Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Ubožácká soutěž, plná hlupáku v čele s blondýnou snad ještě blbější a arogantnější, než všichni soutěžící dohromady. Nechutná zabava a nechutná cena peněz. 0%.

Parta hic (1976)

Velké zklamání, jelikož jsem se těšil na herecké obsazení. Z filmu se však vyklubala jen komunistická propaganda na mléko v čele s Gottem. Neskutečně laciný. Sorry. 35 %.

Rekordy a kuriozity (1997) (pořad)

Tak jsem tuhle v noci zahlédl na ČT tento pořad a vzopměl na svou pubertu. Rozhodně ve své době se začínajícím internetem se člověk dozvěděl spoustu zajímavostí. 60%.

Český žurnál - Rozezlení (2013) (epizoda)

Solidně objektivně natočený dokument o hodně netradiční rozepři. Bohužel v dokumentu chybí několik důležitých osob, které se skrátka nepodařilo režisérovi sehnat. Ale jinak solidní dokument. Ty Lidičtí se fakt ale zbláznili. 65%.

Baader Meinhof Komplex (2008)

Baader Meinhof Komplex jsem čekal rozhodně lepší. Film je příliš dlouhý a natahující se čas ubírá na zajímavosti celému filmu. Samozřejmě mě téma terorismu 70 let v německu zajímalo, ale celkově skupina RAF mě zklamala svým arogantním a naivním smýšlením, jelikož předpokládám, že film je natočen co nejvěrněji. 60%.

Spin (2005)

Neskutečně dobrá nápad, který se vešel do 8 minut. Líbí se mi, že tvůrce nevyužil svého nápadu k reklamě a prostě jen natočil skvělý filmeček. Hudba je nakažlivá a DJ sympoš :). 95%.

Zvířecí „nej“ Jacka Hanny (2013) (seriál)

Moc dobrý dokument na primě Zoom, kterým provází srdcař Jack Hanna. Nejkrásnější díl byl s manželským párem, který se stará o zraněné, slepé a odložené psy. 75%.

Správce statku (2004)

Film hodnotím vysoko hlavně proto, že se odehrává v hospodě ve vsi Solec, kde jsem zažil dva skvělé večery s koncertem a hlavně ve filmu hrají moji kamarádi. Když jsme byli v kině Forum v Mladé Boleslavi na premiéře, bylo zadarmo pivo :), takže nemohu hodnotit špatně. Ale pokud se mám vyjádřid k filmu, je to poměrně nuda ale vzhledem k rozpočtu a celkové produkci, klobouk dolů. Je to výkon. 40%.

Schindlerův seznam (1993)

Zfilmovaný příběh o jedinečném člověku s obrovským srdcem. Jelikož jsem četl knížku, o to silnějši pro mne bylo, vidět vše v obraze. Neskutečné utrpení židů v koncentračních táborech a jeden z milionů, který se jim snažil pomoci a pomohl. Neuvěřitelně realisticky zfilmované a přesto černobíle. Asi nejsilnější filmový zážitek, spolu s pianistou, v mém životě. 100%.

Matrix (1999)

Je pro mě těžké psát komentář k Matrixu. To je tak neskutečně dobrý, jedinečný a převratný film, že je to opravdu těžké. Bratři Wachowští přišli s neuvěřitelnou ideou, která dala úplně nový rozměr Sci-Fi. Počítače ovládající svět a pár zbylých přeživších bojujících v reálném světě i v tom kibernetickém. Matrix na mě udělal takový dojem, že si snad každý rok pustím. Skvělé Sci-Fi pro každého, kdo má alespon trochu fantazie. 100%.