Železná srdce (2014)

Jedna velká syrově válečná podívaná. Pravdivé vykreslení reality druhé světové.

Whiplash (2014)

V některých scénách až moc extrémní, ale velice povedený film. J. K. Simmons naprosto úchvatný výkon. Měl jsem chuť ho roztrhat, jak tam doslova mučil své svěřence.

Vyšší princip (1960)

Téměř dokonalý film. Pan Smolík zahrál svoji životní roli.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Nic, co by mne dokázalo naplno upoutat k filmu. Místy mi to přišlo až nudné. A Joel Edgerton jako faraon, to byl děs.

V zajetí démonů (2013)

Podle mne jeden z nejlepších hororů, jaké jsem kdy viděl. Film ve mne dokázal vyvolat napětí a strach, to se mnoha filmům nepovede. A to že jsem se i lekal, to svědčí o tom, že na mě tenhle snímek dokázal pořádně zapůsobit nejen svojí atmosférou.

Teorie všeho (2014)

Zasloužený Oscar pro hlavního hrdinu.

Zmizelá (2014)

Celkem zajímavý a napínavý film. Ale ten konec mě vyloženě rozčílil. Už dlouho jsem neviděl film, který by končil takto nelogicky. Celá ta story hlavní "hrdinky" o jejím únosu bylo úplně přitažená za vlasy a jenom trapná FBI tomu mohla uvěřit.

Mystérium sexu (2013) (seriál)

První série naprosto bez chyby. Ale s tou druhou to jde z kopce... Snad tam bude nějaké pořádné překvápko, které by mohlo nové díly oživit.

Nedotknutelní (2011)

No, řekl bych po všech stránkách povedené. Naprosto dokonale zvládnutý humor, u kterého se prostě musím smát.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Průměrný film. Ten Johnnyho knír mě vyloženě štval, to bylo něco strašného. Kromě Paula Bettanyho mi všichni herci přišli úplně mimo.