Hidoshito

Goista

<< předchozí 1 2 3 4
    • 18.11.2019  17:05
    Hovory s TGM (2018)

Nikdy by mě nenapadlo, že dva chlápci, kteří se jen tak procházejí a "klábosí o životě", můžou na hoďku a něco ovládnout televizní obrazovku. Absolutní respekt!

• 17.6.2019  19:42

Muzika skupiny Queen je sama o sobě geniální, film hezky vypointovaný, takže nemá cenu pitvat detaily.

• 14.6.2019  20:10
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Dokonalé!!!

• 20.5.2019  22:20
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Druhou hvězdičku dávám za poslední díl, protože jinak ta "cesta" k nečekaně povedenému finále byla hodně špatná.

• 18.5.2019  15:09
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Závěrečné finále bylo opravdu povedené, gratuluji tvůrcům, že ukončili celý seriál se ctí!

• 1.4.2019  20:03
    Po životě (TV seriál) (2019)

Ricky prostě umí! Někomu to asi úplně nesedne, ale já byl každým dílem nadšený víc a víc. Je to takový melancholický koktejl všudypřítomného smutku a občasné radosti ze života. Vše propojeno poněkud drsným a zvráceným humorem.;)

• 26.2.2019  16:50
    MOST! (TV seriál) (2019)

Původní rozpaky vystřídalo nadšení! Chvilku to sice trvá (zhruba 3 díly), než člověk vstřebá to nestandardní prostředí, chování a postavy, ale pak už se může nerušeně bavit.

• 24.2.2019  10:25
    Případ dvou básníků (TV film) (2019)

Horác má evidentně hodně ujetých přátel, kolem kterých se zabíjí a umírá jedna báseň.:))) Tento chlápek, kterému na začátku málem "vystydly tzatziky", byl ale špička. I tento díl se natáčel na moc pěkných lokacích, to musím pochválit!

• 6.1.2019  14:37
    V pasti (2018)

Každý si na tom určitě najde spoustu věcí, co by zkritizoval, ale mně se to jako celek velmi líbilo, mělo to spád a ani chvíli jsem se nenudil. Dokonce ani ty děti mi tam nevadily, což je obvykle kámen úrazu většiny filmů. V porovnání s "příbuzným snímkem" A Quiet Place o dost lepší!

• 4.1.2019  22:52
    Zmlsané dějiny (TV pořad) (2018)

Mohlo být za plnou palbu, kdyby to nesrážel ten absolutně otravný a nesympatický "knihomol". Samozřejmě na humor Luxusu na talíři to ani zdaleka nemá, ale to v kuchařských show jen máloco.;)

• 2.1.2019  16:01

Hodně povedené! Škoda toho "ukotvení" pro dcerušky a neustálých přechodů s filmařským náčiním, to šlo určitě odbýt jen komentářem nebo nějakým doplňkovým filmem o filmu, když už v tom chtěl autor být tak strašně viděn a stvrdit, že je to opravdu jeho dílo.:) Bez těchto rušivých prvků bych neváhal dát i pátou hvězdu, protože je to na naše poměry vskutku pěkné a zajímavé.

• 30.12.2018  23:21
    Brianova píseň (TV film) (1971)

Hodně dojemný snímek a v porovnání s jiným slavným filmem ze sportovního prostředí (Field od Dreams) o několik tříd lepší!

• 28.12.2018  14:34
    Narcos: Mexiko (TV seriál) (2018)

Trochu slabší než Narcos z Kolumbie, ale pořád jasný nadprůměr mezi seriály.

• 16.10.2018  18:10
    The Deuce: Špína Manhattanu (TV seriál) (2017)

Těšil jsem se, že to bude podobná pecka jako třeba Wire (akorát z jiného prostředí), ale tenhle "vzestup pornoprůmyslu v USA" je docela zklamání. Druhá série začíná nudit a mám velkou chuť srazit hodnocení. Dvojrole mého oblíbence je úplně o ničem...

• 16.10.2018  17:56
    Killjoys: Vesmírní lovci (TV seriál) (2015)

Killjoys je průměrný seroš, když potřebujete zabít čas a máte chuť na sci-fi. První tři série jsou docela ok, čtvrtá už se bohužel nezadržitelně blíží k odpadu, takže se sebezapřením dokoukám, ale pátou si stoprocentně odpustím.;) Mrzí mě, že místo toho raději nepokračovali v Dark Matter, to zabavilo o fous líp.

• 25.9.2018  18:44
    Shameless (TV seriál) (2011)

Nepamatuji si, kdy naposledy jsem byl z něčeho tak znechucený. Upřímně lituji herce, že musí hrát postavy tohoto ražení. Těžko se pak divit, že je svět v prdeli, pokud tohle někoho inspiruje. Obvykle záporákům fandím, ale tomuhle "lidskému odpadu", co se neštítí vůbec ničeho, to fakt nejde. Mám za sebou 2 série a nejlepší moment zatím byl, když si ta parodie na matku podřeže žíly, bohužel to není smrtelné.;)

• 8.9.2018  21:14
    Jméno (2012)

Úvod je docela slabý, že jsem i chvíli váhal, jestli to radši nevypnout, ale pak se to promění v neskutečnou konverzační a emocionální jízdu!:)

• 10.7.2018  01:38
    The Looming Tower (TV seriál) (2018)

Možná to není tak akční jako fiktivní Homeland a dechberoucí jako United 93, ale kvalitou zpracování se to oběma určitě vyrovná. Pro mě velmi zajímavý pohled na události, které předcházely barbarskému útoku na náš svobodný svět.

