I.AM.NOT

Kód Enigmy (2014)

Korektní.

• 10.10.2015  17:56
    Gravitace (2013)

Hype. Kdyby si Sandra a George prohodili role, bylo by to o stupeň lepší.

• 15.3.2015  16:16
    Maturiťák (2011)

Je to darebák bez budoucnosti!!! Pobavilo.

• 2.1.2014  12:53
    Poklad, který nevoní (TV seriál) (2007)

O hovně.

• 29.3.2013  22:54
    Černé ovce (TV pořad) (1993)

Vlado Štancel si získává skoro tak legendární statut jako Aleš Zbořil.... Černé ovce přináší ale stále kvalitní reportáže, které se nepotřebují bulvárně prodávat jako podobné pořady na komerčních televizích.

• 26.3.2013  21:00

Kape z toho patos a to ten nejhorší. Americkej.

• 25.3.2013  21:43

Mafiánské turbo osmdesátky s košilemi přes klopy saka. Jinak vzestupy a pády mafiánských "nenasytů" jsou zpracovány i lépe (režijně), což ale neubírá nic ze skvělého výkonu Al Pacina. A ta hudba je prostě zvěrstvo!

• 18.3.2013  10:27

Nemůžu tomu dát odpad!, protože jsem zjistil, že jsem člověk nadkonzumní a všechny odkazy jsem poznal, tudíž jsem cílovka.

• 8.3.2013  20:59
    Banshee (TV seriál) (2013)

Banshee obsahuje snad všechny seriálová klišé, ale stejně trhá koule.

• 8.3.2013  20:12
    Výměna manželek USA (TV pořad) (2004)

Super zábavná freak show Made in USA. Prostě potenciálních Adams family je moře a tady je best of.

• 26.2.2013  10:00
    Crash (2004)

Boj s předsudky dalšími předsudky, který funguje překvapivě dobře.

• 25.2.2013  21:48
    The Inbetweeners (TV seriál) (2008)

Kundí hlídka.

• 1.9.2012  17:06

Kdyby byl Chris Pine z desetiny takový sympaťák jako Tom Hardy, tak mě to bavilo víc.

• 13.5.2012  12:17
    Surikaty (2008)

Ta sociální struktura je neuvěřitelná.

• 21.4.2012  08:13

Jako rozvinutí reklamy na Google super, jako plnohodnotný dokument zcela dostačující, ačkoli o kvalitě některých záběrů by se dalo polemizovat a chybí též nějaký zásadní problém, který by dodal cestě dramatickou složku (což ale týmu člověk stejně nepřeje)

• 8.4.2012  12:11
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Legendární pořad, který jakoby zaspal v čase a tím je nadčasový.

• 19.3.2012  18:23

Hodně citlivě a komorně pojatý pohled na post-apokalyptické filmy. Když jsem Perfect Sense dokoukal, tak jsem nechtěl dát plný počet, jenže je to přesně ten film, který ve vás zůstane a když se někdo zeptá na zajímavý film, tak ho hned doporučujete. Perfektní výběr hlavní dvojice a lokace. I ty dokumentární záběry tam prostě pasovaly. Krásný film.

• 19.3.2012  18:13

V rámci žánru, který dokáže vyplodit neuvěřitelné odpornosti a sporadicky (Vybíjená) něco kloudného se jedná o lepší průměr, scénu se striptérkou, pogo nebo Scottovo objímaní si však budu chvíli pamatovat.

• 14.3.2012  21:51
    Bílá stuha (2009)

Neuvěřitelné. Film stojí na příběhu se silnou vypravěčskou linkou, ale pracuje především s vnitřním pocitem nejistoty a to strašně silně. Takový pocit jsem měl naposledy u Jako v zrcadle od Bergmanna (kompliment) Stačí možná WOW a je jedno, jak to mohl ten učitel všechno vědět.

