Michelle75

Michelle75

Lenka(surka) Hanzelková

okres Nový Jičín

14 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 28.2.2018
  Gaten Matarazzo
  (herec)

  Gaten John Matarazzo III, jak zní celé Gatenovo jméno, pochází z New Jersey a je prostřední ze tří sourozenců. Svůj kariérní debut si odbyl již v devíti letech a to přímo na divadelních prknech Broadwaye, kde účinkoval jako Benjamin v muzikálu „Dobrodružství Priscilly královny pouště“ a také jako Gavroche v „Bídnících“.

  Gaten… (více)

  • 3.8.2013
  Brent Sexton
  (herec)

  Brent Sexton se narodil v St. Louis ve státě Missouri. Tento televizní, filmový a divadelní herec absolvoval EUREKA HIGH SCHOOL a  ELON University, po jejímž ukončení cestoval téměř pět let s divadelní společností po Evropě a Spojených státech jako důstojník Krupke a detektiv Schrank ve WEST SIDE STORY.

  Brent Sexton si… (více)

  • 2.2.2012
  Laurence Fox
  (herec)

  Laurence Fox se narodil v anglickém Yorkshiru Jamesi Foxovi a Mary Elizabeth. Pochází z pěti sourozenců, z nichž se herectví věnuje jen on a jeho jediná sestra Lydie. Jeho strýcové Edward Fox, Robert Fox a Daniel Chatto však také nejsou ve filmovém průmyslu žádnými nováčky.

  Laurence ve svých 13 letech nastoupil na Harrow… (více)

  • 12.11.2011
  Andrew Howard
  (herec)

  Andrew Howard je velšský filmový, televizní a divadelní herec. Tento rodák z Cardiffu je 182 cm vysoký, ženatý s herečkou Sarah Essex. Jeho nejvýraznější divadelní rolí je Alex Delarge v Mechanickém pomaranči nebo také Oresto z Elektry. Jako divadelní herec to doháhl až do ROYAL NATIONAL THEATRE, také působil v nezávislém… (více)

  • 30.10.2011
  Nicholas Farrell
  (herec)

  Nicholas Farrell rozený jako Micholas Frost je anglický filmový, televizní a divadelní herec. Narodil se v roce 1955 v britském městě Essex.

  K jeho prvním filmovým rolím patří Aubrey Montague z filmu OHNIVÉ VOZY. Ze seriálových byl Edmund Bertram v televizní adaptaci Jane Austenové MANSFIELD PARK. Nicholas se objevil jak v… (více)

  • 30.10.2011
  Christopher Egan
  (herec)

  Christopher Egan nebo také zjednodušeně Chris se narodil v roce 1984 v Austálii. Než se začal věnovat herectví, studoval tanec a gymnastiku na McDonald colegge, objevil se v několika reklamách a okrajově dělal i modeling.

  V roce 2003 se z rodné Austrálie přestěhoval do Los Angeles, kde se už začal naplno věnovat herecké… (více)

  • 16.10.2011
  Stella Gonet
  (herečka)

  Stella Gonet je skotskou divadelní, filmovou a televizní herečkou. Absolvovala Royal Skottish Academy hudby a dramatu. Pochází z velké rodiny z dvanácti dětí.

  U nás je známá především jako Beatrice Eliott ze seriálu SALÓN ELIOTT (1991-1994), kde ve třech sériích ztvárnila jednu ze dvou hlavních rolí sester Eliottových. Seriál… (více)