• 9.7.2018  18:16
    Poldark (TV seriál) (2015)

Trochu dobrodružnější Downton Abbey odehrávající se o století a půl zpátky. Komu se líbilo, určitě si přijde na své i u Poldarka. Navíc si tady tvůrci hodně "ujíždějí" na romantice místa, takže kdo má rád moře a krásné pobřeží, bude se neustále kochat. Jinak je to taková klasická telenovela zabalená do historického hávu, k žehlení (či jiné činnosti u TV) naprosto dokonalé!;)

• 9.7.2018  17:54

Takhle absurdní blbost už jsem dlouho neviděl. Nic proti duchovnu (kontaktu se záhrobím), tyhle věci mě obvykle baví, ale tady to nemělo vůbec žádnou hloubku. Ani mrazení, husí kůže, slzy z dojemného příběhu apod. Absolutně nic! Žádný heroický sportovní výkon, snaha dojít na vrchol nebo nějaké zajímavé střetnutí. Prostě nic.:( Jednu hvězdu dávám za setkání Costnera s Jonesem, jinak "banda chlápků (slavných jmen) pinkajících si baseball v kukuřičném poli" je pro mě jasný odpad.

• 4.6.2018  21:21
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Krátce po kolapsu staršího bratříčka Walking Dead došel do "sraček" i jeho spin-off.:((( U mě to byl konkrétně 6. a 7. díl 4. řady, kdy tvůrcům definitivně došel dech a stala se z toho nastavovaná kaše plná stupidně nepochopitelných činů hlavních postav. Další díly už odmítám sledovat a zachovám si v paměti jen tu část seriálu, dokud se v něm neobjevil mírumilovný Morgan z WD. Ten byl otravný už tam a tady to bohužel dokonale korunoval. Předpokládám, že to mělo seriálu přidat na zajímavosti, nicméně v mých očích mu to jednoznačně uškodilo a měl jsem ho nejspíš přestat sledovat už tehdy. Navzdory tomu celkové hodnocení ponechávám, protože zombie zábavy není nikdy dost.;)

• 21.5.2018  23:48
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

První série je krapet vlažnější, řekněme seznamovací, ale druhá už nabere rychlý spád a je na co se dívat! Ústřední píseň seriálu Zu Asche, zu Staub je pak třešinkou na celkově povedeném dortu.;)

• 18.5.2018  08:21
    Déšť (TV seriál) (2018)

Tady dávám jednu hvězdičku sobě, že jsem měl sílu to dokoukat.;) Hrozná kravina! Bohužel i mistr Netflix se někdy utne.

• 22.4.2018  00:43

Už to není tak silné jako první film, ale jinak celkem dobré pokračování. Bez (dodatečného) otevřeného konce bych se obešel, ale budiž. Nejvíc se mi líbí, jak to zdejší osazenstvo strašně rozběsnilo, že měli potřebu napsat elaboráty o tom, jak strašný je to odpad viz třeba pan "mega čurák" Frajer42. :o)))

• 8.4.2018  14:28
    Everything Sucks! (TV seriál) (2018)

Už jsem ani nedoufal, že se někdy dočkám důstojného nástupce Freaks and Geeks, až mi Netflix zase jednou vytřel zrak! V tomhle případě přece jen trochu ubylo srandy, ale o to víc jsou silnější ty vážnější (melancholické) linie. Seriálově neokoukané tváře jsou osvěžující a i zde výborně trefují hudbu.

• 27.3.2018  22:13
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Tuhle kriminálku napsanou dle skutečných událostí si nelze nezamilovat. Smekám před pány scénáristy a kvituji herecké obsazení. Mezi českými krimi absolutní špička!

• 27.3.2018  22:04
    Polda (TV seriál) (2016)

Pohodová česká kriminálka, která si na nic nehraje. Na kvality Případů 1. oddělení sice zdaleka nemá, ale tak špatné hodnocení, co tu schytává, si vážně nezaslouží. Hvězdu navíc dávám za excelentní výběr (převážně rockových) songů do jednotlivých dílů, s kterým jsem se doposud nesetkal ani v zahraničních seriálech. Někdo má hodně podobný hudební vkus, chválím.;)

• 27.3.2018  14:46

Jeden z nejznámějších příběhů lidských dějin v té nejbrutálnější podobě, jakou si dokážeme představit. Pro někoho nejspíš příliš kruté, drsné, až masochistické ztvárnění, ale pro ty, co vydrží až do konce, je to velmi silný zážitek, přestože moc dobře vědí, jak to celé skončí. Autentické jazyky, dokonalá hudba podtrhující atmosféru, výborné herecké obsazení atd. atd. Pan Mel Gibson přidal do své sbírky další parádní režisérský kousek!

• 18.3.2018  22:50
    Monstrum (2008)

Prvních patnáct minut je to konverzační odpad, který pak naštěstí vystřídá slušná akční sci-fi. Nejsem si úplně jistý, zda má "neváhej a toč" kamera přidat na zážitku, ale mě osobně to neskutečně sralo. Jít na to do kina, tak třískám hlavou o zeď ještě teď. Škoda, kdyby to natočili normálně, mohla to být docela pěkná podívaná.

• 9.9.2017  13:41

Hudba Justice mě hodně baví, nicméně o inteligenci protagonistů mám po tomhle dokumentu velmi vážné pochybnosti.:((( Hodně nepovedené a nezáživné domácí video prodchnuté záběry z koncertů. V porovnání s jinými hudebními dokumenty totální sračka!

<< předchozí 1 2 3 4