Insidious (2010)

Epesní duchařina! Skvělý závěr! Výbortní herci! Film ve svém žánru převyšuje nad ostatními snad úplně vším.

The Gravedancers (2006)

Skvělý horor! Jako jeden z mála v této době je zde velice povedený originální příběh, fajn herci a napětí skutečně od začátku až do konce! Vřele doporučuji!

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

A to bylo proboha co??? Nic otřesnějšího jsem už dlouho neviděla. Když se objevil Pirce Brosnan jako kentaur, tak jsem se zasmála, ale už nikdy více! 1 hvězda za Umu Thurman jako meduzu.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pro seriály vášeň nemám a seriály nemusím. U Walking Dead mi ale bylo sympatické, že má jen 6 dílů. Proč ne? Říkám si. A byla jsem mile překvapena. Hodně dobře udělané zombie, originální scény... Kdyby to někdo sestříhal do 1 Zombie filmu, byla by to perla! 4 hvězdy za seriál je max. Byla to pěkná a chvílemi dost napínavá podívaná.

Hostel (2005)

Tarantino je borec a většina lidí bohužel nepobrala myšlenku filmu. Brutalita je v tomto snímku až na druhém místě, ale chápu, že je pro někoho obrovskou překážkou vidět ve filmu i něco jiného. Jde o myšlenku jako takovou, že naše hi tech vyspělá doba, která se tváří důstojně a vyspěle, i nadále toleruje že: "Za peníze si zkrátka koupíte úplně cokoli". Bohužel ..... a vo tom to je. Souhlas s J*A*S*M

Záhada Blair Witch (1999)

Film jsem viděla po prvé asi v 17 letech v kině ... Hodně dobrý zážitek na několik let dopředu :-)

Seventh Moon (2008)

Výborné a skvělé napětí v celém filmu. Opravdu vynikající scény. Do dokonalosti mi ale kousek chybí.. nelíbil se mi konec.

Lest We Forget: The Video Collection (2004) (hudební videoklip)

Marilyn Manson na to šel už od začátku velice chytře... Začínal jako hudební kritik a tak nejlépe sám věděl, co lidem chybí a čeho je na pódiu málo. Vzpomínám si, když jsem po prvé viděla v Esu videoklip Long Hard Road Out Of Hell. Nevěděla jsem, jestli je to chlap, nebo ženská ... Obscénnosti na denním pořádku, hluboký nakřáplý hlas, sex, drogy, rock and roll ... Chytil mě nejen svou perfektní hudbou, ale i tím, jaký dokáže být originální extrovert a provokatér. Jediné, ale zato velké mínus má ode mne celá kapela za naprosto strašlivé koncerty. Kupodivu živáky, co jsem kdysi viděla na VHS, byly OK. Byla jsem na živáku Mansona 3x a pokaždé to bylo otřesné ...Asi se kluci moc zfetovali... Lepší show na pódiu, než hudba v uších ... škoda!

Frajer Luke (1967)

Krásný film zachycující touhu po svobodě. Paul Newman - prostě frajer!

Plivu na váš hrob (2010)

Výborný horor a skvělé herecké výkony. Hercům věřím vše do poslední minuty. Po dlouhé době film, u kterého jsem se nenudila.