L: Change the World (2008)

Jajaj, tohle je trochu šlápnutí vedle :-( ... ale... prostě moje sympatie... to se nedá ovládnout :) Je to hodně "jiné", odlišné, nové, myslím, že se to nemusí líbit oproti předchozím dílům, ale tak.. nedá se to úplně degradovat, to určitě ne..

Incident (1967)

Přijde mi to nezvládnuté. Někdy fakt totálně dementní dialogy beze smyslu, ty špatně hrané emoce, to bylo asi nejhorší. Navíc dát tam zrovna takové dva chudáky, no nevím, raději bych se dívala na někoho kdo by mě fakt mohl trochu vyděsit, těmhle ubožákům bych dala do držky i já a že fakt nejsem "prací". Bylo to místy fakt nudné. Nápad dobrý, zpracování pokulhává.

Futurama (1999) (seriál)

Některé díly fakt super, ale jinak šedý průměr. V dnešní době jsou lepší "zabijáci času".

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Je to milé. Jinak komentář DJ Obelixe mě krásně pobavil. Souhlasím, že je to takovým nenásilným způsobem zábavné :) mimochodem, holky fakt nejsou ošklivé, třeba Phoebe bych ráda viděla v něčem trochu inteligentnějším, třeba se dočkám.

Splice (2009)

Chtěla bych napsat něco, jako hodnocení. Kritiku, pochvalu... Jenže.. Mám fakt neuvěřitelně rozporuplné pocity (už jen to, že ve mě tyto pocity film vyvolá, je plus)... No, jak říkám, rozporuplné, občas jsem se dívala se zatajeným dechem (to je fakt hodně dobrej film) a občas přepínala (to je moc, to je nuda, stejně vím jak to dopadne)... Jako jestli tenhle žánr (drama, genetika, zrůdy, příšerky, dávka psychologie - syndrom matky, střídavě očekávání a znechucení...) někoho vyloženě baví (mě), tak stojí za kouknutí. Závěr strašně předvídatelný - to byla hodně velká slabina tohoto dílka - předvídatelnost.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Celou dobu to graduje a graduje.... Ale kam? Nezapomněli to úchvatné finále někde po cestě? Film průměr, ale teda ten konec, to je až směšné... A to jsem si myslela, že taková průměrná klasa jako je Potter se posr-t nedá.

Temná zákoutí (2006)

Unikla mi pointa... Jestli to teda nějakou mělo, o čemž silně pochybuji...

Nezvratný osud 5 (2011)

No, celkově tak trochu odbočení od předchozích dílů. Neříkám, že špatné, ale jiné. Zajímavá změna. Dost chyb, chybí logika, chybí pud sebezáchovy, ti lidé jsou jak "figurky"... není to pro mě dostatečně živé. Postavy jsou tak strohé, že se nedokážu vcítit, smrt ani jedné z postav mě žádným způsobem nezasáhla, což by alespoň minimálně měla. Na druhou stranu, opět, občas originální nebo pěkně udělaná smrt, jako za to určitě plus, protože o to v tomto filmu jde (alespoň já si na frekvenci a kvalitě smrtí v těchto filmech zakládám - kdo taky ne, že :)).

Nezvratný osud 4 (2009)

Já to brala jako krvavou komedii, řežbu a užila jsem si to. Když k tomu nepřistupujete s přehnaným očekáváním a opravdu to berete spíše s humorem (rozhodně to s "mystickou" jedničkou nemá co dělat), je to docela prima. Pro mě klasická parodie sama na sebe.. Tematika pochopitelně stejná, takže nic nového pod sluncem se nekoná, ale způsoby smrti fakt vtipně debilní, myslím, že se pobaví snad každý divák...

Nezvratný osud 3 (2006)

S odstupem času zvyšuji ze dvou na tři hvězdičky, neb ačkoliv to není žádné terno, stále se velmi dobře drží vyšlapané lajny a je vcelku důstojným pokračováním série, což se o "trojkách" mnohdy říci nedá. Nic překvapivého zde rozhodně není, pro fanoušky je to opravdu stále dokola jen to samé, ale v tomto případě je určitě lepší, že to "je", než kdyby to "nebylo".