Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Ano, několikrát jsem se zasmál a několikrát jako fakt upřímně. Celé to bylo takové úsměvné, ale pro mě jde spíše o zesměšnění staršího filmu o kung-fu, a to se mi zase tak moc nelíbí. Už z principu. Vtipné to je, ano. Těch sexuálních a nechutných vtipů tam není tolik, i když jsou, ale stejně je to ani ne tak dobrá parodie, jako už těžký výsměch. Oceňuji nápad, výkon hlavního hrdiny i tvůrců původních filmů. Jazyk se mi líbil fakt hodně :). Nevím, jak to zní v originále, ale byť kvalitní, tak spíše snižující je Sobotkův dabing.

Medvědí bratři 2 (2006)

Moc pěkně to navázalo na první díl. Příběh moc hezký, animace pořád stejně dobrá. Malinko to za 1kou skomírá, ale ne tolik, abych snížil více své hodnocení. Líbilo se mi to a dokonce i 2letá sestřička mlčky koukala až do konce. Spokojenost! Jen tomu už chyběla ta síla, která mě v prvním díle málem rozplakala :)

Hannah Montana (2006) (seriál)

A teď mi někdo s rukou na srdci řekněte, že tohle je myšleno vážně! Tohle není jen trapný, nevtipný, ubohý a sebeparodizující se seriál. Absolutní výplach mozku pro všechny 9-12ti leté holčičky. Vážně Vám to nepřijde spíše jako nevhodné než něco, čím svá děcka zabavit, když na ně nemám čas? Jeden z nejkatastrofálnějších počinů teen seriálů. Tohle vážně nemá obdoby. * snad jen za tu hudbu, která taky není vždycky skvělá. Teď (2012) je M. Cyrus na hudební scéně už úplně jinde a je to o něčem úplně jiném!!

Prachy, zbraně, jedno porno (1999)

Rok po veleúspěšném Sbal prachy a vypadni přichází německá variace na podobné téma. Ale mně se to i tak hodně líbilo. Vtipné, dobře zamotané, postavy hodně sympatické, A. Neldel moc hezká a vyústění taky dobré. Pobavilo mě cameo T. Schweigera. Fakt dobrá černá komedie křížená s krimi a gangsterkou :). Dobrá volba.

Tři mušketýři (2011)

Sic jsem knižní předlohu nikdy nečetl, jednou to napravím (slibuji!), celkem vím, jak ten Dumasův román byl. Jak píše někdo v zajímavostech (dobrá zajímavost!), tohle je už 25. (nejméně) adaptace na Tři mušketýry! A co já teď tedy nejvíce ocením? Originalitu. Už jsem viděl několikero zpracování, a když nezapočtu dokonalé (jako vážně) s M. Yorkem z roku 1973, tak tato verze se mi líbila nejvíce! Ano i za předpokladu, že to s knihou krom minima scén a jmen hlavních postav nemá nic společného. Velesympatičtí tři mušketýři, nádherná M. Jovovich, coby Milady (co náherná! fakt jí to seklo a byla sexy!), Ludvík výborný a vtipný! Roschefore (či jak se to píše) v podání M. Mikkelsena parádní, Ch. Waltz coby kardinál dokonalý i Buckingham (O. Bloom) skvělý! Nechci na nic zapomenout, ale i Planchete a další postavy byly výborné. Celý film je skvěle akční, dobré zpomalovačky, takže Tři mušketýři získali další tvář!, vtipné a pohotové gagy, fakt jsem se hodně nasmál a efekty! - souboj vzducholodí - výborné. Jedinou slabinou celého filmu, pro mé hodnocení naštěstí nedostatečnou, byl hlavní pár - D'Artagnan a Constance. Těžká nesympatie jak ztvárnění postav, tak herců. Sorry, ale je to tak. G. Wilde je sice moc hezká holka, ale na tuhle roli fakt nebyla ta pravá. A L. Lerman? Nechci to dál řešit... On nemůže asi za to, co měl hrát a jak to měl hrát. Jen mi zatím není dost symaptický. Celkový názor? Nadšení! A Vaše nízká hodnocení na mě nemají nejmenší vliv!