• 14.3.2012  21:48

(mOnkey) to vystihl.... snad jen další vadou na kráse je, že se ty Clash filmy a dokumenty moc prolínají a když vidíte tento poslední, tak už vlastně všechno víte. (+ možná je to tím, že jsem četl i biografii Clash)

• 14.3.2012  21:45
    Dealer 2 (2004)

Syrové, realistické a neuvěřitelně špinavé. Přitom film v nejčistší podobě.

• 14.3.2012  21:40
    Top Gear (TV pořad) (1978)

James May kupuje auta, protože jsou hnědá.

• 14.3.2012  21:39
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

James May kupuje auta, protože jsou hnědá.

• 14.3.2012  21:36
    Svatý boj (2001)

Na doporučení podobných filmů jsem do dal hned po Romper Stomper, kterým jsem byl dost zklamán a ani do Svatého boje jsem nevkládal velké naděje. OMYL! Svatý boj bojuje úplně jinak než fyzicky, samozřejmě ukazuje i vnější šlupku komunity, ale zejména se zaměřuje na jednu vyčnívající postavu, která se vlastně stále snaží ukrýt a nevyčnívat. Některé teze, ačkoli jsou samozřejmě špatné, jsou velice zajímavé a dalo by se nad nimi dlouho polemizovat. Filozoficky dokonalé a myšlenkově zvrácené. VYNIKAJÍCÍ FILM s famózním Ryanem Goslingem!!! který si objektivně zaslouží více než 75%.

• 14.3.2012  21:30

Oni žijí! jsem vyhrál v tombole na plese, v tombole byl i Mr. Proper, pracovní rukavice a pytel toaleťáku (opravdu!) Od Carpentera jsem viděl zatím jen Věc a moc mě nebavila, tak jsem byl celkem vlažný, nicméně pustil jsem se do toho s vervou ospalý den po plese. Námět je celkem solidní a herecký výkon "toho wrestlera" není úplně špatný, pohledy přes brýle vypadají komicky, ale představa vidět takový "matrix" je nepředstavitelná a reakce teda také. Hodně mě bavila ta klidná kamera. Prostě super film, kdyby však byly osmdesátky..... Film Oni žijí! naprosto nepřežil svou dobu- klasické hlášky, přirážení protivníků ke zdi, pěstní souboj- a je takovým pomníkem osmdesátek se všemi klady i zápory a tak mě nechává na holičkách jak vlastně hodnotit.

• 14.3.2012  21:21

V porovnání s Kameňákem tomu odpad! dát nemůžu, protože to té úrovně nedosáhlo (pouze v porovnání Troškovin) jinak bez debat.

• 14.3.2012  21:19

Jasně, je to pro blbečky od blbečka, ale je tam spousta (dnes již kultovních vtipů), kterým se rád kdykoli zasměju a se mnou myslím i kdokoli jiný. Dát tomu 1* či dokonce odpad! je čirý alibismus a ČSFD póza.

• 14.3.2012  21:17

Mám rád Telč, jako malý kluk ( no 10 let) jsem jezdil poblíž na tábor a prohlídka zámku byla každoroční povinností. A jednoho dne tam točili Z pekla štěstí a já si připadal šťastný, že jsem toho tak trošku součástí. Jinak mi ZPŠ přijde lehce podprůměrná pohádka s příšerně (ale hnus) přehrávajícími herci.

• 8.3.2012  20:42
    Rebelové (2001)

Krásná Norisová, krásné kostýmy, krásná stylizace a krásné písničky....jen tak nějak moc, přitom to finále nebylo krásné a bylo nejsilnějším momentem. Klidně bych dal i víc, jenže je to moc naivní.

• 8.3.2012  20:36
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

i 0% je moc / aktualizace 1: koukám na to, nemůžu si pomoct (5*) / aktualizace 2: znechucen přestávám sledovat, Nelu nemůžu vystát, mé emoční projevy u sledování HP jsou neúnosné (odpad!)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11