• Hudební

Alvin a Chipmunkové 3 (2011) odpad!

Tak tohle nezachránil ani střední popcorn s nachos. Jediná vtipná hláška byla narážka na Justina Biebra. Na něco podobného půjdu doufám až s dětmi nebo ještě lépe, už nikdy!

MIG 21 - live show (2008) (koncert)

Macháček je čím dál lepší! Celkově však celá kapela je profesionální a velmi sehraná!

Titanic (1997)

Tříhodinová slátanina z roku 1997, jasně, je to už kult.. ale proto tomuhle nemůžu dát odpad...

Partička (2011) (pořad)

na poměry TV originální!

Dům snů (2011)

Tak tohle bylo moc i na mě.. Už to, že v kině bylo jen 8 lidí ve velkém sále mě trochu znejistělo, ale říkám si, proč ne.. Mám rád komorní atmosféru... První třetina filmu ušla, občas nějaký napětí, ale potom? Co se to stalo? Další děj se odehrával o 180 stupňů jinak.. Opravdu jsem chtěl odejít, protože co je moc.. No a konec filmu? Tak tohle bylo uplně mimo... Radši půjdu na koncert Ivety Bartošový než tohle ještě jednou..

Jak vycvičit draka (2010)

Ač animáky moc nemusím, tenhle barevnej svět si mě dostal!

Memento (2000)

Dokonalost!

Muži v naději (2011)

Původně jsem se nechtěl moc rozepisovat, ale udělám to. Kdyby každý vynechal ty kecy, že se jedná o český film a proto mu dá tolik a tolik hvězdiček a bla bla bla! Proberte se, přeci se nedá hodnotit film podle toho, kde je natočen. Šel jsem do kina s pocitem, že film, ve kterém hraje Jirka Macháček bude přinejmenším fajn a nezmýlil jsem se. Asi jsem zatížen na jeho humor, ale od první chvíle kdy se objevila jeho postava na plátně jsem se přiblbe usmíval a o to jde. Odlehčená komedie, za dvě hodiny jsem se téměř nenudil a na závěr musím vyzdvihnout píseň od Mig 21.