Doom: Annihilation (2019) odpad!

Ten film fakt resi prvnich deset minut jestli se otravny brunete nekdo hrabal v supliku se spodnim pradlem. Neda se to sledovat, snazite se najit postavu, ktera vas nebude vylozene obtezovat, abyste se mohli trochu soustredit na to, jak se to vyviji, ale neni to mozny, vsichni tam jsou totalne na pres drzku.

Poslední dny na Marsu (2013)

Jeden z mejch nej, srdcovka. Od vseho dobreho neco, horror, drama, thriller, scifi, ma to vsechno, v rozumne a inteligentni mire, perfektni tempo, vizualne supr.

Zakázaná zóna (2010) odpad!

Sem si rikala ze takova blbost to snad bejt nemuze, ale je..

Zpráva o Europě (2013)

Nebylo to spatne vubec, pekne obsazeni, ale jedina zajimava scena byla poslednich 30 vterin, bylo by fajn kdyby tech 30 vterin prodlouzili a nahradili vizual toho zivocicha za stupidni dialogy, ale co no..

Poslední nás zachrání (2015) odpad!

Chapu ze to melo bejt asi vtipny, ale nebylo, takovou kokotinu jsem v zivote nevidela.

Amputace (2012)

Super herecke obsazeni. Neni to horror, ale je takove odlehcene drama, trochu uchylne, sranda. Bavilo.

Daniel Isn't Real (2019)

Priznam se ze sem to dvakrat nedokoukala a vypnula ale jedno odpoledne sem se malem uzrala nudou a nevedela na co se divat, tak sem si rekla ze se dokoukam a teda docela pecka. Pro nekoho kdo ma zkusenosti se schizo a DID first hand, tohle bylo docela husty. Pet hvezd za to jak verne to schizoidni disorders ukazuje...

Čas (2021)

Cekala sem vic, nebylo to strasny, ale bylo to dost hrozny.