• Pohádka

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Seriál, který není zbytečně natahovaný, s jasným zakončením a břitkým humorem, se musí ocenit nejvyšší známkou. Showtime opět ukazuje kvalitu!

Navždy (1989)

Po závěrečné scéně jsem měl chuť ještě jednu hvězdu ubrat.:(

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po prvních dvou dílech zavládlo absolutní nadšení... To bohužel definitivně opadlo po 8. díle 8. řady.:((( Hodnocení kvůli tomu snižovat nebudu, protože minimálně úvodní (krátká) série je skvostná a pár dalších poté jsem si taky náramně užil, tak ať se každý podívá na tolik dílů, kolik vydrží.;) Nejsmutnější bylo, když se mi zhruba od 7. série začal víc líbit spin-off Fear the Walking Dead, což byla jasná známka toho, že je nejvyšší čas ukončit sledování.

Nedotknutelní (2011)

Pro tenhle film je 5 hvězd zatraceně málo! I přes vážné a smutné téma vryje člověku úsměv do tváře a to ne ledajaký. Očekával jsem slzy, ale místo nich se dostavoval jen smích. V opeře přímo huronský.;)

Pokojný bojovník (2006)

Dokonale úsporný film po všech stránkách, přitom strhující a naplněný zajímavým obsahem. Filmy se sportovní tématikou miluji a tenhle je svou atmosférou opravdu výjimečný.

Invaze (2005) (seriál)

Ze 4 hvězd to postupně kleslo na 2.:((( "Děsivá" telenovela naroubovaná na sci-fi základ. Vůbec se nedivím, že to po 22 dílech stopli. Ke konci už se vytratilo jakékoliv tajemství, napětí apod., zbyly jen neskutečně otravné rodinné rozepře a nějaké ty mrtvoly.

Rozbouřená řeka (1998) (TV film)

Katastrofické filmy, při kterých se člověk směje, přestože v nich nejsou žádné vtipy (popř. dobré hlášky), by se měly zakázat.:)

Obří sopka (2011) (TV film)

Dávám 1 hvězdu za vtipné posílání dat skrze časoprostor. :P Celkově to bylo utrpení dokoukat...

12 kol (2009)

Na jednu stranu bylo příjemné koukat na (pro mě) neznámé herce, na druhou stranu jim to člověk tolik "nebaští". Kdyby do toho zapojili nějakou akční hvězdu (Willis, Reaves apod.) a dodali nějaké dobré hlášky, hnedka by to mělo větší šťávu.;)