Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Mno, tak nevim.. Film se mi celkově líbil, to jo. Ale to zpracovani, špatné, špatné.. Dalo by se popsat dost nedostatků, co filmu hodně ubírají a zcela chápu hodnocení. Rozepisovat se nebudu, stačí, když pochválím Afflecka, protože to právě on byl to nejlepší z celého filmu. Jak ho moc nemusím, tak určitě chci dalšího batmana s Benem! Chatotický scénář a mnoho vedlejších postav by paradoxně zachránila klidně o hodinu delší stopáž. Jak řikam, supermana a batmana jsem nikdy moc nemusel, tady bych jim ale dopřál ještě více prostoru. Jo a ta předigitalizovaná závérečná část byl určitě velice náročná a zamakalo na ní určo hodně grafiků, animátoru a podobně, ale ten kdo to sestříhal to totálňě doku*vil. Když si snažím vzpomenout, tak vlastně ani nevím co všechno se tam odehrálo, to stříhali snad ve skartovačce ne.... No ale konec hejtů, je to "Batman vs. Superman", ne Shawshank.

Sousedi (2014)

Jak imitoval D.Franco Roberta De Nira, a vubec všechny imitace, jsem chcal smíchy. Film je docela zábava, zajímavý příběh, za mě určitě jeden z lepších počinů s tématem studentských párty, žádná trapárna.

Rány slovem (2015) (studentský film)

Docela vpoho počin. Jsem tam na pár záběrech pod pódiem, takže spokojený fanoušek.

Bouře století (1999) (seriál)

Původně jsem myslel, že si dám jednu část a u toho usnu, ale ne. Film fungoval od začátku až (téměř) do konce. "Mrazivá" atmosféra mne udržela po celé 4 hodiny klepat se kosou a čekat na odpověď - co to vlastně ten vyšinutý záporák sakra chce?! Chvilu jsem už měl fakt nervy... Ten konec nebyl špatný, jen mi to nepřišlo tak atmosféricky propracované jako první polovina filmu, která mne brala asi nejvíce. Možná je to jen délkou filmu a mou unaveností, těžko říct. Každopádně klasický Stephen King jak ho mám rád. Pokud máte volný večer a máte chuť strávit čtyři hodiny na větrném, sněhem zafujaném ostrově s bandou naprosto normálních! lidí, mohu jen doporučit.

Méďa 2 (2015)

Další film, kde hraje hlavní úlohu perverzní, pardon, chci říct úplně normální méďa. Není to jako první díl, ale i tak docela dobré. Já se bavil.

Love (2015)

Gaspar se vyřádil. Myslel jsem že to teda bude více kontroverzní. Jistě, do jisté míry to určitě dost kontroverzní bylo, ale nakonec to nebyl takový šok. Opravdu jen velmi naturalistické zpracování. Myslím že film byl hlavně otom, a svůj ůčel naplnil stoprocentně. Co musím vychválit, tak famózní hudební doprovod! Sexuální orgie doprovázené kytarovými sóly, EPIC! Také herci mají můj obdiv. Příběh zaujme, žádné klišé, konec je na místě, žádná slaďárna. Jen škoda toho 3D, někdy bych to chtěl vidět i normálně.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nevěděl jsem do čeho jdu a byl jsem velice překvapen. Čekal jsem spíše blbost na způsob Princ a pruďas, ale tento film velice potěšil. Kategorii "horor" jsem si fakt u Jeníčka a Mařenky neuměl představit a ono to fakt funguje, a ještě k tomu s docela svěží dávkou humoru. Jeremy jako jeníček, tyvole to je samo osobě docela vtipné. A Gemma Arterton parádní mařka!

Jupiter vychází (2015)

Začatek nuda, přiběh docela blbost, herci nuda, pak zas nuda, super efekty, zajímavé zpracování - opravdu zajimavý a pěkný vizuál, zase super efeky a zase nuda. Jo a ještě na závěr nuda. Sakra tento komentář píšu cca po dvou týdnech a už ani nevím o co šlo. Rád uvítám každé sci-fi ale bez tohoto filmu bych se klidně obešel.