Poslední zůstává (1996)

Taková akční klasika 90. let, která se mi do dnešního dne vyhýbala. Nebo já jí? Každopádně to máme za sebou a já jsem nadmíru spokojen. 4* nedám jen proto, že žánr akčních film byl už v těch 90. letech přecejen trochu dál a místní akce, ač byla zábavná, za vlasy byla přitažená hodně. B. Willis jako drsnej zabiják skvělý! Škoda, že moje oblíbenkyně L. Mann nedostala více prostoru, ale to je život... Spokojen, ale dnes už neoslněn!

Jak moc mě miluješ? (2005)

A kurva zůstala kurvou. A film? Myslím, že si z nás udělali stejnou srandu jako Francois z Daniele. Tváří se to vážně, ale je to trapné nic. * za to, co nám všem M. Bellucci ukázala. Není moc hezčích hereček na této planetě a v jejím věku! Nádhera! A * za snad jediní opravdu herecký výkon v celém filmu, a to výkon G. Depardieu, který z této katastrofy udělal film a když nebyl dobrý záběr na křivky M. Bellucci, jedině tehdy se dalo na film koukat. Jinak zbytečnost na entou!

Vyměřený čas (2011)

Teda, zase jedna povedená sci-fi pecka. Opět jde spíše o jednohubku, než nějaký celovečerní trhák, ale po Zdrojovém kódu nebo Všemocném u mě opět pořádná spokojenost. J. Timberlake zase dokázal, že je rozhodně lepší herec než zpěvák a krásná O. Wild bohužel dělala radost mužskému oku jen pár desítek minut. Naproti tomu, a já to prostě musím říct, A. Seyfried!! Proč? Já vím, že je to můj subjektivní a možná ulítlý názor, ale to je tak strašně škaredá ženská, že mě to v tom filmu až bolelo. Jinak bych neváhal dát i 5*. Je pravda, že herečka je dobrá, ale ... Radši nic. Kromě dokonalé myšlenky, skvělého zpracování, dobře udělaných aut a fakt dobré akce, bych ještě rád zmínil parádní výkon C. Murphyho. Ten mě překvapil a fakt mi bylo líto jeho smrti. Tyto filmy z blízké budoucnosti mám prostě rád! A zase se jim to povedlo. Už ten nápad je na nějakou cenu!

Claymore (2007) (seriál)

|||| Hodnoceno po prvních +/- 4 dílech |||| Nadšení! Už teď vím, že po Elfen Lied jsem opět sáhl dobře! Claymore má parádní historii a příběh je zatím moc dobře vedený, i když se ještě pořádně nerozvinul. Ale už teď s Clare těžce sympatizuji. Jo, moc moc dobré, tak doufám, že to vydrží. |||| Tak jsem si užil epické finále a z mých zatím skromných zkušeností jde tento animce seriál u mě jasně dopředu. Příběh jednoduchý, ale o to více povedený! Claymore krom toho, že je jedna krásnější než druhá, byly těžce smypatické. Japonština mi vadí čím dál méně! Clare byla až do konce dokonalá! Žadné velké sentimentality, Raki dobrý, a stvůry geniální. Probůzení dali jasně najevo, kde se animátorům pohybovala fantazie a chybu to nemělo jedinou! Usměvavá Teresa byla dokonalá! Tak krásnou ženu jsem ještě neviděl, a to je namalovaná :)! Příběh jsem si naplno užíval a absolutně mě pohltil. Fakt úžasný zážitek! Zatím u anime seriálů 2/2 paráda! Doufám, že to takto půjde dál! Děkuji, děkuji!

Dirt (2007) (seriál)

Tento seriál jsem začal sledovat jen kvůli C. Cox a chyba to rozhodně nebyla. Je zde fakt krásná a neuvěřitelně sexy! Seriál má sílu a nejakou takovou energii, která mě zatím nutí vydržet! Hodnocení i komentář poupravím po skončení. Zatím spokojenost! Sex, drogy a krásná Courteney, co víc? :)