MrFarmer

MrFarmer

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 14.9.2014  12:10

Jedna hvězda dolů za předvídatelnost, jinak super.

• 17.8.2014  08:55
    Utopia (TV seriál) (2013)

Geometrické kompozice záběrů, lehce psychedelic barevnost a hudebnost, celkově ojedinělý zážitek a pro mě rozhodně jeden z nejkvalitnějších seriálů poslední doby.

• 17.8.2014  08:54
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

Po pátém dílu definitivně končím. Skvělý a neokoukaný námět a slušný rozjezd prvních dílů totálně hyzdí otřesné herecké výkony, béčkové zpracování a celkově je to vlastně jen další upatlaná upířina.

• 6.7.2014  18:36

A mně zrovna tenhle film docela sednul i přes jisté drobné nedomyšlenosti.

• 31.5.2014  18:48
    NON-STOP (2014)

Liamovi tyhle konspirační role prostě seděj, atraktivní prostředí, propracovaná zápletka, jen možná škoda trošku "připadného" konce, jinak filmek určitě stojí za zhlédnutí !

• 31.5.2014  18:46
    Pompeje (2014)

Hvězdně obsazený film ve kterém nefunguje naprosto nic...Od tragického scénáře, přes otřesný střih až po celkovou nesmyslnost toho všeho. Romantická zápletka v ryze american kýči a jediný co stojí za řeč jsou efekty a celková úroveň CGI, jinak děs, bída.

• 18.5.2014  11:45
    Památkáři (2014)

Povrchní zpracování a rádoby "silné" Clooneyho proslovy sráží tento film do ryzího žánrového podprůměru. Fádní dějová linie, pomalé tempo a jediné co stojí za řeč jsou CGI scenérie a krajinky...Jinak nuda nuda nuda. George se tentokrát příliš nepředvedl

• 9.3.2014  22:22

Kéž by to nebylo tak pře-američtěný....Kdyby stejný film vznikl ryze v Evropě, věřím že bych sáhnul po vyšším hodnocení, takhle pouze lehký nadprůměr.

• 23.2.2014  22:35
    Enderova hra (2013)

Ne, tenhle film mi nesedl. Tam kde byla výborná knižní předloha, končí Enderova hra jako rozporuplná filmařina, která vlastně neví, čím chce být. Závěr filmu pak působí vyloženě směšně a já dávám slabé dvě hvězdy.

• 23.2.2014  22:33
    Temný případ (TV seriál) (2014)

ANO ! První dva díly vlažný rozjezd, ale pak už následovala jen atmosférická psycho podívaná, která nemá obdoby. Herecké výkony ústřední dvojky doslova berou dech, klobouk dolů před tímto skvostem...

• 9.2.2014  15:00

První film s ultra kruto přísným Jásonem Stat-šunkou, kterému musím udělat takto nízké hodnocení...Skvělá práce s kamerou i zajímavé prostředí sráží nekompromisně do kolen vlažné tempo, klišoidní příběh, nevýrazný scénář a především nezajímavá a předvídatelná zápletka...Jedna hvězda za Stathama, druhá za kameru, jinak bída bohužel.

• 4.2.2014  09:40
    Archer (TV seriál) (2009)

Prostě jo ! Humor Archera není pro každého, ale jeho hlášky stylu "That was totally ninja!" mě vždycky dostanou do kolen :D Netradiční animák, kterej šlape vlastní cestou a rozhodně stojí za to mu dát šanci !

• 2.2.2014  15:11
    Helix (TV seriál) (2014)

No nechal sem se zprvu trochu unést, ale i přes zajímavý námět a napínavost tento seriál dojíždí na dvou věcech. 1) Mizerné zpracování (alá Asylum) 2) Špatné obsazení postav, nesympatické, nevýrazné a příliš zaškatulkované

• 2.2.2014  15:09
    Stoupenci zla (TV seriál) (2013)

Guilty pleasure v podání Keva Bejkona....Velmi zajímavý a vesměs i dotažený koncept včetně námětu, zajímavé postavy, ale jedna hvězda dolů za místy nefungující a frustrující chasing scény...

• 2.2.2014  15:07

Určitě ne tolik koncentrovaných šíleností a skečů jako v Jackass 1,2,3, ale i tak slušná podívaná s několika vyloženě vtipnými momenty. Dobře jsem se bavil ačkoliv formát filmu rozhodně ubíral na tempu...natočit hodinu a půl skečů bez děje, který je tam opravdu jen tak na oko by bylo lepší. I tak slušná a lehce zvrácená podívaná !

• 30.1.2014  13:18

Tak americké, tak předvídatelné, tak zidealizované....Nojo, jenže pak přijde hra na city v podobě chirurgicky přesných, dokonalých a tak daleko dotažených scén, záběrů a dialogů, kdy člověk zapomene na tu "američnost" která z tohoto filmu doslova čiší. Jeden prvek, který bych ale vyzdvihl nade vše je humor, toho je v tomto filmu tak málo, tak omezeně a přitom všechny scénky (opilý karaoke pilot) jsou tak vnitřně vtipné a nenásilné. Opravdu film co stojí za zhlédnutí !

