Bojovníci WUSHU (2008)

Film velkej průměr. Postavy ze začátku hodně nepřehledný, zvlášť na turnaji. Souboje mi přišli celkem přehledný, ale chápu že pro někoho nemusí být zrovna košér. Hodnocení filmu ještě sráží to závěrečné přemudrování mladých hrdinů.

Nový svět (2005)

První polovina dobrá, ale druhá byla samá nuda.

Machete (2010)

Lindsey Lohan po delší pauze v roli která k ní sedne.

Solomon Kane (2009)

Temný příběh, hlavní postava, dobrá hudba... Vyšší hodnocení bohužel sráží velký chodící Transformer.

Tales of the Abyss (2008) (seriál)

Anime prošpikováno záhadami, které se postupně odkrývají a i děj plynule graduje ve velkolepé finále. Buhužel, téměř celou dobu provází hlavního hrdinu malá otravná chlupatá potvora, kterou poprávu příspěvky výše přirovnávají k pokémonu. Dále mi nebylo jasné, kdy je někdo smrtelně zasažen nebo ne, neboť krev z meče stékala za celý seriál snad dvakrát a mrtvých bylo nejméně 40x tolik. Jinak jde o příjemnou zábavu s teenagerovskými vtipy, která neurazí, ale ani nepřekvapí.

Vexille 2077 (2007)

Úvod plný akce, ale to je v důsledku skoro všechno, pak se příběh vleče. Hlavní hrdinka mě také moc nepřesvědčila. Škoda, že mě to více nevtáhlo do děje, takhle slabší 3*.

Poslední dům nalevo (1972)

Nízkorozpočtový film, který si nebere servítky. Lehkovážná děvčata shánějí dorgy, podivné existence, které spáchají na nich násilné vraždy, dva policisté, které tehdejší hippies společnost evidentně nemusela a rodiče, kteří vykonali spavedlivou pomstu na vrazích jejich jediného děvčete. Vzkaz pro všechny co shání drogy, zvláště dívky, je z toho jen smrt nic víc.

Tetsuo (1989)

Tohle se špatně hodnotí. Hudba ta byla skvělá to bez debat. Připadal jsem si jak po útoku lysohlávek. Zběsilá kamera pobíhala městem a když se zastavila v domě přeměňujícího se muž na kov, tak mi v hlavě utkví scéna s mechanickým penisem. Vyznění mi z toho přišlo, že zastavení penisu, znamená smrt. Možná kdyby byl o něco kratší nebylo by to na škodu.

Hluboké hrdlo (1972)

Zpočátku to vypadá na obyčejné porno, ale po zjištění, kde se nachází klitoris hlavní představitelky, jsem se dosti zasmál a následně jsem se už jen usmíval, než film skončil. Nezapomenutelná je postavička doktora a jeho kreace.

Caligula (1979)

Je to takové divné. Musíme si položit otázku na co se díváme, na film historický nebo pornografický. Dějově je to popsáno jednoznačně, takhle se chovají ti, jenž mají moc. Doprovází nás různé popravovací metody, ať už jde o napojení vojáka vínem a následné probodnutí a nebo zeď s pohybujícími se noži. Brr. Čeká nás sex, vraždy, zrada, co víc si přát od takového filmu?