Baby Boom (1987)

nejen Diane Keaton Sam Shepard a ostatní dospělí, ale nejlepší herecký výkon podala Elizabeth, ta byla prostě úžasná ta tomuto filmu dodala tu pravou úroveň i když vůbec nemluvila. Mám 2 dcery 2 vnoučata a nejkrásnější vzpomínky na jejich mládí do 3 let , malé děti malé starosti, velké děti velké starosti:-)PS konec : máma: to je fantastický konec ahoj deda :-) je mi 78 i dnes 10.2.2020 uroním slzu deda:-) PS hudba Billa Contiho je uchvacující:-)

Láska na inzerát (2005)

nemohu si pomoci, filmy vybírám podle nálady, bezvadná romantická komedie. perfektní fóry a vůbec u toho neusínám jako jiní uživatelé co sledují jen televizi, mám svou téku 3000 filmů a pouštím si jen to co chci vidět, je to prostě nádhera, trvalo mi to 20 let a tak si toho užívám , vidět film 1x to je málo no coment deda :-)PS souhlasím s R.E.M. jsem asi cvok ale tento film mě rozesměje ale i velmi dojímá rozhovor otec Plummer diana i ostatní ukazují jak život s někým je složitý mužů a žen jsou miliony a která je ta pravá? to nikdo neví ženy myslí úplně jinak než muži a my jsme volové deda:-)4.5.19 Christophera Plummera si raději pustím v Šarlatový a černý tam byli skvělí :-) kněz a nácek:-)

Zasněžená romance (1941)

Miluji Glena Millera,divím se malému počtu hodnoceni. Jediná Orlau 32 mi rozumí. Děkuji ! přidávám komentář pana Douglase : Jak já tu hlavní hrdinku nenáviděl! Blbá, intrikující, vlezlá a otravná... a oni tomu závěru říkají happyend. Totální unhappyend, v němž norská p**a, co umí akorát lyžovat a bruslit... škoda mluvit. Zabít. Donutila mě k naprosté estetické poddistancovanosti! Už proto ji musím nenávidět. ;) A tato osoba má vaši oblibu, co dokázal on ? že mistrini světa nazývá norskou píčou? PS nejde ani tak o hraní, ale o hudbu která je do dnešních dní stále poslouchatelná :-) Co dokázal Douglas v životě? zatím jen kecá a Vy mu ty jeho kecy žerete až mě serete no coment deda :-)

Cesta k bankrotu (1991)

po 3. shlédnutí jsem se bavil ještě víc. Vřele doporučuji. Za vším stojí ženy, nás utáhnou na vařenou nudli , ale je to krásné deda :-) jo ještě mne překvapil takový nezájem o tuto komedii honza:-)já mu prostrčím jeho hlavu jeho vlastní prdelí tak to mě dostalo:-) i dnes 10.9.2019:-) dnes ještě víc 1o.3.2o2o :-) a dnes ještě víc, Michel Duchaussoy byl sekáč, i ve filmu Osamělá vlčice z roku 1968 :-)

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

nepodařené pokračování seriálu Taggart po smrti Marka McManuse je úroveň horší a horší, někdy spíš ztráta času škoda

Krvavá volba (2000)

zajímavé je že tento film je z roku 2000 a v 2001 džihád napadl dvojčata to je skoro úsměvné deda, jaká je doba přežití poručíka ve Vietnamu? 16 minut no coment TLJones u soudu skvělý :-) 6 11 18 tento film mě vždycky (nasere) zvedne žaludek :-) vezmeme si arabáky domů? to snad ne :-) i dnes to stojí za houno, tento film miluji i herce 26.2.2020

Johančino tajemství (2015) (TV film)

Tak tento rok se naši i slovenští filmaři opravdu předvedli. nemám slov . 3 nové pohádky jen ztráta času.úděs :-) Úspěšná byla jen Alice Nellis se Sedmero krkavců ta jim vypálila rybník zdraví deda :-)

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Bohužel na scénáři se podepsal Marek Epstein z filmu je cítit Šťastný smolař Sůl nad zlato . Toto je splácanina a odvar škoda.

Korunní princ (2015) (TV film) odpad!

tak to je průser na ntou to krkavci od Alice Nellis jsou exelentní, nemám slov deda :-) Janák ať jde do kélu i s Princeznou a písařem a to mám jen 96 pohádek:-)