Transformers 3 (2011)

Tady jde o prachy...nic jiného mi tento film nedal, než tuto myšlenku..vlastně ještě druhou, pozitivní, byla jsem ráda, že jsem film viděla doma a zadarmo...tak zaprvé, vůbec nechápu, čím se teda liší roboti od lidí, když už se mezi sebou baví, jak nějací adolescenti a stříká jim z hlavy dokonce krev?! Další-dialogy herců byly naprosto o ničem, úplně vytržené z kontextu, pak hnedka ustřihlé, pak záběr a rádoby akční scéna, nebo naopak nehodící se-romantická.. trapná bloncka zůstala trapnou..Weavinga jsem si ani nevšimla a Malkovich jakožto solárkový maniak hodně klesnul..ale neva, musí se uznat, že prostě transformeři mají dobré efekty s rozložením a složením auta v robota..ale prosím, už další netočte..

Sex ve městě 2 (2010)

Jedna hvězda za kostýmy, šperky, barevnost a hezká místa ve filmu..děj a dialogy skoro o ničem..

Partička (2011) (pořad) odpad!

Opět se snažíme o "to, co už někde je". A je to zase, znovu, a pořád dokola, špatně. Zde můžeme vidět rozdíl mezi našimi dvěma národy. Zatímco slovenská Partička je vtipná, je tam dobré složení, herci si na nic nehrají, mají snad i lepší hry a jsou přirozenější a je vidět, že je to baví a užívají si to, tady je to jen o tom být co nejvulgárnější, plné dvojsmyslů plus Suchánka a Genzera, ale už jich bylo v Tv moc. Asi herci nejsou tak zaběhlí. Možná by bylo dobré vymyslet nějaký normální a český pořad.

Rosalinda (1999) (seriál)

Ať si říká, kdo chce, co chce, v době vysílání tohohle seriálu to bylo skoro to nejlepší co bylo. Je jasné že hodnotit to zpětně je blbost, protože přiznejme si, v době "tak-jde-čas-u", "dallas-u" a nepestrém výběru seriálů to byl skoro zlatý hřeb.To nebylo jako dnes, jedna kriminálka za druhou a co minuta, to jiný pořad. Romantika, dobrá zápletka, příběh na tu dobu nový. Navíc nefalešně zpívající herečka, to také nebylo marné...Hodnotit to z dnešní doby, je to propadák, ale to prostě nelze, buďme soudní..

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Blivajz, to je to pravé slovo. Nevrátil se režisér náhodou zpátky v čase s technikou?taky přemýšlím, jak se Jet Li mohl k něčemu takovému nechat překecat. U Brendana mě to ani neudivuje, když dokázal figurovat v drijáku poslední doby jakým je třeba Chlupatá odplata.Není někomu divné, že když král zemřel, zůstal stát s jeho armádou na jednom místě? Proč tedy po nalezení hrobky byl ukryt v kočáře a jeho vojsko poslušně stálo vedle něho?Proč Cohen vyměnil proboha skvělou Rachel za tuhle mimózu? Režisér míchá všechno dohromady. Mizerně počítačové Yetti, trojhlavého draka, strašně dlouhou a nevtipnou jízdu autem, nebo mladý páreček, který se nejprve chce zabít a pak by se sežral láskou. Já to nechápu, ale v dnešní době, kdy je spousta moderní techniky se natočí takováhle kaše?Opravdu je to urážka předchozích dílů Mumie. Celou dobu jsem si říkala, proč Rachel ve filmu nehrála a marně jsem na ni čekala.Už to chápu..

Greta (2009)

Na Hilary celkem slušná role. Film v pěkném a konečně zase jednou "opravdovém" a příjemném prostředí. Zajímavé téma o uvědomění si hodnoty života, lásky, a o tom, jak se vyrovnat s problémem z minulosti. Pěkné, příjemné, nenásilné.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Měla jsem -nevím, zda říct to štěstí, nebo smůlu-možnost vidět již hodně telenovel, ale ty turecké mi snad přirostly k srdci nejvíce. Jsou tak nějak "jiné". Romantické, je tam ten boj o ženu, citlivost, ale zároveň jsou i realistické, běžný život, jejich tradice, povahy. Pokud můžu doporučit z těch tureckých-Unutma Beni, či Ask-i-Memnu. 1001 gece je přeci jen už starší a popularitu v Turecku již nesklízí, ale je pravda, že je jednou z těch lepších, na které se dá koukat.

Kassandra (1993) (seriál) odpad!

Ráda bych dala odpad s pěti hvězdičkammi :-D

Tak se měj (2009) odpad!

Nudné, nudně podané, nudní herci, nudný, respektive nulový děj..Čekala jsem alespoň trochu komedie a snažila jsem se pochopit nějaký ten hodně, ale opravdu hodně "suchý" vtip, neprošlo to..A HIlary Duff? Ta tomu dala korunku..Ztráta času a nevím za jak dlouho budu zase "cool".