Sněhurka a lovec (2012)

Já věděla, že to nejlepší bude zase v traileru...Takže od začátku, veliké zklamání, ale vlastně nadšení, že jsem film neviděla v kině. Kristen prostě zase stejná jako v Twilight, stejné vzdechy, pohledy, plus milostný trojúhelník s Edwardem a Jacobem, v tomto případě s lovcem a Williamem. A vůbec, na to, že se film jmenuje Sněhurka a lovec, tak toho tedy moc neřekla. Na začátku mě dostala scéna s koněm v bažině alias Nekonečný příběh, ale tady ho tam prostě nechala chladnokrevně ležet: "A čvachtej se". Další byl povedený kousek "jelen z Princezny Mononoke" a dál nic. A zase návrat k Twilightu, kdy si kousla do jablka. Nesmíme opomenout ani Pána Prstenů, ze kterého taky ukradli asi tak pět scén, například už jen název Temný les byl opravdu nápaditý, nebo Sněhurky skoro jediná věta, která stála za to: "Vyjeď se mnou", což bylo stejné jako v LOTRovi, a to vojsko...No pak už jsem to vzdala..Jinak ohromná nepřehlednost ve scénách, hlavně bojových, jak přišlo něco tmavého, neměla jsem z toho nic. Hlavně, proč byla ta Sněhura pořád tak zpocená a neupravená? Vše zachraňuje lovec a Charlize a to je tak vše. Jen doufám, že nebude další díl.

Jsem číslo čtyři (2011)

..že já nezůstala jen u toho traileru..jedna hvězda ze tří důvodů- za rádoby efekty, za 1 zamilování a věrnost, a za soundtrack, složen asi ze 4 písní..

Černobílý svět (2011)

Film mě zajímal, ale zároveň se bála, zda toto téma není moc mimo mísu a mimo mě. Byla jsem příjemně překvapena. Od začátku až do konce nebylo momentu, kdy bych se nudila, příběh byl plynulý, hodně se mi líbilo zpracování toho černo-bílého tématu, zase to bylo něco nového, neohraného a tím pádem i zajímavého. Konečně za poslední dobu film, kam se zas tak moc necpe "láska". Navíc prostředí, kamera, kostýmy a zvláště herecké obsazení na výbornou, a vše doplňuje vždy skvělá a přirozená Emma Stone a jako pokaždé boduje.

Voda pro slony (2011)

Tak tentokrát se tedy s volbou jména hlavního hrdiny opravdu nenadřeli...povýšil na jméno svého kolegy ze Stmívání-Jacoba. Co se týče Reese, pro mě bude prostě v každém filmu Reese jenom Reese a žádnou jinou postavou, ona prostě jiná nebude, neumím ji vidět jinak, jako někoho jiného, je pořád "stejná" a stejně tak i dle mě hraje.

Legenda (1985)

Tak tenhle film mě zajímavě oslnil už jako pětiletou, zajímavé, co si člověk všechno pamatuje. Cruise mi tady kupodivu nevadil, stejně jako v druhém snímku-Poslední samuraj. Na tu dobu ucházející fantasy, která ve mně zanechala stopy-velkého strachu a temna, ale zároveň míru - jednorožec.

Prosincoví kluci (2007)

Příjemný a nenásilný film se zajímavým námětem, i když Radcliffe je prostě Harry, ale snaží se. Krásné prostředí, to se musí nechat, až mi oči přecházely, zda je to vůbec reálné :-) ...Co víc říci, prostě oddychovka, ale trochu propracovanosti děje, postav a celkově zapadání "dílků a smyslu do sebe" by nezaškodilo. Samozřejmě neopominu ani hudbu, která byla vybrána stylově.

Santa je úchyl! (2003)

...Možná jsem jediná, komu připadl "suprový humor" v podobě shitů, fucků, bullshitů a všemožných proklínání od Ježíše až po Marii poněkud moc a zároveň, když tento scénář zabíral asi 80% filmu..i na nadávky jednou dojde a začnou nudit; tenhle film si Vánoční atmosféru nezaslouží. Jediné, co se mi na tomhle snímku líbilo, bylo to, že ten kluk s holubem v nose byl chudák kluk a v podstatě on jediný tam svedl jednu obrovskou roli, blbečka hrál fajnově a pokud to nehrál, je mi ho líto, ale je to putna, protože pořezat se kvůli takovýmu Santovi - má poklonu. No a blbku Laurenu? Tu nekomentuju...

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Zklamání...po tolika dílech mé věrnosti k Twilightu jsem si tehle výsledek nezasloužila..ale co..nikdo není dokonalý..nebudu nikomu brát jeho radost z filmu..brečela jsem jen na začátku (což se mi obvykle stává jen na konci filmů) no a finální scéna s tím, že Bella otevře oči? Jak laciné a známé, jen chci říci, že tohle bych čekala třeba u nějakého laciného seriálu na jehož další pokračování čekám maximálně týden..ale což..musím připustit, že rozhodně dobrý reklamní trik s tím, že fanoušci nyní budou natěšení dalšího půl roku-minimálně. Na konci jsem tak nějak nevěděla, jestli Edward ví o tom, že to Bella přežije, nebo ji prostě "zazdil" a nikomu nevadilo, že je "mrtvá". přišlo mi to dost studené na to, že Ed tolik Bellu miluje, tedy dle jeho slov..

TACHO (2010)

Dobré téma, nové prostředí, pěkný soundtrack..líbilo se mi, jak pojali vyrovnávání se s rakovinou..Landa filmy mám ráda, ale samo, že mají i své mouchy..

Transformers 3 (2011)

Tady jde o prachy...nic jiného mi tento film nedal, než tuto myšlenku..vlastně ještě druhou, pozitivní, byla jsem ráda, že jsem film viděla doma a zadarmo...tak zaprvé, vůbec nechápu, čím se teda liší roboti od lidí, když už se mezi sebou baví, jak nějací adolescenti a stříká jim z hlavy dokonce krev?! Další-dialogy herců byly naprosto o ničem, úplně vytržené z kontextu, pak hnedka ustřihlé, pak záběr a rádoby akční scéna, nebo naopak nehodící se-romantická.. trapná bloncka zůstala trapnou..Weavinga jsem si ani nevšimla a Malkovich jakožto solárkový maniak hodně klesnul..ale neva, musí se uznat, že prostě transformeři mají dobré efekty s rozložením a složením auta v robota..ale prosím, už další netočte..