu z toho dělat film, který se musí vidět?

Bazén (2003)

Kamera: Yorick Le Saux .... Ozonova režie je velice citlivá a příběh povedený. A a Ludivine je opravdu krásná.

Vysněná země (2001) (TV film)

Kamera: André Piennar ...... váhám mezi 3-4... jelikož příběh je sám o sobě velice ohraný, ale zároveň se celkem drží....ke konci první poloviny to mírně přehnali s použitím sanitky. Kamera je obstojná, Piennar si hlídá světlo, a některé záběry(např. útěk oknem ze školy) jsou skvěle provedené. Nevím, jestli si ty čtyři hvězdy nerozmyslím, protože jsem u toho celkem usínal.

My Fair Lady (1964)

GB Shaw věděl jak napsat skvělý příběh. Jenom prostě nesnáším muzikály, toť celé!