Temný případ - Part 6 (2024) (epizoda)

Závěr je nepřirozeně natahovaný, zejména celá sekvence na opuštěné výzkumné základně. Záhady jsou nakonec jakž takž vysvětleny, ale celkově zklamání.

Temný případ - Part 3 (2024) (epizoda)

Když si divák zvykne, že vývoj jde pomalu, tak to potom docela ujde...

Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Opět "posledních pět minut" , jinak dialogy odchylující se od základní dějové linie - vyšetřování nevysvětlitelné hromadné smrti vědců ze základny

Temný případ - Part 1 (2024) (epizoda)

No, moc se toho neděje, tradičně samé otázky a žádné odpovědi, teprve posledních pět minut naznačuje nějaký "posun" v ději.

Děsivé dědictví (2018)

Souhlasím s tím, že je zde velký zlom mezi prvními třemi čtvrtinami děje (****) a poslední čtvrtinou (**), takže výsledek je takový jaký je. Pro mne by zde "méně bylo více", ale přesto v žánru lehce nadprůměrný film. Jedno zamyšlení - opravdu se každý může stát médiem ?

Princ z Tichomoří (2000)

Tentokrát jsme se nějak s panem Corneauem nesešli. Tvůrce tak skvělých filmů jako Police Python či Fort Saganne tentokrát natočil jen průměrnou oddechovku s poměrně předvídatelným dějem i závěrem.

Sedm schodů k moci - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Ať již to bylo pravdě pododbné více či méně, každopádně pro mnoho lidí zajímavý a oči otevírající pohled do zákulisí politiky. Na druhou řadu (pokud by se stejně měla držet paralely s realitou) by to asi nedalo, ale jeden tv sequel (se stopáží celovečerního filmu) by to možná chtělo...

První smrtelný hřích (1980)

Předposlední hraný film tehdy pětašedesátiletého Franka Sinatry je jeho poslední hlavní rolí v bohaté filmové kariéře. Jeho citlivý a civilní poručík Dellaney je výborná postava, která utkví v paměti dlouho po shlédnutí filmu... Film měl původně režírovat R. Polanski, ale kvůli svému obvinění z mravnostního deliktu nemohl do USA přijet.

Bez šance (1983)

Romance o osudové přitažlivosti okouzlujícího, talentovaného a posedlého hudebníka k mladé dívce. Promítnuto v rámci americké nabídky na Filmovém trhu na MFF v Karlových Varech 1984. Do čs. distribuce nebyl film, v němž hrála řada v té době slavných herců, zakoupen.