Dej si pozor! (2016)

Dětské duo z fantastického The Visit opět spolu. A znovu perfektní. Bohužel, třetí hlavní postava svým přehráváním, tolik leze na nervy, že znemožňuje užít si celý ten zábavný a především nepředvídatelný kolotoč akcí a reakcí. Škoda.

The Dark and the Wicked (2020)

Obsadit do hlavní role někoho známějšího a směle se to mohlo pustit do kin. Dobrá reklama, pár prvních, nadšených recenzí a peníze se hrnou. Kvalita je v tom, totiž bez diskuzí. Pár scén dokonce děsivostí připomene legendární Hereditary. Ladí se tu, na pocitově stejně nekomfortní notu 🙈.

Wonder Woman 1984 (2020)

Jedničku jsem si užil, ba mě i dojmula. O to smutnější je fakt, že dvojku jsem nedokázal dokoukat najednou, dokonce ani nadvakrát 🙈. Nemyslím si, že je chyba na mém příjmači, mírně poznamenaném covidem. Nenajdu nic z 140-ti minutové stopáže, co bych potřeboval vidět znovu. Trošku čehosi blížícího se emocím, dokázali vypotit jen chvíle, kdy Zimmer recykluje Murphyho theme z Boyleova Sunshine 😏.

Půlnoční nebe (2020)

Jen těžko lze uvěřit, že v Hollywoodu je taková nouze o kvalitní sci-fi scénáristický materiál, že už se musí točit filmy, které by svým obsahem nevydaly, ani na slabou 40-minutovou epizodu Černého zrcadla. Clooney si jistě nahrabal. V dnešní době se mu nejde divit. Ale pro Netflix další velká prohra.

Asi to ukončím (2020)

Celou dobu se k něčemu schyluje. Něco se chystá. Člověk ani nedýchá, aby mu snad něco neuniklo. A pak to přijde... Rána pod pás v podobě intelektuálního čehosi 🤷🏻‍♂️. Příště “přístupněji”, děkuji.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Pohádka bez jediného fantasy momentu 🤷🏻‍♂️?! Díky sympatickému obsazení v čele s “démonickým” Kramárem, to i tak jde přežít. Z vánoční televizní tvorby dokonce lehký nadprůměr.

Host (2020)

Prázdnej barák, naprostá tma, karanténa, volume doprava, a k tomu kocour co zírá, jako by viděl “mrtvé lidi”. Ne, víc už nešlo jít naproti. Ale tenhle malej horůrek to ani nepotřebuje. Hodně děsivá videokonference.

Noví mutanti (2020)

Jako pilot k seriálu dobrý. Jako vážně myšlení, plnohodnotní X-meni špatný. Každopádně doufám, ze Illyanu Rasputin nevidíme naposledy ❤️!

Mizerové navždy (2020)

Vizuálně to bez Baye asi ani jinak dopadnout nemohlo. Jako když se draze oblékne člověk bez vkusu. Jinak ale všechno ok. Ba co víc... příběhově zatím nejkvalitnější díl téhle kultovní série.

Mumie (1999)

Ultra zábavné dobrodružství, plné nápadů, úžasných lokací, Brendena Frasera a po 20-ti letech i překvapivě stále fungujících efektů. Jeden z těch filmů, který se prostě nepřepíná.