• Sportovní

Terminátoři (2009)

Ano, leželo mi to na stole hodně dlouho než jsem našel ve svém nitru impuls k puštění tohoto blafu. Ale člověk když už se na tento snímek dívá tak ho musí brát s rezervou. Někdy radši s více rezervama. :D Hvězdičku dávám za sympatickou roli šerifa. Jinak vážně, kdo si chce pochutnat a rozmýšlí se nad Cameronovým Terminátorem a tímto, nerozmýšlejte se a pusťe si Camerona. 15%

Teror ve vlaku (2002)

Bohužel čekal jsem něco jako přepadení 2 se Segalem, ale nedočkal jsem se.Jeden z nejhorších Jean-Claudovo filmů 15%.

Timecop (1994)

Nejprve jsem dal tři hvězdy, ale když jsem si tento film pustil znovu a znovu, musel sem změnit názor. Pro mně, jako fanouška Van Damma je tohle zlatý klenot, policista, který se vrací v čase. I tržby tohoto snímku hovoří za své. Čti- mezi řádky...

Tombstone (1993)

Tenhle film o Wyattu Earpovi mě dosatl na lopatky.Vynikající Kurt Russell, skvělý Val Kilmer a Bill Paxton.Doporučuji všem fanouškům westernu.Jedna z mých oblíbených scén tohoto filmu je, když Kurt Russell v baru profackuje tehdy začínajícího herce Billyho Boba Thorntona.Také je to jeden z úspěšných filmů Michaela Rookera (a že jich není moc).Je to pěkný western, který mi vždy zvedne náladu.

Total Recall (2012)

Co jen, k tomuto filmu říci.....Pokus byl dobrý, výsledek už ale nic moc. Colin Farrell je dobrý herec a moje oblíbená Jessica Biel, jak jinak než skvělá. Také nesmím zapomínat na výkon Kate Beckinsale. Ale jelikož jsem fanouškem předchozího dílu , neudělal na mě tenhle film moc dobrý dojem. Je to taková horší jednohubka. Ze začátku jsem se výborně bavil, ke konci jsem se příšerně nudil. Takových 50 na 50. Holt remaky jsou remaky :/

Tváří v tvář (1997)

Nic tě neprobudí tak, jako uříznutí ksichtu! Ano, John Travolta vs Nicolas Cage, to vážně nemělo chybu. V poslední době jsem si tento film pouštěl pořád a pořád do kola, až jsem si ho musel dát mezi své oblíbené filmy. John Woo je skvělý akční režisér, dokázal mi to i Operací zlomený šíp a Živým terčem.Tenhle film je legendární!!! U mě 100%

Univerzální voják (1992)

Jeden z Van Dammovo nejlepších filmů.I Lundgrenovo, který ve své nejlepší roli, nepočítaje Rockyho a Expendables, předvedl parádní výkon v roli serganta Endrewa Scotta.Povedený film na akční večerní klasiku 80. let.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Nejspíš jsem asi blázen, ale univerzální voják je moje osobní záležitost.A ještě když se to smísí s oblastí okolo Černobylu, tak už mi snad chybí jen komerčnost tohoto filmu.A jediný otazník u mně vyvolávalo, kdy se tento děj odehrával.Ale z tohoto pokračování jsem nadšený.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

A opět, John Travolta ve skvělé roli záporáka. Já toho chlapa fakt žeru. Dobrou doplňující dvojici mu tu dělal Denzel Washington. Líbilo se mi to od začátku až do konce, i když své výkony John trochu přeháněl, ale mě se to prostě líbilo. A překvapivě se mi líbil i konec tohohle skvělýho filmu. 80%

Úsvit mrtvých (2004)

Spolu s Resident Evilem a Rec je to nejlepší horor se zombíkama, jaký jsem kdy viděl.Vážně adrenalin, přestřelky, akce, akorát jedna věc která se mi nelíbila je původ nákazy, který neznáme. Ale jinak opravdu skvělý počin.