Bláznivá, zatracená láska (2011)

Příjemný film. Romantické komedie moc nesleduji, jsem rád za tuto, docela zaujala. Scénář fungoval, Steve Carell a Ryan Gosling is to dáváli. Jen jsem myslel, že to směřuje k nějakému vyššímu poslání, a ono to byla na konci docela fraška .. teď když si to zpětně vybavuji, ten konec byl fakt o hovně. Utnout 15 minut před koncem, takto se moc neliší od podobných, to je škoda.

E.A. Poe: Podivný experiment (2014)

Ale jo, dobré. Trochu sem se toho bál, že to nebude splňovat moje očekávání. Dokonce prvních dvacet minut filmu jsem byl trošku na pochybách, celé prostředí mi přišlo strašně vyumělkované. Jakmile se děj začal zamotávat, tak jsem pořádně zbystřil a už to bylo ok. U Bena Kingsleyho mi vždycky trochu vadí, že hraje pořád toho stejného týpka (nebo alespoň já mám takový pocit), každopádně jeho role mě zde asi potěšila nejvíce. Co se začal projevovat jeho charakter, měl mě. Kdo nezná povídku, doporučuji nečíst obsah. Je tam spoiler jak kráva!

Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Všechny 3 díly si nezaslouží nic jiného, než plné hodnocení, obdiv a slávu. Ůžasná trilogie. Kdo nemá rád - neviděl, komu se film nelíbil, chápu, není to jeho styl, ..ale ty vole! Sám jsem tuto sestříhanou verzi zatím neviděl, ale neumřel bych vklidu, kdybych se nato nepodíval. Jendou Ta chvíle přijde, nebo spíše Ten den, chvíle to určitě nebude :D

Perníkový táta (2008) (seriál)

Tak konečně dokoukáno., Sakra posledních cca 10 dílů bylo naprosto epických.

Need for Speed (2014)

Asi nesjem tak náročý, ale vic jak polovinu filmu mi hlavou probíhalo: tyvole, to hodnocení mi fakt nesedí, dyt je to tak na 5*. Po finishi už mi film na plné hodnocení nepřišel, ale i tak to bylo sakra dobré. Fuck logic, dobrá pocta kultovní počítačové hře, já se teda nabažil :) Žádné CGI? Teda chválím!

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

K Johnu Oliverov jsem se dostal díky portálu "videacesky". Díky za to! Opravdu velice inteligentní a přitom vtipné. Fajn chlapík ten John.

Kronika (2012)

Zajímavý filmeček. Snad každý někdy chtěl mít super schopnosti. Velice se mi líbila kamera, opravdu pěkně zachycené. A ty efekty při používání schopností .. fakt se líbilo. Zase jsem se po dlouhé době zasnil, jaké by to bylo vládnout podobnou silou. Konec trochu pokulhával, ale celový pohled na tento počin mám pozitivní.

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Začátek bomba, po polovině už jsem se nudil. Byl jsem s děckama a šlo poznat, že v druhé polovině už je to taky přestávalo bavit. Ikdyž ty nejvíc bavily trailery, to se smálo celé kino (po dlouhé době jsem viděl v cinestaru plný kinosál). Animáky poslední dobou nesleduji, tak nemohu srovnávat, ale dle mě jsou tučňáci dobrý průměr. Seriál bavil trochu více.

Želvy Ninja (2014)

No díval jsem se opravdu jen kvůli Williama Fichtnera a Megan, která stejně stála za prd. Želvy Ninja nikdy nepatřili k mým oblíbencům a nejspíš nikdy patřit nebudou. Ani nevím co napsat, na film jsem měl náladu, že si ho teda pustím, a stejnak mě to přestalo bavit hned po pár minutách. Celé to na mě působilo strašně stupidně. Alespoň za Willa jsem chtěl přidat o hvězdičku více, ale nejde to.

Extraterrestrial (2014) odpad!

To byla ale p******a. Včera jsem v kině koukal na TOP ve svém žánru (Inerstelar), dneska na totalní Odpad! Čekal jsem alespoň nějakou zajímavou scénu nebo tak něco, ale nedočkal jsem se.