• Pohádka

Líbáš jako Bůh (2009)

Jedna hvězda za pěkné songy a občasné dobré hlášky. Příběh je naprosto stupidní, až trapný. Ve srovnání např. se Svěrákovými Vratnými lahvemi je to totální odpad, který nedokáže zachránit ani plejáda oblíbených herců.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Krásně naivní americký seriál pro mládež, bez kterého by to bylo v pubertě (v 90. letech) tak nějak šedší. Dnes je to výborný teenagerovský "oldschool", při kterém se ale člověk baví trochu jinak než před lety. ;)

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Ve stručnosti se dá říct, že je to jeden z mála kvalitních sci-fi seriálů.

Samurai Champloo (2004) (seriál)

Není tak strhující jako Death Note a emotivní jako Hikaru No Go, přesto je to velmi zdařilé anime s rozmanitým příběhem a s originálním hudebním „přelivem“.

Santa je úchyl! (2003)

Na tento film jsem se kdysi znuděn vydal s kamarádem do kina. Samotný název ve mně evokoval něco hodně nepovedeného, proto jsem k tomuto bijáku přistupoval velmi skepticky, spoléhajíc pouze na umění Billy Bob Thorntona. Odcházel jsem vysmátý od ucha k uchu... Degradace amerických Vánoc funguje na jedničku, přičemž Thorton v roli zvráceného Santy vysloveně kraluje. Skvěle mu nahrává trpasličí kolega a poněkud těžkotonážní skoro sirotek. Pokud člověk dokáže příjmout nadsázku, kterou mu tvůrci vrchovatě nabízí, určtitě se u filmu výborně pobaví. Přesto bych ho citlivějším nebo náročnějším divákům raději nedoporučoval, místy je totiž nehorázně pokleslý.