• Sportovní

WWE: CM Punk - Best in the World (2012)

Pipe Bomb! CM Punk za svou kariéru udělal dost práce a za to si u mně vysloužil oblíbenost. Tohoto muže respektuji jako nikoho v historii wrestlingu. Přišli za ním dali mu mikrofon a on řekl co měl na srdci, od té doby se vyšvihl na vrchol společnosti WWE. A dostal se i na první místo v mém žebříčku oblíbenosti. Dokument hodnotím 5*.

Comedy Central Roast of Charlie Sheen (2011) (pořad)

Tak tohle byla teda show.Wow.Všechny hvězdy jako Mike Tyson, Steve-O, William Shatner a další předvedly skvělou zábavu, když uráželi jednu z nejproblematičtějších a nejslavnějších ikon filmů Charlieho Sheena.Celou tu dobu to bylo "dobré".Ale poté co si stoupl za mikrofon Charlie Sheen mi spadla huba do klína!Jak on jim to všem dokázal vrátit, vážně jsem byl v šoku.Jedinou věc, kterou bych vytkl byl nevhodný vtip Amy Schumer, ve kterém zmínila zesnulého Ryana Dunna, kterého si všichni pamatujeme z kultovního Jackassu.Ale jinak jsem se hrozně moc bavil, doporučuji všem!

Elitní zabijáci (2011)

Tento film jsem měl v hledáčku jen díky tomu, že jsem chtěl vidět poprvé proti sobě stát Stathama a Owena.Toho jsem se dočkal, ale jinak celý film stál za nic.Dominic Purcell vousy jako nějakej bezdomovec a De Nirovi už pomalu docházeli síly.Celý film se motá kolem šejka a jeho pomsty.Vážné zklamání!

Kazatel (2011)

Nevím jak ostatním,alě tento snímek nepřišel špatný.Myšlenka filmu je dobrá a herecké výkony jsou průměrné.Přirovnal bych to k Resident evilu 3.Jediné co bych filmu vytkl, byla závěrečná scéna s motorkou jedoucí proti vlaku.Ale i přes to si myslím že se tento film povedl.

Kličko (2011)

Jakože dokumenty nemusím, ale tenhle jsem si s chutí pustil a nelituji toho. Strhující dokument o bratrech Kličkových, o jejich kariérách a spojených životech.Perfektní, můžu jen doporučit 100%.

Nájemní zabijáci (2011)

Jean Claude Van Damme a Scott Adkins, když se tyto dvě hvězdy ve filmu spojí, doufám, že z toho nevzejde nic špatného.Zase jeden z těch lepších béček.U mně 98%.

Ocelová pěst (2011)

Skvělý film, možná člověk musí mít trochu dětinské pudy aby se na tento film podíval, ale mně se líbil a nevím proč mu nedat s plnou parádou 5*.

Vendeta (2011)

Líná ryba skáče...

Vendeta (2011)

Dle mého názoru šlo o jeden z lepších českých filmů. Akorát když vidím že na plakátě je Kaiser vs Vetchý, nenapadlo by mě že tam Kaiser bude pouhých patnáct minut filmu. Ondřej Vetchý svoji roli zahrál dobře a mile mě překvapil i Igor Chmela, připomínal mi nějakého "drsného" amerického padoucha. Vendeta je dobrý film a proto hodnotím kladně 4*.

Warrior (2011)

Je to sice teprve minuta, co jsem zhlédl tento film, ale i to mi stačí abych hned věděl jak tento film ohodnotit a okomentovat.Brilantní film v podání Toma Hardyho, Joela Edgertona a smaozřejmě Nicka Noltieho (který podle mě by za tuto roli měl tutově dostat oscara).Všichni, kteří jste neviděli, děláte chybu!