Angry Birds ve filmu (2016)

Rozhodně lepší, než by kdokoli od mobilní hry čekal. Popkulturních narážek plno, jak očividných, tak i těch skrytějších, to mám rád :-). Navíc hlavní hrdina charakterově k sežrání.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016)

Vyloženě průser asi ne, ale je to úplně zbytečné pokračování něčeho, co se taky zrovna nepovedlo. Časové paradoxi nedomyšlené, Čas sám, nejkřehčí postava filmu a humor nikde.

Pre Vis Action (2016)

Evans a jeho další choreografická exibice, tentokrát však bez jakéhokoli smyslu.

Safe Haven (2013)

Evans a jeho příspěvek do filmu V/H/S 2. Ďábelská sekta a skupina dokumentaristů, to nemohlo skončit dobře. To co se, ale stane, to překonává i ty nejhorší obavy :-D.

V/H/S/2 (2013)

Jo, jo všechny filmečky byly celkem povedený, co ale předvedl Evans na ploše 20-ti minut, to bylo něco. Jeho ďábelská sekta by zasloužila vlastní celovečerák.

Sousedi 2 (2016)

O chlup lepší jak jednička. Potěší návrat všech starých známých a několik opravdu vtipných situací. Zac mi nevadil ani tady, je to takovej komediální nahrávač a je dobře, že se nesnaží vyloženě pitvořit.

Poltergeist (1982)

Klasika žánru, které se novodobý remake nevyrovná naprosto v ničem. Jedinečně zábavný horor, který neomrzí ani po více shlédnutích.

Buchty a klobásy (2016)

Humor není tak vychytaný jak od McFarlana, většina vtípků je "stříknuta" natvrdo do obličeje a to naprosto bez obalu. Dost často se moc tlačí na pilu a scénář taky plně nevyužívá originálně zvolené prostředí a námět. Jako člověk se zasměje i udiví nad Rogenem a spol. kam až se nebojí zajít, ale pocit nevyužitého super nápadu přetrvává.

Keanu - Kočičí gangsterka (2016)

Kevin Hartovsky uječený černošský humor tohohle stand up komediálního dua na mě teda neplatí. Naopak mi je protivný a čistě bez obalu řeknu, že je to film pro černé nebo hloupé lidi.

Šéfka (2016)

Schématická McCarthyovka, která postrádá souvislejší kvalitu i množství humoru a ke konci navíc vyloženě otravuje.