M*A*S*H - Žádné pocení (1981) (epizoda)

Potter nebyl na rozdíl od Blaka v principu komickou postavičkou, občas ale byly díly, které ho v této poloze představily.

Top Gear: US Special (2007) (pořad)

Britové si rádi dělají legraci ze svého většího a silnějšího mladšího bratra a Clarkson a spol. si to samozřejmě užili. Projíždět jižanským buranovem s těmi krásnými nápisy na autech byl opravdu slušný bobřík odvahy.

M*A*S*H - Cena války (1980) (epizoda)

"V mé rodné zemi jsou Larry, Curly a Moe známí filozofové, kteří si zasloužili ten nejhlubší respekt svých spoluobčanů."

M*A*S*H - Sezóna hlouposti (1980) (epizoda)

Jedna z nejvtipnějších epizod 8. série. Klinger zpátky na scéně v plné formě a doktoři s Margaret poznávají, že zahrávat si s Potterem se nevyplácí. Rizzova teorie o fungování v armádě taky pobavila. - Vzpomínáš, jak jsme šoupli ty gumové karbanátky do jídelny? - Nikdo si toho nevšiml.

Vzteklej pes a Glorie (1993)

De Niro se nejlíp hodí do role drsného mafiána nebo drsného policajta. Tady hraje policajta - ale slovo "drsný" na jeho postavu nesedí ani  zdaleka. Drsnej mafián tady je taky - ale hraje ho Bill Murray. Takže tohle netradiční pojetí jejich obvyklých rolí je na tom filmu asi nejzajímavější. Ale celkově se mi to docela líbilo, takže slabší 4 ****.

Peklo v řetězech II (1993)

"Legendární" film plný koz, který de facto odstartoval kariéru "legendárního" režiséra Simandla, který pak dalších víc než 10 let točil jeden podobný film za druhým o mladých dívkách trpících coby sexuální otrokyně v (post)komunistické východní Evropě.

Predátor (1987)

Dávno před tím, než si Sly založil Expendables, létal Arnie s podobnou jednotkou po světě a kosili nepřátele "amerického způsobu života", profesionální i amatérské teroristy všech barev, až jim do téhle činnosti jednoho dne hodil vidle Alzákův vzdálený bratranec, který se ukázal být větším soustem, než si kdy dovedli představit. A díky tomu vznikl jeden z nejlepších sci-fi hororů nejen 80. let.

Zoo - Chudoba cti netratí (2022) (epizoda)

Prakticky všechny zápletky se začínají posouvat do absurdna (taková primácká klasika), což je škoda, protože minimálně tím netradičním prostředím měl seriál potenciál být zajímavý.