• 26.1.2014  21:49

Ani ne tak filmové zpracování jako morální hloubka toho filmu. Zážitek.

• 24.1.2014  14:39
    Klondike (TV seriál) (2014)

Je to dokument, seriál nebo celovečerák jak se patří? Discovery vskutku smazává hranice a bariéry a servíruje parádní směsici dobrodružství, krásné přírody, dobrého hereckého obsazení a pořádného promočeného, blátivého napětí ! Po dvou částech nelze hodnotit hůře než 5* a doufám, že podobných (ne)dokumentárních seriálů se dočkáme i v budoucnu !

• 23.1.2014  13:55
    Open Grave (2013)

Především díky prostředí a přírodě, poměrně slušný a napínavý snímek, který ve mě zanechal vcelku dobrý dojem, škoda jen zmatenosti a určité míře překombinovanosti

• 11.1.2014  19:02

Tak tohle bylo super. Old fashioned útěkáč, kterýmu nechybí vůbec nic. Narozdíl od Expendables bez takový míry nadsázky, ale správným dědkovským šmrcem díky Herr Negger-Štelounovi. Krásnejch 5 hvězd !

• 25.12.2013  21:03
    Insidious 2 (2013)

Vůbec mi tento film nesedl. Mizerný scénář, nesympatické postavy, zmatené skákání z místa na místo a celý tak nějak postavený na hlavu...

• 7.12.2013  11:45
    Hon (2012)

Když pominu výborné herecké výkony a depresivní zasazení filmu, vlastně se tam nic moc dvě hodinky neděje. Pořádnej emoční dramáč to sice je, ale hlubší ránu ve mne nezanechal...

• 7.12.2013  11:43

Tak tohle je fakt masakr. Rodriguez v nejlepší formě, plný humoru, nadsázky a hlavně pořádný dávky hustokrutopřísnýho Mačety. Bavil jsem se od začátku do konce a nad koncepcí některých akčních scén zůstává opravdu rozum stát (v dobrém slova smyslu). Zatím nejpovedenější letošní šílenost !

• 7.12.2013  11:41
    Insensibles (2012)

Velká škoda prolínání se se současností, což z filmu tvoří z poloviny naprosto nezáživnou podívanou. Jinak sympatický nápad a povedené zpracování, leč s lehce přeplácaným koncem.

• 7.12.2013  11:38
    The Battery (2012)

Putování dvou kámošů zombielandem....tečka. Za celý film se prakticky nic nestane a je to jedno dlouhý nudný utrpení. Půlku filmu jsem prostě přeskočil, protože některý scény byly až zoufale utahaný a krom pár dobrej písniček nevidím důvod, proč by tohle mělo kohokoliv zaujmout. K tomu otřesný maskování zombíků a podprůměrný herecký výkony...no škoda slov

• 7.12.2013  11:36
    Contracted (2013)

Docela otravnej film. Nesympatická čubka se nechá zbouchnout na párty a pak se během tří dnů začne nechutně rozkládat, což vyeliminuje jedinej pozitivní prvek filmu a to, že je to vcelku kus. Závěr filmu a celkový rozuzlení naprosto nulový a film vyšumí do prázdna. Jedna hvězda za parádní masky.

• 13.11.2013  23:31
    Zmizení (2013)

Tenhle krimi film atmosférou připomínající seriál The Killing sází především na výborného Jackmana aka drsnýho tatíka dřevorubce, nicméně i přes zajímavou zápletku a chvíle velkého napětí vyšumí do prázdna. Těžko popisovat bez spoilerování, nicméně závěr leč přichází v pravý moment a je logický, nijakým způsobem nerozuzlí zápletku což je velká škoda. Za mě 3* za Jackmana a napětí.

• 10.11.2013  22:31
    České století (TV seriál) (2013)

Je to dokument a není to dokument. Dobré herecké výkony a děj, který nevázne, leč stojí téměř a jen na dialozích. Po 3 dílech zatím spokojenost a těžko něco vytknout. Více takových projektů z české produkce ;)

• 5.10.2013  15:30

Jedna hvězda za parádní efekty. Jinak je to od první minuty neskutečná hovadina, troufám si říct až fantas-magorie...škoda.

• 23.9.2013  11:26
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Při hledání trochu drsnějšího humoru jsem od Simpsonů zakotvil u Family Guye, později ještě o stupínek výše u American Dada. Tenhle stupidní, černý humor mne bavil stejně i po x-té sezóně, načež jsem se po letech vrátil zpět k zakázanému ovoci z dětství v podobě Městečka South Park, které u mne přebralo onu pomyslnou špičku co se vulgárních seriálů týče...Není nic víc.

<< předchozí 1 2 3 4 5