Kouzla králů (2008) (TV film)

Kraus je celou dobu na zabití, takhle namachrovanýho krále nechci..zlatej Vladan .

Komisař Rex (1994) (seriál)

Dávám pět hvězdiček hlavně kvůli dceři ( 5 let) která se do seriálu ted zamilovala.Viděla ho náhodou u dědy,který to má na DVD z trafiky,tak jsem jí hned musel sehnat všechny díly (teda jen první dva komisaře).Tedka se na to občas kouknu s ní a stále se na to dá koukat.Je zajímavé,že na zápletky některých dílů jsem si ještě pamatuji a to jsem to viděl naposledy tak před deseti lety.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Nerozumím tomu vysokému hodnocení.Pro mne je to dobrý tak akorát na uspání.Všechny díly(nebo spíš jejich části které jsem viděl,než jsem usnul) mi přijdou stejné. Mimoto se mi to motá s jinejma kriminálkama z jinejch americkejch měst.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Tento seriál se mi motá s ostatníma kriminálkama z nějakejch jenejch americkejch měst.Když už se omylem na nějaký díl podívám,tak už půl hodiny po skončení nevím o čem to vlastně bylo.Velmi dobrý na uspávání.

Stockinger (1996) (seriál)

Rex se mi líbil o dost víc,ale i na tohle se dalo dívat.Tak nízké honocení nechápu.Stejně tak nechápu vysoké hodnocení všech Kriminálek a za tím nějaké americké město.

Sanitka (1984) (seriál)

Pro mne je to klasika se špičkovým hereckým obsazením.Té komunistické propagandy tam moc není,naopak jsem se divil,že něco z toho vůbec soudruzi dovolili vysílat.Není to o tom,že máme nejlepší záchranku a že se mají všicni rádi a mají se dobře.Doktor Mádr,který uteče,tam není vykreslen jako záporná postava a Jandera jako příkladný soudruh.Takže bych všem protikomunistickejm kecálistům,kteří tento seriál odsuzují jen kvůli roku natočení,vzkázal:Tak na to nečumte a zapněte si radši Růžovku.

Devět královen (2000)

No tak Paul a Robert to zrovna nejsou,ale i tak to bylo docela dobrý.Mám takovéto filmy rád a proto jsem dal čtyři hvězdy.Vypadá to,že se chci vytahovat,ale konec jsem si tipoval tak od 40 minuty a trefil jsem se.

Forrest Gump (1994)

Jasnejch 5 hvězdiček.Nejsem filmový kritik tak tu nebudu psát o režii,hudbě nebo střihu.Napíši jen,že film se líbil mně-37 let,mojí matce-59let i mojí babičce-89 let.

Sbohem, baby (2007)

Když jsem viděl,kdo to režíroval,tak jsem od toho moc nečekal.Ale po skončení filmu jsem se musel Benovi v duchu omluvit.Naprosto bezchybný film.Víc nemá cenu psát-udělali to za mne jiní.

Crash (2004)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů.Moc jsem od toho nečekal,ale po skončení jsem byl nadšený,Hned druhý den jsem si film pustil znovu.Při scéně s kouzelným pláštěm jsem brečel jak histerická ženská.