Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (742)

plakát

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Když nemáte cukr, dejte tam sůl. Když nemáte ani sůl, dejte tam čokoládu. Když nemáte čokoládu, dejte tam hovno.

plakát

Lež na pláži - Nový začátek (2024) (epizoda) 

Poslední díl aspoň pobavil, hlavně když se zabiják snažil odstranit své cíle podle návodu od Wile E. Coyote. Ale preferoval bych drsnější konec.

plakát

Polda - Konec (2024) (epizoda) 

Definitivně konec, podruhé. Tentokrát asi fakt definitivní? Leda by se prima plácla přes kapsu a natočila 7. řadu na Floridě, kde Bříza bojuje o pozici nejlepšího detektiva v kategorii 60+ s Horatio Cainem a Nickem Slaughterem.

plakát

Lež na pláži - Barbus (2024) (epizoda) odpad!

Tímhle tempem bude mít prima brzy na kontě víc seriálů než Eric Roberts filmových rolí. V obou případech je to jedna větší sračka než druhá a tentokrát se v tomto směru "zadařilo" skutečně mimořádně. Tam není fakt nic.

plakát

Rychlý jako blesk (1992) 

Když jsem se na to dnes po skoro 30 letech díval, trochu jsem se bál, že budu muset snímku snižovat hodnocení, ale je to naopak. Tohle je jeden z těch mála akčních filmů té doby, kterému zestárnutí nijak neuškodilo. Protože kvalita akčních scén si nijak nezadá třeba se Smrtonosnou zbraní. Některé scény samozřejmě neměly logiku (tak to holt v akčních filmech bývá), ale celkově se mi líbil jak celý příběh, tak jednotlivé úseky filmu. Velká škoda, že se pak stalo to, co se stalo, a Brandon Lee jen o 2 měsíce prošvihl vstup do klubu 27. Ne, když pominu to klasicky patetické, že je škoda mladého života, tak je to škoda hlavně proto, že Lee měl našlápnuto k tomu, aby byl největší hvězdou martial arts filmů 90. let a nechal za sebou i JCVD a spol., a Dolph by zřejmě už pár let po Malém Tokiu dělal sidekicka naopak jemu.

plakát

Vytoč mého agenta - Epizoda 1 (2024) (epizoda) 

Rozjezdové díly bývají obvykle slabší než ty následující, protože diváka především seznamují s postavami a prostředím, nicméně tady prima (aspoň podle 1. dílu) po x pokusech konečně přišla s komediálně laděným seriálem, u kterého se dá zasmát. Issová byla dobrá a ta druhá ještě lepší (ale ona to tam ta "horší" zmiňuje sama).

plakát

Survivor Česko & Slovensko - Série 3 (2024) (série) 

Novotný lákal na nejlepší casting ze všech 3 sérií. Hned po 1. epizodě jsem pochopil, že je za peníze schopný říct cokoliv, protože tohle je šílená wtf skvadra. Hvězdičkové hodnocení si nechám až po skončení série, pokud to zvládnu dokoukat, zatím to ale moc vysoko našlápnuto nemá... EDIT 31.5.: OK, tak do sloučení tragédie, ale všichni zbyteční hráči naštěstí stihli včas vypadnout a po sloučení se konečně začalo hrát a překonává to 2. sérii, v které bylo víceméně celou dobu jasné, jak kdo bude hlasovat, nebyly žádné překvapivé zvraty a ten jediný a zásadní nakonec udělala až ve finále Johanka, když oplatila Martinovi jeho podraz a přihrála výhru Tomášovi. Tady před finálovou šestkou prakticky netuším, kdo by mohl pro koho hlasovat a kdo bude ve finále proti komu případně outsider a kdo favorit.

plakát

Poper se s tím! (2019) (seriál) 

Nevím, jak to hodnotit. Dívá se na to dcera. Podle mě se to dá sledovat jen ve zkouřeném stavu. Budu jí muset začít dělat testy na drogy. Mluvící záchod, to si fakt dělají pr...

plakát

Těžký zločin (2002) 

Celkově se mi film líbil, hlavně díky sympatické hlavní hrdince a Freemanovi. Závěrečná pointa byla očekávatelná, jen škoda, že celé to vyústění nebylo propracovanější a proběhlo příliš rychle.

plakát

Jurský svět: Nadvláda (2022) 

Ne úplně zasloužené 4 hvězdy, minimálně 1 je spíš bonusová. Objektivně (teda subjektivně) je to nejspíš nejslabší díl celé série (u mě je pořadí kvality JP1-JW1-JP3-JW2-JP2-JW3), hlavně kvůli dost nelogičnostem. Začátek s představením společného světa lidí a dinosaurů není špatný, po pár minutách se to rozjede a vrchol filmu přichází na Maltě, bohužel ještě v 1. polovině filmu. Od hlavního záporáka jsem čekal víc - ze začátku působil jako téměř bondovský supervillain a nakonec se ukázal prakticky jako neškodný trouba. A ani zaměstnance, kteří se měli starat o ostrahu jeho přísně střeženého objektu, neměl nejbystřejší, jinak by nebylo možné, aby se v onom objektu téměř každý mohl pohybovat dlouhé minuty bez toho, aby byl zaznamenán. To je ta největší nelogičnost celého filmu. Bylo fajn vidět starou partu z Isla Nublar zase pohromadě, i s jejich vráskami, ale těch nostalgických odkazů na původní JP tam bylo příliš, což vyvrcholilo tím, že (SPOILER!) Dodgson zemřel úplně stejným způsobem jako o 30 let dřív jeho kumpán Nedry. Jsem zvědavý, s čím přijde čtyřka (sedmička), která by měla vzniknout, přestože závěr aktuálního dílu vyzníval jako definitivní loučení se sérií. Doufám hlavně v lepší scénář.