• Pohádka

Chraň si svůj život (1991)

Za výborný námět by si film zasloužil plný počet hvězd! Trochu mě zklamal konec, jinak moc hezky udělané, takže za mě 4,5*.

Cellular (2004)

Tohle mě prostě baví! Člověk vypne mozek a nechá se unášet svižnou akcí.

U mě dobrý (2008)

Hezká komedie, občas se člověk královsky zasměje, ale jako celek to na mě úplně dokonale nepůsobilo. Moc se mi líbil Jirka Schmitzer v pro něj netypické roli...

Občanský průkaz (2010)

Výborný film!!! Nad humorem vítězí tragédie doby, ale co se dá dělat, veselo tu tehdy moc nebylo.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Trochu toporný úvod, ale později se pohádka docela rozjede a slušně pobaví. Postavy Měsíčků a hlavně jejich obsazení je dokonalé! Macecha s dcerou dle mého zbytečně "ukřičené"... Že se tvůrci inspirovali Popelkou je celkem pochopitelné, ale proč do toho nacpali i Mrazíka (kostýmy + vesnice), to už jsem moc nepobral. Výsledná známka = 3 a půl hvězdy.;)

Vánoční prázdniny (1989)

Tenhle typ (přemrštěného) humoru fakt nemusím. Ne všechno bláznivé je zákonitě vtipné... Když to porovnám např. s Home Alone, vyznívá to hóóódně blbě (dabing nedabing).

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

První tři série jsou špičkové! Během čtvrté kvalita postupně klesá... V dalších sériích se střídají průměrné díly s podprůměrnými, až to občas sklouzává k absolutnímu odpadu. Dnes už koukám jen ze setrvačnosti a modlím se za brzký konec.;)